Sport

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1969

nush ce e asa fain an acest sport ...... grotesc.....mai ales faza cand isi baga capu intre picioarele celuilalt =)) .... fotbalul e baza ;)
 

DeletedUser

Mie mi se pare mai spectaculos fotbalul american ... imi place mai mult decat rugby-ul.
 

DeletedUser

nush ce e asa fain an acest sport ...... grotesc.....mai ales faza cand isi baga capu intre picioarele celuilalt =)) .... fotbalul e baza ;)

nu itzi bagi capu intre picioarele nimanui, cei din linia a doua ishi baga capul intre taloner si cei doi pilieri, cred k la asta teao referit, si nu intre picioare, ci cu umaru ii imping in fese, k sa cashtige gramada ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mai bine ma apuc de lupte de strada decat de rugby :|

sa stii k rugbyshtii nu sunt oameni violentzi din fire ...luptele de strada, da invetzi si acolo ceva ...dar aici invetzi k intotdeauna te potzi baza pe omul de langa tine ..i sport de bataie , dar si de echipa ..tocmai asta il face atat de complex ....ai fii uimita kte reguli sunt ..mult mai multe dekt la fotbal ...si in legatura cu fotbalul american, da ii frumos ...da aia au protectzie din cap pana in picioare ....
 

DeletedUser

mda, mai putini clienti pt spitale...

daca itzi place nu itzi pare rau ...yo unu am avut umerii dislocatzi de vreo 3 ori, ruptura de menisc, si ma doare kteodata coloana de imi vine sa behai :p da tot numi pare rau ....nimik cu se compara cu feelingu ala knd alergi si cineva intra in tine cu toata puterea lui, totzi muschii tzi se incordeaza ( sau incoarda ??) , sentimentu de imponderabilitate pt kteva secunde, impactul cu pamantul, mirosul de iarba, var, transpiratzie si ben gay ....si apoi te ridici....il urmareshti...si knd are mingea, itzi pui toata fortza si mintea la bataie incercand sai dai si lui bucuria asta
 

DeletedUser

eu practic sticlism si halbere...mai lucrez si la conserve cateodata, mai des :D
 

DeletedUser

Am facut: Inot, tenis, ping pong, fotbal.
Si sportul meu preferat: Alergatul dupa tren. :D
 

DeletedUser

mai practic ciclism...imi place sa merg km intregi pe semiuta mea :D drumetiile montane si sa alerg de nebun pe oriunde apuc :D
 

DeletedUser

:p si mie imi place da p munte, prin paduri cu mountain bike-u :p downhill si dealea, ii fff fain :p
 

DeletedUser

campion la halba de bere viteza? Gognac canoe?

Eu practic fugitul de la cursuri...
 

DeletedUser

ah , mi-a adus acum Dolores aminte , practic si 20 de metri gardul liceului pe langa BGS:D
 

DeletedUser

fugitul de responsabilitatzi si traitul pe spatele parintzilor ??? joaca cineva ?? :)))))
 

DeletedUser5729

Cel mai frumos e sportul care vine dupa cognac-canoe si halbere viteza...gimnastica artistica la gard(-ul din spatele crashmei)...:D
 

DeletedUser

hai schimbati subiectu ca vom ajunge sa-si povesteasca fiecare betiile si se va ajunge ca acest thread sa fie cel mai folosit
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus