SUAT + =C-D= => Familie

DeletedUser

Haideti sa comentam un pic acceasta familie ... eu stiu accest lucru deoarece :) am facut parte din ea :) si am cateva lucruri de spus ..


SUAT avea razboaie cu toata lumea inainte de "cunoastearea" cu =C-D= , de cand cu acceasta familie .. SUAT a incetat cu razboaiele si a inceput cu innmultirea familiilor, avand cateva conversatii gen un conducator din SUAT batjocorind familia =C-D= , :) ..ce vreau sa subliniez... momentan SUAT sa folosit de ei cum se foloseste omul de apa ... si mancare ... Acest topic nu este degeaba .. jucatorii de pe lumea 17 sunt rugati de catre mine sa raspunda si sa comenteze la aceasta cauza... daca ma cautati cu Tw.Stats .. la numele de yuri55 nu gasiti nici o istorie ...

pentru detalii doar raspundeti si va voi spune toate detaliile despre viitorul =C-D= si cu SUAT , este de rau oricum
 

DeletedUser30761

ce vreau sa subliniez... momentan SUAT sa folosit de ei cum se foloseste omul de apa ... si mancare .///



important e ca au ajuns unde au ajuns...
 

DeletedUser

yuri55 vad ai ceva istorie dar pe L22,io joc pe L17 in alt trib si nu mi se pare ca suat e asa grozav dupa cum spuneti unii membri
si mai mult daca spuneti ca s-a folosit de alt trib sa ajunga unde este,urat din partea lor,in legatura cu =C-D= au fost buni,i-am avut la diplomatie ca aliati si stiu ce puteau pacat de ei ca au fost folositi
 
Sus