=StR= vs C.K.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

:D evident ... statistica spune tot :) sau doar o parte a ceea ce urmeaza ;)
Side 1:
Tribes: =StR=
Players:

Side 2:
Tribes: C.K.
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 953
Tabăra 2: 1,176
Diferență: 223

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 38
Tabăra 2: 13
Diferență: 25

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,023,831
Tabăra 2: 3,051,042
Diferență: 1,027,211

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 198,963
Tabăra 2: 51,369
Diferență: 147,594

image.php
 

DeletedUser3627

Avand in vedere perioada lunga de war , superioritate voastra numerica neta , gradul mare de imprastiere al CK pe k57 , imi permit sa spun ca zambesti exagerat cu toti dintii . Statistica e mai mult umilitoare pentru voi decat pentru CK . Este inadmisibil ca ati pierdut atatea sate pe o asemenea dominare numerica , este de altfel inadmisibil ca CK mai exista acolo cu mai mult de 2-3 useri care sa zicem ca ar fi excesiv de buni si ar beneficia de suport .
Voi de fapt ati dat in cativa useri rataciti pe k57 , si doar superioritate numerica neta inclina balanta in favoarea voastra .
Stiu ca o sa-mi porti pica dupa aceasta postare , dar parerea mea e ca stai jalnic la capitolul organizare , daca era statistica pe o zi era o treaba , dar all time .........
 

DeletedUser

hmm avand in vedere ca C.K. dupa ce un membru pierde un sat intemeietorul adica karma il concediaza imediat ca sa nu se vada la statistici din cauza asta arata asa statisticile asa karma le creaza iluzi membrilor din tribul C.K.:D
 

DeletedUser3627

In ultimele 60 de nobilari aveti decat 2 sate luate de la ex CK , deci nu poti sa zici ca asta e motivul . Poate politica de invite e gresita si eu am concediat user care ajunsese in CK cand avea adeziunea la 29 si inca un nobil era pe drum. Eu am zis ca statistica nu arata chiar asa roz precum este prezentata si luata la bani marunti e chiar cenusie .
Aveti mult mai multe sate nobilate intern , adica statistica e arata mai mult pentru a atrage atentia de la alte practici des intalnite .
Daca stam sa ne uitam pe cifre aveti 185 nobilari in afara satelor de barbari , din care 68 nobilari interne , adica peste o treime , as zice ca principalul razboi al STR este cu STR . Dupa cum ziceam statistica cu CK este prezentata mai roz decat este din multe puncte de vedere .
 

DeletedUser

scuzatima ca ma bag...eu am fost in STR si trebuie sa ii dau dreptate lui SHOTGUN...e adevarat ca e o proasta organizare ...si multi jucatori egoisti,la fel cum e adevarat ca CK sunt foarte putini pe k57...nu isi au rostul statisticile
 

DeletedUser16836

STR.,am informatii ca o sa fiti tradati de S_N si FB :)))

Lumea rade de voi :)))):D
 

DeletedUser11852

STR.,am informatii ca o sa fiti tradati de S_N si FB :)))

Lumea rade de voi :)))):D

eu cred ca voi astia oamenii lui karma ar trebui sa invatati sa jucati si triburile ;) nu numai sa vorbiti....

si aveti grija ce vorbiti, ca va cam pute gura ;)




Intre timp, StR si C.K. s-au mai jucat putin :


Side 1:
Tribes: =StR=
Players:

Side 2:
Tribes: C.K.
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,142
Tabăra 2: 1,317
Diferență: 175

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 57
Tabăra 2: 16
Diferență: 41

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,637,747
Tabăra 2: 3,568,877
Diferență: 931,130

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 303,637
Tabăra 2: 63,896
Diferență: 239,741

image.php
 

DeletedUser

Hai sa postez statistica de azi... tin sa mentionez cateva lucruri.
Aceasta "lauda" nu este pentru a arata cat de mare si tare e =StR= vreau doar sa arat ca C.K. un trib de zei ..(dupa parerea dictatorului din acel trib)
nu este perfect nu este atat de bun cat se spune...cat se lauda.. si cat crede lumea... da probabil trebuia sa fie 0 la sate pe K57 insa nu uitati ca aici vorbim de alta viteza si alt ritm de dezvoltare(timp pt armata)

Privitor la inobilari interne shot cred ca esti la curent cu acest aspect... intr un trib de 350 de membrii sunt multi care renunta.... si este normal ca acele sate sa nu fie irosite.... C.K. au format 2 nuclee pe K57... destul de dificil de spart insa nu imposibil... acest lucru am reusit sa il demonstrez cred eu..


Vorbim peste maxim 1 luna... sa vedem apoi cum stam pe acest K raportul membrii/cuceriri


Side 1:
Tribes: =StR=
Players:

Side 2:
Tribes: C.K.
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,164
Tabăra 2: 1,330
Diferență: 166

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 61
Tabăra 2: 17
Diferență: 44

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,721,887
Tabăra 2: 3,616,386
Diferență: 894,499

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 321,738
Tabăra 2: 65,974
Diferență: 255,764

image.php
 

DeletedUser12737

unde tot vezi u laude? daca o facem o facem in prv si daca o merita cel in cauza... dar cand ne-am laudat noi pe extern ? Daca restu lumi sau chiar voi aveti o parere "prea buna" despre noi si asta te deranjeaza pe tine in mod special e de inteles ca vrei sa arunci cu noroi pe noi, dealtfel din descrierea tribului vostru reiese iubirea nemarginita ce ne-o purtati (si cum bineinteles ca tu ai scris textu ala imi dai o impresie de nota 10 , si ma faci pe mine si altii ca sa ne dam seama de cat de mult conteaza parerea ta si cat de bine informat esti) doar la urma urmei e normal sa ne cunosti pe toti pana la ultimul ca sa ne poti face lasi etc etc.
 

DeletedUser9837

Hai sa postez statistica de azi... tin sa mentionez cateva lucruri.
Aceasta "lauda" nu este pentru a arata cat de mare si tare e =StR= vreau doar sa arat ca C.K. un trib de zei ..(dupa parerea dictatorului din acel trib)
nu este perfect nu este atat de bun cat se spune...cat se lauda.. si cat crede lumea...

da...ai dreptate...invata sa mai te cultivi :) dpdv tribal...ca dpdv al vocabularului...nu mai ai cum :)))


Inamici învinşi (Triburi)

Ca agresor

Rang Numele tribului Cucerit

1 Crusader Knights 21,69 Mio.
2 Spread The Fear Union 18,00 Mio.
3 AQUARIUM 15,45 Mio.
4 Rebeli de TOP 14,86 Mio.
5 Master-Lords 13,56 Mio.
6 THE IMMORTALS 13,47 Mio.
7 STORMRAGE 12,84 Mio.
8 Fire Birds 12,56 Mio.
9 Elite Warriors 12,36 Mio.
10 GUERILLA WARRIORS 12,20 Mio.


Ca apărător

Rang Numele tribului Cucerit

1 ProPlayers 12,57 Mio.
2 Crusader Knights 11,57 Mio.
3 Spread The Fear Union 10,62 Mio.
4 AQUARIUM 10,48 Mio.
5 Dacia Zamolxis 8,10 Mio.
6 Just Friends 7,72 Mio.
7 BLUE ANGELS 7,48 Mio.
8 Spying Shadows 7,46 Mio.
9 Invincible AXE 7,15 Mio.
10 ShadowDancers 6,91 Mio.



În total

Rang Numele tribului Cucerit

1 Crusader Knights 27,41 Mio.
2 ProPlayers 25,00 Mio.
3 Spread The Fear Union 21,79 Mio.
4 AQUARIUM 21,41 Mio.
5 Fire Birds 16,54 Mio.
6 Master-Lords 15,53 Mio.
7 Elite Warriors 15,15 Mio.
8 Just Friends 14,58 Mio.
9 THE IMMORTALS 13,89 Mio.
10 Spying Shadows 13,62 Mio.


Cam asta e motivul pentru care nu ai nimic de spus tu :))),cu argumente...asa poti trompetiza gloriosul tau trb care detine 1000 de sate in K57 :)))...Peste o luna vom avea granita comuna....nu cativa rataciti pe K57...si o sa mai discutam...Insa...cel mai sigur tu deja vei mai face o schema de moralitate si poate mai furi FB-ul(sa faci cum ai facut cu PEACE-ul) si sa iti mai faci un trib glorios
 

DeletedUser3627

da...ai dreptate...invata sa mai te cultivi :) dpdv tribal...ca dpdv al vocabularului...nu mai ai cum :)))


Inamici învinşi (Triburi)

Ca agresor

Rang Numele tribului Cucerit

1 Crusader Knights 21,69 Mio.
2 Spread The Fear Union 18,00 Mio.
3 AQUARIUM 15,45 Mio.
4 Rebeli de TOP 14,86 Mio.
5 Master-Lords 13,56 Mio.
6 THE IMMORTALS 13,47 Mio.
7 STORMRAGE 12,84 Mio.
8 Fire Birds 12,56 Mio.
9 Elite Warriors 12,36 Mio.
10 GUERILLA WARRIORS 12,20 Mio.


Ca apărător

Rang Numele tribului Cucerit

1 ProPlayers 12,57 Mio.
2 Crusader Knights 11,57 Mio.
3 Spread The Fear Union 10,62 Mio.
4 AQUARIUM 10,48 Mio.
5 Dacia Zamolxis 8,10 Mio.
6 Just Friends 7,72 Mio.
7 BLUE ANGELS 7,48 Mio.
8 Spying Shadows 7,46 Mio.
9 Invincible AXE 7,15 Mio.
10 ShadowDancers 6,91 Mio.



În total

Rang Numele tribului Cucerit

1 Crusader Knights 27,41 Mio.
2 ProPlayers 25,00 Mio.
3 Spread The Fear Union 21,79 Mio.
4 AQUARIUM 21,41 Mio.
5 Fire Birds 16,54 Mio.
6 Master-Lords 15,53 Mio.
7 Elite Warriors 15,15 Mio.
8 Just Friends 14,58 Mio.
9 THE IMMORTALS 13,89 Mio.
10 Spying Shadows 13,62 Mio.


Cam asta e motivul pentru care nu ai nimic de spus tu :))),cu argumente...asa poti trompetiza gloriosul tau trb care detine 1000 de sate in K57 :)))...Peste o luna vom avea granita comuna....nu cativa rataciti pe K57...si o sa mai discutam...Insa...cel mai sigur tu deja vei mai face o schema de moralitate si poate mai furi FB-ul(sa faci cum ai facut cu PEACE-ul) si sa iti mai faci un trib glorios

Parerea mea e ca e fals ce ai scris aici , total e de obicei suma dintre a+b , daca aduni 21,69 Mio cu 11,57 Mio in nici un caz nu rezulta 27,41 Mio . Se pare ca mania falsificarii textelor o ai adanc in sange . Stii tu de ce esti asa sceptic , te vezi zilnic in oglinda si iti dai seama cat de jos poate ajunge factorul uman cand vrea sa demonstreze ca are dreptate stiind ca e departe de adevar. Tind sa cred ca si la caligrafie ai masluit bastonasele , doar ca sa arati ca ai dreptate .
 

DeletedUser9837

Inamici învinşi (Triburi)

Ca agresor

Rang Numele tribului Cucerit

1 Crusader Knights 16,03 Mio.
2 ProPlayers 12,51 Mio.
3 Fire Birds 12,06 Mio.
4 Spread The Fear Union 11,42 Mio.
5 AQUARIUM 11,00 Mio.
6 Elite Warriors 10,16 Mio.
7 THE IMMORTALS 9,76 Mio.
8 Rebeli de TOP 9,19 Mio.
9 Master-Lords 9,05 Mio.
10 STORMRAGE 8,52 Mio.


Mai nene Shotgun...eu cred ca ar trebui sa iti scrii mesaje tribale...singurel... intre conturile tale :))) ...mesaje ca sa te intelegi si tu bine cu cineva...
 

DeletedUser9837

Dupa cum observi si la celelalte triburi au fost ceva pr la etalarea clasamentului...:D dar na...ce sa imi mai pierd eu timpul...
 

DeletedUser14622

STR.,am informatii ca o sa fiti tradati de S_N si FB :)))

Lumea rade de voi :)))):D

Am datoria,vazand acest post,de a dezminti aceasta informatie,tribul S_N isi respecta aliati si relatiile diplomatice!orice miscare avem de gand sa o facem in privinta unei relatii diplomatice cu un trib il anuntam din timp,alianta cu =STR= e o alianta la care tinem si care ne face mai uniti atata timp cat avem dusmani comuni si exista o colaborare stransa intre noi,cat si prieteniile legate intre membrii celor 2 triburi!
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus