Termenul "innobilare"

  • Autor subiect DeletedUser1630
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5809

Ne certam la nesfarsit asa. In final, se foloseste acest cuvant de multa vreme, face parte din joc, aici are un intales anume si il folosim cu acel intales.:D
 

DeletedUser

Nu e chiar asa de usor. As dori sa fie schimbat (sau adaugat un comentariu de genul: termenii pot diferi de intelesul lor real, etc, etc). si vreau sa stiu pasii prin care pot realiza acest lucru.
 

DeletedUser5809

Cand am intrat prima data pe battle.net sau cum ii zice, sa joc starcraft, acum cativa ani, ei tot ziceau ceva de noob, eu nu intalegeam ce este acel cuvant, ce inseamna, nu scria nici unde de unde vine, sau alte chestii, si nimeni nu vroia sa imi explice, mia trebuit mult timp pana sa aflu.A fost creat de jucatori sa faca jocul mai placut, un limbaj al lor, nu e frumos din partea ta sa le strici placerea.:D
Nu e un cuvant romanesc, e international, vrei sa il interzicem si pe acela pentru ca suntem in romania?


Ps: ok, din cate am intales, i-a fost explicat in ticket persoanei care a deschis topicul. Pentru alte intrebari, folositi sistemul de suport.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus