STARS vs JastaE

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

STARS vs JastaE
stiu ca nu e un razboi intre 2 triburi mari dar care credem noi ca se vor dezvolta destul de mult

iata si statistica pana acum intre cele 2
Side 1:
Tribes: STARS
Players:

Side 2:
Tribes: JastaE
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 29
Tabăra 2: 18
Diferență: 11

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4
Tabăra 2: 0
Diferență: 4

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 43,368
Tabăra 2: 9,796
Diferență: 33,572

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9,466
Tabăra 2: 0
Diferență: 9,466

image.php
 

DeletedUser

Nu sunt triburi mari huh ? ...Ok ,sa vedem !
222ho.jpg


Un alt topic deschis degeaba :) .

58701776.jpg


Strasnic razboi....:) .Va dura 100 de ani :X ,super cel mai probabil se vor scrie 5-6 carti,iar nu stiu ce mare regizor va face si un film :X ,de abia astept :p.



Parerea mea e sa nu le dati atentie, ignorati pur si simplu si lasati sa vorbeasca siguri, se vor plictisi si voi inceta singuri sa mai posteze aiurea sau sa critice. Din dorinta lor da fi vazuti pe forum ca, sunt si ei sunt prezenti si posteaza, nici macar nu citesc topicul atunci cand critica pe cineva aiurea. Ori cum succes ambelor tabere iar cei mai buni sa castige.


Parerea mea este ca nu prea sti ce vorbesti...bafta in viata reala ca aici ....!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

am specificat ca nu e un razboi intre 2 triburi mari dar se pare ca tu nu prea vezi ce se scrie
 

DeletedUser

Nu sunt triburi mari huh ? ...Ok ,sa vedem !
222ho.jpg


Un alt topic deschis degeaba :) .

58701776.jpg


Strasnic razboi....:) .Va dura 100 de ani :X ,super cel mai probabil se vor scrie 5-6 carti,iar nu stiu ce mare regizor va face si un film :X ,de abia astept :p.



Cum ai cei din top 20 dreptul sa deschida cred ca are si el, asa ca nu te mai abga tu aiurea. .

On: ce mai bun sa castige.
 

DeletedUser

Parerea mea e sa nu le dati atentie, ignorati pur si simplu si lasati sa vorbeasca siguri, se vor plictisi si voi inceta singuri sa mai posteze aiurea sau sa critice. Din dorinta lor da fi vazuti pe forum ca, sunt si ei sunt prezenti si posteaza, nici macar nu citesc topicul atunci cand critica pe cineva aiurea. Ori cum succes ambelor tabere iar cei mai buni sa castige.
 

DeletedUser

Cam asta a fost si cu razboiul asta... nu ne gasim adversari pe masura ;) Nu schimbati programu :)) Cat de curand un "razbel" mai interesant sper :))
 

DeletedUser

a crescut destul de mult ;)
si abia astept sa vad noua conducere cui va declara razboi ca tare mi-e dor de activitate
 

DeletedUser

daca te uitai mai bine inainte de a face fuziunea care s-a facut acum 2 zile
eram rang 41 dar la inamici invinsi ocupam niste locuri onorabile pt rangul ce il aveam in clasamentul punctelor
fuziunea ce a avut loc nu mai e decizia mea pt ca eu m-am retras de ceva vreme de la conducerea tribului
 

DeletedUser18817

da...ODT-ul l-am observat...si nu e nimic de obiectat acolo......
 

DeletedUser

prin fuziuni creste oricine :p

doar ca o mica precizare ...fuziunea a vut loc pe data de 23.03.
19:17

23/03/2010 STARS 40 =40 +1,185,119 +234 +5,466,532 +2,695,772 +2,770,760...deci rang 40,... la ora aceea eram pe 6 la inamici invinsi ...pe 16 la atac si 3 la aparare..fuziunea a avut loc dupa...si nu era un scop de a creste in clasament
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus