Sunt Atacat--Cer sprijin

  • Autor subiect DeletedUser3137
  • Data de început

DeletedUser3137

Sunt atacat de catre 2 membri din tribul BLack atacurile urmeaza sa ajunga in 20 d min max......am f putine trupe abia 1000 de lancieri.......rog sprijin
 

DeletedUser

Deci nu pot sa cred... New Madalin?!?! OMFG!

Imediat trimit sprijin... da sa imi zici cum te gasesc ca eu nu le prea am cu jocul asta!
 

DeletedUser

Nu cred :D.... ca stii sa joci..la asta ma refeream, ce credeai?:eek::confused:

Care este... multumesc nenea BlooM... pentru ca imi dai dreptate :D stiam ca ma pot baza pe tine :)

Apropo... ce iti mai face sprijnul de la madalin?

si sa nu uit sa le dai niste bere la aia de la mine! :D
 

DeletedUser

Sunt atacat de catre 2 membri din tribul BLack atacurile urmeaza sa ajunga in 20 d min max......am f putine trupe abia 1000 de lancieri.......rog sprijin

eu as ingrozii cu membrii ca tine in trib!:mad:

1. numele atacatorilor cu bb-cod
2. pe ce sat esti atacat tot cu bb-cod
3. ajung in 20 de min.. who gives a f*cK?, 20 de min? de unde sa stiu eu cand ai postat.. trece ora la care ajunge..


Tzepes.. jucatorii tai iar isi fac de cap !:mad:


:)
 

DeletedUser

iar incepti sa va batei joc si de asta:confused::D
Daca tin bine minte trebuie sa-i trimiteti vreo 50-100 de nobili ca sa nu mai aiba probleme nu?/
parca aia era cea mai buna defensiva=)))
 

DeletedUser

iar incepti sa va batei joc si de asta:confused::D
Daca tin bine minte trebuie sa-i trimiteti vreo 50-100 de nobili ca sa nu mai aiba probleme nu?/
parca aia era cea mai buna defensiva=)))

nu stiu ce e de ras!

dupa calculul lui madalin 1 nobil omoara 4-5-6-7 topoare singur..;)

He's my champion... imfamilor :D
 

DeletedUser

he's mine to:D
Adica strategia lui de defense incredibila.
Eu nu rad de el ci de cei care nu cred ca 100 de nobili intr-un oras il fac de necucerit:D
 

DeletedUser

he's mine to:D
Adica strategia lui de defense incredibila.
Eu nu rad de el ci de cei care nu cred ca 100 de nobili intr-un oras il fac de necucerit:D

ee bine de stiut..

atunci imi retrag lancierii din atacul asupra tau!

pana una alta: Currently Active Users Viewing This Thread: 4 (1 members and 3 guests)
sacalaka


tot stafful e ingrijorat de starea acestui vbrav luptator ce are acum probleme:eek:
 

DeletedUser

ee bine de stiut..

atunci imi retrag lancierii din atacul asupra tau!

pana una alta: Currently Active Users Viewing This Thread: 4 (1 members and 3 guests)
sacalaka


tot stafful e ingrijorat de starea acestui vbrav luptator ce are acum probleme:eek:

Cred ca si carmi si dave au trimis suport la el... vreo 9.000.000 de nobili :D si vreo 6 spioni :D
 

DeletedUser2786

da...o sa faca omu acolo cimintir de nobili...hahaha si cei care il ataca isi vor rupe trupele in el...NA NA NANA:D
 

DeletedUser

FreeSoul:eek:I-am trimis si eu negustori asa ce o sa te rog sa retragi sprijinul si sa ii trimiti muncitori de la mine de fier...nu de alta dar de la mina de argila si taietorii de lemne am trimis tot eu :D
 

DeletedUser

baiiiiiii. pe mine ma lasati pe afara. am trimis si eu fermierii cu carutele pline de rosii.
 

DeletedUser

Sunt atacat de catre 2 membri din tribul BLack atacurile urmeaza sa ajunga in 20 d min max......am f putine trupe abia 1000 de lancieri.......rog sprijin

off, neseriosilor :D

unknown, maica... cand se spune "cereti sprijin pe forum daca sunteti atacati", lumea se refera la forumul intern.

aici n-o sa obtii decat inca vreo 50 atacuri asupra ta si vei reusi intr-adevar sa ne descretesti catorva fruntile.

in al doilea rand... la 3 sate doar 1000 lancieri.... sho pe el baieti :D
(al treilea cucerit dupa strategia lui nightbox, dupa cum arata)
 

DeletedUser

Damn it... vin si eu acum repede cu niste fomei din ferme... cu tigaile pregatite... sa faca fata asaltului dusmanului asupra satului lu' Unknown... plus ca sunt hexperte in gatit si fac papa bun pentru trupele voastre trimise la suport! :D
 

DeletedUser

da' nu prea multe, ca se o sa se bata intre ele pe soldatii lu' unknown. n-ai auzit ca-s doar 1000? sau tu insisti sa ai un cat-fight acolo? :D

rupi si bilete la spectacol trupelor suport? :D
 

DeletedUser

da' nu prea multe, ca se o sa se bata intre ele pe soldatii lu' unknown. n-ai auzit ca-s doar 1000? sau tu insisti sa ai un cat-fight acolo? :D

rupi si bilete la spectacol trupelor suport? :D

Am vazut... nu am trimis decat 2000 de fomei... ca sa fie 2 la unu... ca poate obosesc sau au alte probleme! :)

Intrarea moca... scot bani din suc si floricele :)
 
Sus