Sunteti multumiti de modul in care este moderata L14?

Sunteti multumiti de modul in care este moderata L14?


  • Total votanți
    31
  • Sondaj închis .

DeletedUser

In fiecare saptamana va fi un poll pe o anumita tema. Acesta va dura o saptamana, apoi va fi inchis si mutat la arhiva. Va fi deschis alt topic cu un alt poll tot pentru o saptamana si asa mai departe.

Intrebarea saptamanii: Sunteti multumiti de modul in care este moderata L14?


V-as ruga sa va motivati alegerea.
 

DeletedUser13059

Da este ok suntei 2 oameni calumea si daca o tineti tot asa eu zic ca o sa fiti vazuti bine si de restu jucatorilor ce intra pe extern si posteaza pe unde sunteti voi moderatori ;)
 

DeletedUser5809

Cred ca ai postat asta inainte sa iti dau avertismentul ala:))
 

DeletedUser13059

nuuuu :)))

da dc nu se poate cand dai ban pe extern sa ai doar pe o anumita lume ? :| ii cam aiurea asa postez pe lumea 14 si iau ban dar apoi pe lumea 1 nu mai pot sa postez :|
 

DeletedUser13059

cine ti-a zis ? :)) dovezi ceva poti sa aduci sau iar vorbesti sa nu iti taca gura ? :)
 

DeletedUser13059

iti vine sa crezi ? :O

da asta se poate orice nume :) poate sa apara si cont urss , ursmircea , urssmirc3a , etc vreau lista cu ip , ceva clar nu ce visezi u :)


apropo ai zis incr3dibil , raul82io si urssmircea problema ii ca eu nu vad urssmircea pe acolo poate imi arati tu daca te rog :)
 

DeletedUser13059

nu stiu cum se roaga africanii :| te las pe tine sa te rogi inainte ... iti aprind o bricheta ?
 

DeletedUser13059

eu am zis ca am renuntat la scoala ;) la mine ii ceva normal dar voi toti comentati la altii si acuma am vazut ca nici tu nu prea le ai cu romana :) da sti cum ii nu ii vina ta ca lb rom are peste 2000 de intelesuri :)))

By mst1
 

DeletedUser

Draga plesuv28,un singur lucru am sa iti reprosez:sa fi mai dur cu cei care jignesc in mod repetat .Nu pot sa zic ca eu sunt o sfanta,cred ca am mai jignit si eu pe aici :p,ca am fost provocata,toti cred ca am jignit la un moment dat ,dar ar fi bine ca fiecare sa constientizeze lucrul acesta si sa nu uite ca este doar un joc,iar pe viitor sa invete macar sa isi respecte atat aliatul cat si dusmanul.Asa ca,plesuv28...fi rau :D
 

DeletedUser

eu am zis ca am renuntat la scoala ;) la mine ii ceva normal dar voi toti comentati la altii si acuma am vazut ca nici tu nu prea le ai cu romana :) da sti cum ii nu ii vina ta ca lb rom are peste 2000 de intelesuri :)))

By mst1


ce funny, imi dai voie sa rîd?
 

DeletedUser

Draga plesuv28,un singur lucru am sa iti reprosez:sa fi mai dur cu cei care jignesc in mod repetat .Nu pot sa zic ca eu sunt o sfanta,cred ca am mai jignit si eu pe aici :p,ca am fost provocata,toti cred ca am jignit la un moment dat ,dar ar fi bine ca fiecare sa constientizeze lucrul acesta si sa nu uite ca este doar un joc,iar pe viitor sa invete macar sa isi respecte atat aliatul cat si dusmanul.Asa ca,plesuv28...fi rau :D

Am fost mai dur la inceput. Acum, cand am revenit din "vacanta", am zis s-o las mai usor pentru ca nu prea mai era la fel de activa sectiunea si riscam sa pierd si ultimii useri activi.:)

Nu va ingrijorati insa...nu las pe nimeni sa profite de bunatatea mea...:p
 

DeletedUser

Partial multumit, raspunsul la o insulta adresata unui coleg e off topic in masura mai mica decit insulta initiala; oricum, daca ambele postari sunt sterse si ambii jucatori avertizati e ok :)
Din punctul de vedere al sondajelor de opinie sunt foarte multumit...
 
Ultima editare de un moderator:
Sus