Sunteti multumiti de modul in care este moderata L13 ?

Sunteti multumiti de modul in care este moderata L13 ?


  • Total votanți
    52
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

PUSKI-ILIE

member
Scor reacție
4
graph.jpg

În fiecare săptămână va fi un poll pe o anumită temă. Acesta va dura o săptămână, apoi va fi închis şi mutat la arhivă. Va fi deschis alt topic cu un alt poll tot pentru o săptămână şi aşa mai departe.

Sunteţi mulţumiţi de modul în care este moderată L13 ?


V-aş ruga să şi spuneţi motivele pentru care aţi ales una din cele două opţiuni.
 
Ultima editare:

DeletedUser

Sa-mi argumentez eu votul, e singurul asa ca votul meu e Da.
Zic ca este moderata binisor, avand in vedere ca nu mai sunt eu asa sa fac spam peste tot din respect pentru domnul puski :p si sanctiunile dansului :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser28165

Nu!.

Moderatorul ( se stie el care ) cenzureaza mai ceva decat in comunism.
 

DeletedUser

Raspunsul meu este "NU" .

Argumente:
- Chiar daca faci parte din administratie poti sa te cobori "printre noi" sa nu ne privesti de sus
- Daca ai fi putin mai respectuos si replicile nu ar fi asa taioase la unele raspunsuri .
- Daca la corecturile ce le faci ai folosi si niste mesajel private sa explic ce s-a gresit... mai exact sa fi mai explicit...

As putea sa votez si eu DA, dar pana atunci astea sunt sfaturile mele si daca intr-un viitor pool care va avea aceeasi intrebare vei incerca sa schimbi ceva vrei avea si un vot DA din partea mea, nu ca te-ar interesa neaparat votul meu, dar nah :)
 

DeletedUser

ba am votat da, desi am luat un avertisment. ( postare contra adminilor)
am luat in considerare faptul ca admini sunt altii acum...
 

DeletedUser

Pentru admini vechi votul meu este NU pentru admini noi printre care si jackass votul este DA
 

DeletedUser

Raspunsul meu e "Da" ,poate deoarece am evitat sa ma amestec in certuri :tare: , sau poate pentru ca pana acum nu s-au legat cei din TRY de mine :D.
 

DeletedUser

Datorita faptului ca nimeni nu te stie .. ah, nu ... ai bagat frica`n ei .. da, asta era ..

On: mi`e indiferent, nu m`am bagat in probleme cu mozii inca
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

eu am pus DA.acum sunt curios ce urmeaza,poate-mi schimb parerea(ca votul nu mai pot).
:D
 

DeletedUser

am mai luat un avertisment... dar nu mai pot sa schimb votul.
nu ca l-as schimba, dar ar mai fi o optiune - "mi-e indiferent"
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus