~tdl~ vs tsf

  • Autor subiect DeletedUser13868
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13868

Side 1: ~TDL~

Side 2: TSF TSFA

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 54
Tabăra 2: 41
Diferență: 13

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 18
Tabăra 2: 0
Diferență: 18

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 258,343
Tabăra 2: 91,225
Diferență: 167,118

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 104,000
Tabăra 2: 0
Diferență: 104,000

image.php
 

DeletedUser

Scuza-mi ignoranta, dar cine-s astia? N-am auzit de nici unu dintre triburile astea, dar sunt dispusa sa-mi pierd 5 minute si sa citesc lamurirea. :eek:
 

DeletedUser

eh..2 triburi de la margine



cartof007 wrote:
astazi la ora 02:41
Dragii mei, a venit momentul sa ne concentram putin valorile! De azi inainte nu vor mai rezista decat cei puternici, activi si cu dorinta de joc! Daca am continua in acelasi stil, nu am reusi nimic! Asa ca trebuie sa fim mai radicali, si cu timpul vom domina lumea! Asta alaturi de doua triburi: Die. si ~TDL~.

Au fost incheiate in acest sens aliante cu aceste triburi! Va garantez ca acestea vor dura mult timp de acum inainte, pot spune chiar pentru totdeauna pe L7. Diplomatie comuna, razboaie comune, coordonare, colaborare! Eu va spun doar atat: faceti tot posibilul sa colabotati cu membrii Die. si ~TDL~ si vom progresa din ce in ce mai mult! Nu veti regreta!

Dupa cum veti observa, s-a modificat destul de mult si diplomatia tribului. Pa langa cele doua noi alianta, mai sunt urmatoarele modificari:



trib de la margine dar care vrea sa domine lumea !!!
 

DeletedUser13868

:) nu vom putea domina..sa fim realisti.... sunt triburi marii..cu jucatori puternici noi am devenit din niste recrutari
 

DeletedUser13868

pot zice ca sa terminat razboiul
Side 1: ~TDL~

Side 2: TSF TSFA

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 397
Tabăra 2: 1,339
Diferență: 942

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 80
Tabăra 2: 6
Diferență: 74

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,933,276
Tabăra 2: 2,608,619
Diferență: 675,343

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 508,501
Tabăra 2: 37,876
Diferență: 470,625

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ce razboi interesant intre doua triburi anonime :))

si tu esti pentru mine un jucator anonim. dar asta ie mai putin important. tedeleu' a facut o treaba extraordinara si este condus de un jucator foarte bun, daca ar avea inca 10 ca el in trib ar domina fara problema zona lor. io le doresc toate cele bune. sa vedem daca o sa reuseasca si in zona de influenta morala intrinseaca. probabil ca nu asa usor cum i-a iesit cu tribul asta :D pana la urma probabil ca o sa iasa ce vor... da' trebe sa munceasca :p
 

DeletedUser11051

sunt destule alte razboaie mai interesante cu trib din top 10
despre care nu vezi nimik pe forum ...
 

DeletedUser

si de ce te bagi in seama aici? io asta nu inteleg. omu' si-a facut datoria sa faca topic despre razboiul lui. pentru el si pentru participanti este important. daca pentru tine nu este... esti liber... forumul este mare.
 

DeletedUser11051

si de ce te bagi in seama aici? io asta nu inteleg. omu' si-a facut datoria sa faca topic despre razboiul lui. pentru el si pentru participanti este important. daca pentru tine nu este... esti liber... forumul este mare.

pai asta e razboi interesant q un trib in care majoritate jucatorilor nici nu au auzit de joc pana aku 2-3 luni ???
 

DeletedUser13868

amon iti zic eu nu am fost in tsf si nai nici o idee de mine , nu e nimeni obligat sa joace cu acelas nick pe toate lumile poate dasta nici nu ne cunosti :)mi se pare mie sau joci pe l3 in die?
 

DeletedUser11051

cand am zis "pai asta e razboi interesant q un trib in care majoritate jucatorilor nici nu au auzit de joc pana aku 2-3 luni ??? "
mam referit la cei din TSF TSFA
 

DeletedUser13868

de unde stii ca nu au auzit?, ce sufera unii de grandomanie , intamplator miam bagat un prieten in joc na jucat in viata lui triburile si la ora actuala joaca mai bine decat alti care joaca de un an numai va luati repede dupa experienta:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus