speed

DeletedUser

ce ati zice ca viitoarele runde speed sa fie de o durata mult mai mik....pt a avea timp sa stai continuu la pc si sa te razboiesti calumea....o lumea speed si de scurta durata ar fi super tare...cred maxim 12 h ar fii potrivit...poate unii trebie sa se duca la servici/scoli si in timpul acela pot sa fie cuceriti
 

DeletedUser

daca neam lua dupa ideea ta am ajunge cu siguranta La Stirile de la ora 19 , si o sa se vorbeasca despree copiii zombiii ce sau jucattt nu o saptamana,nu 2 ci 3 saptamani la rand pe speed din 2 in 2 zile,k :D
 

DeletedUser

ce ati zice ca viitoarele runde speed sa fie de o durata mult mai mik....pt a avea timp sa stai continuu la pc si sa te razboiesti calumea....o lumea speed si de scurta durata ar fi super tare...cred maxim 12 h ar fii potrivit...poate unii trebie sa se duca la servici/scoli si in timpul acela pot sa fie cuceriti

Joaca la germani...aia au speeduri de 12 ore...adica o noapte intreaga..viteza 400..
 

DeletedUser13067

si in 12 ore cred k as innebuni sa stau numai cu ochii pe triburi:)) no food, no drink, no toilette:)))
 

DeletedUser5168

si in 12 ore cred k as innebuni sa stau numai cu ochii pe triburi:)) no food, no drink, no toilette:)))

eu am stat si 35 de ore fara sa dorm...... intr-o runda de speed doar un sleep mode imi activam (de 6 ore)si jucam singur pe cont... de asta nici nu mai joc asa intens triburile....
 

DeletedUser

da nam spamat bre 8732140187328e33e08y238ye2398ye2398ye239y8e32y9e238ey8ey239e am pus astea sa nu spamez
 
Sus