Tabel cu rezervari.

DeletedUser

Asa cum poti sa faci forumui ascunse , propun ca se faca si forumui de rezervari care sa poata sa fie si impartite cu alte triburi .

Ideia suna asa :

-Pe forumul de rezervari fiecare topic sa aiba cate un tabel de rezervari in care sa poti pune rezervarile tale .

-Daca rezervarea a fost facuta de altcineva sa iti spuna.

-Sa arate in tabel si data la care a fost facuta rezervarea si sa poata exista setarea ca o rezervare sa se stearga dupa * zile.

-Sa arate si jucatorul care a facut rezervarea .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Asa cum poti sa faci forumui ascunse , propun ca se faca si forumui de rezervari care sa poata sa fie si impartite cu alte triburi .

Ideia suna asa :

-Pe forumul de rezervari fiecare topic sa aiba cate un tabel de rezervari in care sa poti pune rezervarile tale .

-Daca rezervarea a fost facuta de altcineva sa iti spuna.

-Sa arate in tabel si data la care a fost facuta rezervarea si sa poata exista setarea ca o rezervare sa se stearga dupa * zile.

-Sa arate si jucatorul care a facut rezervarea .

Total deacord:eek: chiar avem nevoie de asa ceva!:rolleyes:
 

DeletedUser

in mare exista un script care verifica daca a fost facuta rezervarea si cand a fost facuta, doar ca nu o si sterge. Se cheama "triburile rezervari tabel". Google it !
 

DeletedUser

Da , dar scriptul functioneaza doar pe firefox si daca topicul se numeste intr-un anumit fel , in schimb ce am scris eu e cu mult mai practic pentru ca poate fi moderata si vizibila pentru toata lumea de pe forum , cati si pentru ca are mai multe facilitati .

Dar de la acel script m-am inspirat .

_______________________________

Cred ca ar fi foarte util pt jucatorii de triburile.

Eu cand am incercat sa fac o rezervare a trebuit sa caut in toate topicurile ca sa fiu sigur ca nu a fost facuta .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

e foarte usor sa dezvolti un village claymer system

am dezvoltat as aceva cand jucam pe tribalwars.net, lumea 2, pentru familia hot si aten pe un site privat si a avut succes sistemul
 
Sus