Spioni

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Salut,

cum se folosesc spionii ca eu am tot trimis sa vad care e treaba si mi i-a omorat de fiecare data :D

Merci
 

DeletedUser

spionii

mai mult o curiozitate decat o intrebare...
dc daca daca trimiti intre 1-3 spioni moare 1 iar daca trimiti mai mult de 3 nu mai moare nici unul. indiferent de moral, noroc,zid sau ce are ala prin baza(bineinteles presupunem k nu are spioni)
 

DeletedUser

cel mai de preferat e sa nu te joci aiurea cu cifrele si SA TRIMITI CAT MAI MULTI in functie de etapa de joc!
:D
 

DeletedUser

de acord hades dar la un sat parasit nu am sa trmit 100 de spioni
 

DeletedUser

treaba ta..sa stii ca nu e exclus sa-i pierzi pe toti,chiar daca sunt 100
:rolleyes:
 

DeletedUser6

Daca tu trimiti sa zicem doar 1 scout la un sat la care ai moralul de 70-80 o sa iti moara chiar daca ala nu are scouti
 

DeletedUser

Orice oras are o defensiva de baza, eventual crescuta de zid, chiar daca nu are trupe in interior.
Daca trimiti trupe in numar mic ai toate sansele sa ramai fara ele!
Din cate stiu damage-ul facut de defensiva se imparte la numarul de unitati!
 

DeletedUser

dacă "marele moderator imparţial" sego ar posta ultima lui tentativă de scouting asupra noastră, am vedea şi noi cine a ajuns moderator... da, poţi să-mi dai ce pedeapsă vrei tu pentru ce motiv imaginar ai tu chef, eu sunt indiferent la genul acesta de "pedepse"...

off topic... pentru admini

voi vă uitaţi ce posturi au moderatorii aleşi de voi?...
DA: atunci am luat ţeapă (am o plată la moneybooker pe 10 luni cont premium... asta e, nu am să falimentez eu din cauza asta)
NU: atunci ar fi cazul...


Moderator

Join Date: Apr 2007
Posts: 38

Default
apropo nu ma provoca
sego is offline Reply With Quote

sau ce ... ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:) Multam sefu.
Intr-adevar, poti testa in simulator. Daca trimiti pana-n 3 spioni unul moare garantat. Daca trimiti 4 supravietuiesc.
Zidul nu are efect in cazul asta.
Dar functioneaza pentru alte unitati (spears, etc)
 

DeletedUser

Am trimis mai multi spioni, si au murit. Cum ar trebui folositi ca sa nu moara si sa aduca inapoi informatii despre satul respectiv?
 

DeletedUser

Exista buton de "Search (Cauta)". Folositi-l!

S-a mai vorbit despre spioni si aici. E un post de-al meu acolo care descrie destul de clar in ce conditii primesti (sau nu) raport de spionaj (explicatii luate din help-ul in-game).

Extras din regulamentul forumului:

Evitaþi repetarea topicurilor
Înainte de a posta un topic nou, vã rugam sã vã asiguraþi cã nu a mai fost postat un topic asemãnãtor anterior.
 

DeletedUser523

Avand in vedere faptul k un jucator poate avea acces la mai multe conturi, in diverse feluri asta, inseamna si k fiecare cont la care acces pote fii un sat aflat in alt trib de aceea vin aici infata tuturor si va intreb:
Cum putem scapa de spioni?
 

DeletedUser

selectand cat mai atent membrii pe care vrei sa-i bagi la tine in trib
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus