Sugestii si propuneri

DeletedUser

Cine are sugestii si propuneri ar putea continua aici dupa mine
Incep eu cu prima:

Atunci cand ingame primesti un mesaj sa primesti si un mail.asta bineinteles la alegere. Pe mine personal m-ar ajuta destul de mult asta sa pot participa in actiuniile comune cu tribul si sa fiu la curent cu ele. voi ce ziceti?:)
 

DeletedUser

de ce nu un sms?...pe care sa-l platesti tu cu suprataxa. :D.
dar sa fie lumea activa si sa intre pe joc o ora doua pe zi nu ar fi mai bine?

acum serios. e-mailul nu are rost pentru ca daca il citesti inseamna ca deja esti la calculator. daca esti la calculator iti ia cateva secunde sa verifici tot ce e esential in joc. dar daca tot insisti sa primesti mailuri, va poate trimite conducerea la toti. tot asa, dureaza cateva secunde sa rezolve tot tribul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

eu unul pe l6 la un moment dat primeam vreo 30 de circulare pe zi, pai inchipuitiva ce ar fi 30 de mail-uri pe zi de pe triburi, iti vine sa-ti stergi mail-ul
 

DeletedUser

eu unul nu am timp sa stau tot timplu la calculator si sa dau refreshuri pe siteu cu triburile.

Dupa cum se pare...unii nu stiu sa citeasca atent...am spus la alegere...asa cum e la alegere...in setari sa primesti mail ca s-a terminat constructia unei cladiri..samai fie o patratica in care sa scrie...sa primesti mail la venirea unui mesaj.

mi se pare destul de importanta chestia asta. acum pot sa zic ca tot mai multa lume poseda un iphone...or so..sau are posibilitatea sa isi verifice mailu....eu unul mi se pare ca daca cineva ingame iti trimite un mesaj chiar in timp ce lucrezi or so.. mi se pare mult mai ok..decat atunci cand lucrez sa stau stresat ca oare ce se intampla in triburile...ca totushi e un rpg

voi ce argumente aveti in afara ca eu cred ca e o idiotenie..ptr ca ...." "??


am propus asta aici in forumul general ptr ca aici intra mai multa lume decat la propuneri(dupa parerea mea)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

daca e ceva urgent exista telefon, e-mail direct, mess, skype, sms,....de pe mobil poti intra pe net(mai ales de pe iphone) si sa joci. etc etc etc.
insa nu e mai simplu sa lasi sitter cand nu esti?
 

DeletedUser

si de ce sa se consume bani daca serverul de mail oricum ruleaza permanent ?
 
Sus