stergere script

  • Autor subiect DeletedUser35237
  • Data de început

DeletedUser35237

Am o problema cu un script pe care nu pot sa il mai sterg pentru ca nu mai am aceasta optiune. I-am pus si la titlu scriptul pe care trebuia sa il pun la url, deci un titlu mult prea lung.Scripul functioneaza, dar daca adaug unul nou nu pot sa il vad decat in bara cu scripturi, din Task prelucrare rapidă nu mai am acces la el.Nici sa schimb ordinea intre ele nu pot.Ma poate ajuta cineva?
 

DeletedUser5809

E imposibil sa nu ai acces la el la Task prelucrare rapida, poate ai putea sa explici cum anume nu ai acces acolo. Poti trimite un ticket la admini sa se uite peste contul tau, poate ai vrun bug ceva, dar ar trebui sa ai acces.
 

DeletedUser35237

Pur si simplu in dreptul acestui script in task prelucrare rapida nu imi apare nici o optiune(stergere, prelucrare sau schimbare ordine), iar celelalte scripturi care urmau dupa acesta nici macar nu le vad.Le vad doar in bara cu scripuri, dar sa le editez sau sa le sterg nu am cum.Am trimis un tiket catre adimini si sper sa se rezolve.Ms pentru raspuns oricum!
 

DeletedUser35237

Asa imi apare.Am sters eu din scripturi si a ramas doar cladirea principala si inca 3 scripturi care urmau dupa acesta, dar nu se vad.
show-image.php
 

DeletedUser5809

Tu cred ca ai bagat codul unde nu trebuia si nu iti mai apare corect pagina.
 

DeletedUser35237

Scriptul functioneaza corect, deci e bagat unde trebuie, numai ca l-am pus si la titlu.Acum daca adaug scripturi le pot folosi, dar nu le mai pot sterge pentru ca in task prelucrare rapida nu le vad.Imi apar doar in bara cu scripturi(in susul paginii).
 

DeletedUser5809

Pai de asta nu mai poti sa stergi. Cum am zis si eu, din cauza ca ai pus in titlu ti-ai stricat un pic pe acolo interfata. Nu poti sa stergi titlu, modifici?
 
Sus