Subversion - SubV

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Nume : Subversion

Prescurtare : SubV

Membri : Prieteni si ce mai recrutam, nu dorim un trib mamut ( An1MaL, aTb., Flusy, hell empires, twib1ack, quz0r, gygypytok, Escher, Mr. Unknown, kingofdarknees - principalii)!

Informatii : Trib de elita, fara ferme,refugiati si alte specimene.

Locatie : Surpriza!

Contact :: Daca doriti sa faceti parte din acest trib dati-mi un PM
pe forum, sau pe L17, voi avea acelasi nume ca aici.


Obiective : In primu rand sa formam un trib de elita = imprietenirea si cunoasterea fiecaruia, in al doilea rand stapanirea K-ului din care facem parte, dupa aceea extinderea pe celelalte K-uri!

Emblema :
submod.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Dami un PM cu un id de mess / skype ...sa vorbim mai multe ardelene :D
 

DeletedUser

tu nu te duceai cu panteruta ma radule?

PS:animalule, esti sigur ca cei din lista intra cu tine? :rolleyes:
 

DeletedUser

nuuuuuuuu...eu intru pe 17 cred....stiu ca am si trib, dar nu stiu cum se numeste :)))
 

DeletedUser

si oricum ..cum adica cei pe care i-ai enumarat sunt "principalii" ...adica ei is miezu din fonta ? ..tribul se invarte in jurul lor ? ...Whatever ....
 

DeletedUser

Eu clar nu sunt crede-ma :rolleyes:

PS: ca sa vezi ca ma si crezi ai inceput sa iti intrebi "membrii" daca mai vin cu tine :)))
 

DeletedUser

si oricum ..cum adica cei pe care i-ai enumarat sunt "principalii" ...adica ei is miezu din fonta ? ..tribul se invarte in jurul lor ? ...Whatever ....


Pei ei ii stiu ca vin..Am mai ** si cu altii si nus siguri..

Eu clar nu sunt crede-ma :rolleyes:

PS: ca sa vezi ca ma si crezi ai inceput sa iti intrebi "membrii" daca mai vin cu tine :)))

Culmea..nici eu ;)

Nu vreau sa facem off topic...daca vreti in trib imi ziceti daca nu postati la Politică şi propagandă Lumea 17 ;)

foloseste cu incredere functia edit - nu musca
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

sincer acuma! ma ei si pe mine? daca vrei sa stii mai multe despre mine un PM si sa rezolvat
 

DeletedUser

mai animalule acum nu te supara dar eu nu ti-am spus ca intru cu tine in trib nu stiu dc m-ai trecut pe lista
am ** mai demult de l17 dar nu ca intru la tine in trib
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus