Speed

DeletedUser

Propun sa avem voie sa utilizam scripturi pe Speed , numa noi romanii nu avem voie, pe restul serverelor e voie, de ce?!
 

DeletedUser

pt ca noi suntem romani :D trebuie sa fim mai speciali :)

Nu stiu daca e voie sau nu cu scripturi pe speed :D ultimul speed pe care am jucat a fost speed-u cu numarul 2 parca :D
 

DeletedUser5809

Eu nu pot sa ma pronunt,o sa intreb pe lamine cand e online despre asta.
Eu nu am jucat niciodata pe speed,nu am asa de mult timp la dispozitie.Eu nu vad unde scrie ca nu e voie cu scripturi pe speed,daca se poate pune si un link pentru mine ar fi super.
 

DeletedUser

Cand intri scrie p`acolo pe uneva este interzis orice fel de script...
 

DeletedUser5809

Aaa,asta e altceva.O sa il intreb pe lamine despre asta,chiar nu stiam,curios.Cine stie,poate a zis sa fie jocul mai natural fara ele.
 

DeletedUser5809

A zis ca mai ales pe rundele cu premii nu e corect sa joci cu scripturi,ci sa dovedesti cu adevarat ca meriti prin propriile tale forte.Si ca de fapt mai mult Stil a decis ca pe speed sa fie fara scripturi.Deci,nimic nu se va schimba aici,poate daca faceti un fel de petitie si o trimiteti lui Stil sa va lase pe anumite runde cu scripturi,dar asa nu se va schimba nimic.
 

DeletedUser

A zis ca mai ales pe rundele cu premii nu e corect sa joci cu scripturi,ci sa dovedesti cu adevarat ca meriti prin propriile tale forte.Si ca de fapt mai mult Stil a decis ca pe speed sa fie fara scripturi.Deci,nimic nu se va schimba aici,poate daca faceti un fel de petitie si o trimiteti lui Stil sa va lase pe anumite runde cu scripturi,dar asa nu se va schimba nimic.

De ce numa noi romanii gandim asa ? Faceti un pool ! Cel mai bine ;)
 

DeletedUser5809

Speed e departamentul lui Stil,deci cu el trebuie de fapt sa vorbiti.:D
 
Sus