T.D.K. vs Die.

  • Autor subiect DeletedUser6837
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Side 1: T.D.K.

Side 2: Die.

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 176
Tabăra 2: 169
Diferență: 7

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 77
Tabăra 2: 22
Diferență: 55

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,514,757
Tabăra 2: 1,532,998
Diferență: 18,241

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 795,174
Tabăra 2: 239,363
Diferență: 555,811

image.php

:rolleyes:
 

DeletedUser

Side 1: T.D.K.

Side 2: Die.

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 181
Tabăra 2: 127
Diferență: 54

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 96
Tabăra 2: 19
Diferență: 77

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,613,879
Tabăra 2: 1,069,957
Diferență: 543,922

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 999,904
Tabăra 2: 207,747
Diferență: 792,157

image.php


o ducem rau de tot :))
 

cossu

member
Scor reacție
9
Side 1: Die.

Side 2: T.D.K. Scitii

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 137
Tabăra 2: 173
Diferență: 36

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 46
Tabăra 2: 39
Diferență: 7

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,305,424
Tabăra 2: 1,601,701
Diferență: 296,277

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 508,711
Tabăra 2: 415,948
Diferență: 92,763

image.php
 

DeletedUser

Cossu eshti tare
ai pus statistica TDK impreuna cu Scitii ptr ca ei pierd sate in mijlocu vostru ca in ultimele 24h iara v'am batut :))

Side 1: T.D.K.

Side 2: Die.

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 94
Tabăra 2: 136
Diferență: 42

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 35
Tabăra 2: 15
Diferență: 20

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 789,593
Tabăra 2: 1,293,270
Diferență: 503,677

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 373,579
Tabăra 2: 153,095
Diferență: 220,484

image.php
 

DeletedUser



parca parca Die. isi pierde din "valoare"..."cineva" mi`a zis ca Die. va domina l3...si l`am contrazis...se pare ca nu m`am inselat...
 

DeletedUser3357



parca parca Die. isi pierde din "valoare"..."cineva" mi`a zis ca Die. va domina l3...si l`am contrazis...se pare ca nu m`am inselat...

rabdare rabdare. pana acum lua sate gramada si de la TDK si de l Scitii, si acum la primul hop... die cade, die. nu va domina lumea, etc..
 

DeletedUser1630

La polo pe stanci poate

am impresia ca tu esti bagator in seama...dc nu vii cu ceva constructiv,vreo statistica pozitiva a scitilor poate.plm gasesti tu ceva,nu mai spama aici aiurea:D


1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membrii de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
1.3. Va rugam sa nu raspundeti la off topicuri si sa nu postati in topicuri care probabil vor fi sterse. Postari de genul "primul pe pagina" sau "am scris si in topicul asta" sunt interzise.
2.3. Discutiile între doar doi jucãtori trebuie purtate prin intermediul mesageriei interne, nu pe forum.Nu citati excesiv din posturile anterioare. Citati doar partile esentiale astfel incat posturile sa nu fie prea lungi.

Ai fost avertizat, te rog sa porti o discutie civilizata si doar pe subiectul temei .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

toti ciupalacii se baga in seama cu japca:)

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membrii de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
1.3. Va rugam sa nu raspundeti la off topicuri si sa nu postati in topicuri care probabil vor fi sterse. Postari de genul "primul pe pagina" sau "am scris si in topicul asta" sunt interzise.
2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil asupra posturilor foarte scurte si fara relevanta.
2.3. Discuþiile între doar doi jucãtori trebuie purtate prin intermediul mesageriei interne, nu pe forum.Nu citati excesiv din posturile anterioare. Citati doar partile esentiale astfel incat posturile sa nu fie prea lungi.

Ai fost avertizat, te rog sa porti o discutie civilizata si doar pe subiectul temei .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

oooooooooo ; a ajuns Dread Lord moderator, in fine oamenii se pot schimba; ia zi-ne domnule de ce hunter este avertizat pt lipsa de respect si offtopic si cel de deasupra nu? daca e sa curga vinul, atunci sa fie pt toata lumea :rolleyes:




Prin acest mesaj incalci regula 2.2. . Daca doresti sa semnalezi nereguli privind un mesaj esti rugat sa o faci folosind optiunea Report Post .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1630

oooooooooo ; a ajuns Dread Lord moderator, in fine oamenii se pot schimba; ia zi-ne domnule de ce hunter este avertizat pt lipsa de respect si offtopic si cel de deasupra nu? daca e sa curga vinul, atunci sa fie pt toata lumea :rolleyes:

my bad,am scapat porumbelu:D...a fost fara intentie
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus