Taleri

DeletedUser

Nu stiu daca s-a mai cerut asta, dar cred ca ar fi o idee buna sa poti sa bati taleri ca la recrutare trupe (spre exemplu pe un sat poti bate 10 taleri, atunci tre sa dai 10 clickuri...bascha faptul ca ai 100 de sate..ce faci ?? )..scuze daca s-a mai postat asta altundeva...
 

DeletedUser

se refera sa poti bate mai multi taleri deodata de pe mai multe sate..ca la CP :D nu?:confused:
 

DeletedUser

Nu stiu daca s-a mai cerut asta, dar cred ca ar fi o idee buna sa poti sa bati taleri ca la recrutare trupe (spre exemplu pe un sat poti bate 10 taleri, atunci tre sa dai 10 clickuri...bascha faptul ca ai 100 de sate..ce faci ?? )..scuze daca s-a mai postat asta altundeva...

Exista optiunea asta ptr cei care au premium
 

DeletedUser5276

pai ar fi minunat sa fie si la cei care nu au premium! eu am avut premium de la inceptul lumii pana eri! si nu prea imi mai convine sa tot pun premium dar tot am sa pun dar ar fi foarte frumos sa fie si la cei fara premium
 

DeletedUser

asta probabil ca am avut premium numai pana la 15 mii de puncte :))..cand nu puteai sa bati decat maxim un taler (datorita lipsei resurselor)
 

DeletedUser

mai..am intrebat unu care are premium..si nu se poate mai...se poate doar sa treci mai usor dintr-un sat in altul....cand bati sa zicem 5 taleri tot 5 clickuri trebuie sa dai :(....cred ca nu m-am facut prea clar inteles..
 

DeletedUser

si eu as sugera sa fie adaugata aceasta optiune,la 100 si ceva de sate nu mai pot face nimic, adica mereu trebuie sa dau sute de clickuri zilnic...
 

DeletedUser12831

e foarte corect... ku talerii astia... e o pierdere de timp enorma... :(
 

DeletedUser5276

intri la baterea talerilor de aur si bifezi pe ce sat vrei sa ti se bata si ce numar depinde ce resurse ai si dai doar un clic si ia batut
 

DeletedUser

intri la baterea talerilor de aur si bifezi pe ce sat vrei sa ti se bata si ce numar depinde ce resurse ai si dai doar un clic si ia batut

Pt chestia asta mi-am luat cont premium...e o optiune super tare !!!!!!!!!
 
Sus