T.D.K. versus Scitii

DeletedUser

Pe aceasta cale doresc sa anunt faptul ca rabdarea noastra a ajuns la final, noi nu mai suportam abuzurile tribului scitii, atacuri miselesti in miez de noapte , intrigi impotriva noastra si o suma intreaga de divergente de o natura asemanatoare
anunt ,deci, inceperea unui razboi cumplit impotriva scitilor cu care vom matura pe harta!
Andurill si gasca ei vor vedea ce inseamna sa te pui cu un trib adevarat!

cu respect
sanyi x Diplomat T.D.K.
 

DeletedUser

Andurill si gasca ei vor vedea ce inseamna sa te pui cu un trib adevarat!

hihi, chiar şi în declaraţia de război faceţi propagandă sciţilor :p
go, go sciţii! aveţi multă distracţie pe cap :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Fie sa castige cel mai bun! Aceasta deviza cavalereasca mi se pare potrivita in orice razboi.
Poate suntem mai mici, poate suntem mai neinsemnati, dar va promit ca vom face o figura frumoasa iar statisticile vor fi cel putin interesante.
Dar suntem si un pic superstitiosi. Ne-am cumparat doi purcelusi dragalasi, din rasa Marele Alb, carora le-am spus Calin si Remus, sa ne serveasca de mascote aducatoare de noroc.
Daca intr-o luna de zile, statisticile arata ca balanta inclina in favoarea Scitilor, o vom ruga pe andurill sa le fie nasa. Daca situatia va sta invers, ii vom frige la protap si ii vom stropi cu vin rosu. Sunt optimista, sper ca ii vom manca.
 

DeletedUser3251

Cum ne asteptati nobilii? goi sau ....cu flori metalice? :D

WAR sa fie !!!
 

DeletedUser6681

Eu .. cred ca ne aduci acuzatii nefondate unu .. doi .. nu sunteti instare sa purtati un razboi cu noi chiar nimeni nu intelege lucrul asta. .!!!!!!!! ce Dumnezeu ca e vb aia romaneasca " Toti nebuni sanatosi " linistiti-va fratilor reveniti-vaaaa de unde atata .. ura.. eu cred ... ca asta este o declaratie mirobolanta .. ce faceti voi acolo .. sau sunteti invidiosi pe succesul meu la femei ..??????????
 

DeletedUser3251

Oricum, asteptam mesajul vostru oficial si in joc, eu cred ca diplomatul e putin "fumat" :D
 

DeletedUser

Cu siguranta farmecul tau ne-a indarjit impotriva scitilor. Considerentele de ordin strategic si politic pica intr-un plan secundar, marul discordiei fiind reprezentat de nurii tai.
 

DeletedUser

inca un razboi tare pe lumea 3.dar am si eu o nelamurire?imi arata si mie cineva o harta cu granita T.D.K.-Scitii?ca ma chinui de cateva minute dar nu gasesc granita dintre cele 2 triburi
 

DeletedUser

Eu .. cred ca ne aduci acuzatii nefondate unu .. doi .. nu sunteti instare sa purtati un razboi cu noi chiar nimeni nu intelege lucrul asta. .!!!!!!!! ce Dumnezeu ca e vb aia romaneasca " Toti nebuni sanatosi " linistiti-va fratilor reveniti-vaaaa de unde atata .. ura.. eu cred ... ca asta este o declaratie mirobolanta .. ce faceti voi acolo .. sau sunteti invidiosi pe succesul meu la femei ..??????????

noi ne permitem razboi cu oricine, acum ca avem si mascote :D
nu stiu de ce te umfli atat in pene. esti asa sigur de victorie? prietene nu ne confunda.......
 

DeletedUser

se pare că toată lumea vrea să vis3ze :)
hai, începeţi cu prosticurile. iau procent mic din pariuri :p
 

DeletedUser

inca un razboi tare pe lumea 3.dar am si eu o nelamurire?imi arata si mie cineva o harta cu granita T.D.K.-Scitii?ca ma chinui de cateva minute dar nu gasesc granita dintre cele 2 triburi


daca o gasesti sa mi-o arati si mie :D
este vorba de un razboi care pare a se duce de la distanta, dar politica si in primul rand marsavia, pot decide un razboi.

insa, acum ca ne-am luat si mascote, rupem tot :D
 

DeletedUser

inca un razboi tare pe lumea 3.dar am si eu o nelamurire?imi arata si mie cineva o harta cu granita T.D.K.-Scitii?ca ma chinui de cateva minute dar nu gasesc granita dintre cele 2 triburi

interesantă remarcă ai făcut, dar cred că am înţeles raţionamentul superior al celor din tdk. vezi tu, încă din vremea renaşterii oamenii au descoperit că lumea nu este plată. dacă te uiţi atent, tdk e la vest şi sciţii sunt la est. dacă navigatorii au fost în stare să dea ocol pămâtului, ce-i poate împiedica pe cei din tdk să facă acelaşi lucru? să nu lăsăm, deci, gândirea noastră primitivă să zdrobească ambiţia unor visători :)
 

DeletedUser

In prima instanta, vom duce un razboi usor pasiv, prin sprijinirea celor care se afla deja in conflict deschis cu ei. Harta se poate micsora, nu se stie cine langa cine poate ajunge si nici ce planuri am facut noi :rolleyes:
 

DeletedUser

interesantă remarcă ai făcut, dar cred că am înţeles raţionamentul superior al celor din tdk. vezi tu, încă din vremea renaşterii oamenii au descoperit că lumea nu este plată. dacă te uiţi atent, tdk e la vest şi sciţii sunt la est. dacă navigatorii au fost în stare să dea ocol pămâtului, ce-i poate împiedica pe cei din tdk să facă acelaşi lucru? să nu lăsăm, deci, gândirea noastră primitivă să zdrobească ambiţia unor visători :)

ai fost tare:D
 

DeletedUser

In prima instanta, vom duce un razboi usor pasiv, prin sprijinirea celor care se afla deja in conflict deschis cu ei. Harta se poate micsora, nu se stie cine langa cine poate ajunge si nici ce planuri am facut noi :rolleyes:

adica T.D.K. au rupt alianta si a declarat razboi Scitilor ca sa poata sprijini granitele Die.
 

DeletedUser6681

Am ajuns model si pentru voi :D am fani peste tot .. pentru fani o bere.. cand termin stresiunea :)) .. pana atunci va astept in satele mele.. ca eu sunt deja in ale voastre.. femei femei :D
 
Sus