Super tare frate - asa de amuzament

  • Autor subiect DeletedUser1756
  • Data de început

DeletedUser1756

Astazi diplomatul nostru a primit o cerere de fuziune ... din partea unui trib de 20 de membri ... noi fiind in trib aprox 150 ...

Iata cum s-a desfasaurat discutia:




@Deea@ astãzi la ora 22:34
Buna.Sunt diplomatul tribului U.K.B. si ne-am gandit sa va propunem sa intrati la noi in trib, iar intemeietorul va fi primi functia de rege cu drepturile de a da invitatii si de a trimite circulare.Astept orice raspuns.


Cu respect,
Diplomatul tribului U.K.B. @Deea@


albisicornel astãzi la ora 22:53
wow ce propunere tare :))) ti'o luat mult sa te gandesti la asta?


@Deea@ astãzi la ora 22:55
daca ma iei la misto, nu cred ca ai sa rezolvi ceva cu asta...cred k tiam vb destul de frumos,iar propunerea este una destul de tentanta, nu cred k team jignit cu cva...te rog sa vb frumos!nu ironic sau sarcastic...;)


albisicornel astãzi la ora 23:36
poi tu ne'ai propus noua, (100+) sa venim in tribu' vostru' de 20 de membrii, unde liderul nostru va primi drept de invitatii si circulare =))) si vrei sa fiu serios? =)) :)) adica 100 si membrii, sa mearga, sa fie condusi de 20 :))

@Deea@ astãzi la ora 23:38
scze...vazusem doar 14...:)))=)):))...scze...vina mea...doamne!!!de cand sunt cu ochii in calculator nu prea mai vad bne!bafta!
 

DeletedUser

:))) mai gresesc si oamenii :)) nu cred ca era cazul sa pui pe forumul mare:eek: puteati sa va radeti si pe forumul intern, e totusi o greseala omeneasca, mai ales pt. diplomatii care vad ca sunt foarte ocupati acum.:(
 

DeletedUser

mai ales diplomatii "daco-romani", trimit de 2 ori invitatii... se gandesc ca e ca la loto, mai multe invitatii, mai multe sanse de castig:))
 

DeletedUser6

Buna idee... da am zis ca runda asta nu ma bag in nici un trib ceva timp
 

DeletedUser1275

Am fost si eu intr-o situatie asemanatoare ca a diplomatului @Deea@...
Uneori cand ai prea multe pe cap...mai gresesti.Greseala e omeneasca.
 

DeletedUser

mai ales diplomatii "daco-romani", trimit de 2 ori invitatii... se gandesc ca e ca la loto, mai multe invitatii, mai multe sanse de castig:))

eu am avut parte si de o surpriza placuta. cine mi-a trimis invitatie si-a cerut scuze. a citit abia ulterior in profil ca nu vreau :)
 

DeletedUser

unii chiar nu inteleg.......imi trimit invitatie,o refuz si peste 30min iar imi trimit:mad:

ewyyy te-a invitat în tribul 'Knights Of Doom' (nou) 14.09.07 16:50
ewyyy te-a invitat în tribul 'Knights Of Doom' 14.09.07 16:17
strik3r te-a invitat în tribul 'KnightFight Elite'
 

DeletedUser

R@ZOR2 te-a invitat în tribul 'Knights Of Doom' (nou) 14.09.07 17:18
ewyyy te-a invitat în tribul 'Knights Of Doom' 14.09.07 16:50
ewyyy te-a invitat în tribul 'Knights Of Doom'


si ma invita si a3 a oara.........gees:eek:..........d data asta au schimbat omul ce-mi adreseaza invitatia,poate are mai mult noroc:) ...........bine am mai primit si obisnuita invitatie d la WRATH:)
 

DeletedUser523

Mai ce e cu acest topic:confused: E normal ca acum la inceput sa se trimita multe invitatii, propuneri, etc si e si mai normal sa mai si greseasca oamenii k doar nimeni nu e perfect si nu va mai da-ti mari voi ca primiti multe invitatii si le refuzati!!Sa vedem ce mai ziceti cand veti primi in vizita calaretii celor ce va invita acum iar voi ai refuzati si va mai si laudati cu asta sau va mai si bateti joc de ei1;) :cool:
 
Sus