TLB contra tot k 45-46

DeletedUser

fete si baieti telebisti... a pleasure playing with you
hi.gif
 

DeletedUser3369

nimic nu se pierde
totul se transforma
unii se transforma intr-un trib unit, extrem de bine condus.....altii se transforma in gtc...
 

DeletedUser523

interesant cum si tlb a avut aceeasi soarta ca si fratii lor din tgh:Dsi cand ma gandesc cu cata pompa a fost anuntata infintarea celor 2 super-puteri ce vor conduce L3 si acum...:p:D:cool:
 

DeletedUser3369

tlb, cel putin, cu siguranta vor conduce, dar sub alt nume.
si uite cum burn urca pe podium.
 

DeletedUser523

tlb, cel putin, cu siguranta vor conduce, dar sub alt nume.
si uite cum burn urca pe podium.

e un non sens ce ai spus...
poate ai vrut sa spui ca cei ce au format TLB impreuna cu cei din tribul in care au intrat...BURN...vor conduce L3!!
dar...TLB nu mai exista si nu va mai avea nici un rol in aceasta lume...decat daca va fii reanfintat sub aceeasi denumire si avand macar aceeasi conducere ca sa poate fi asociat cu vechiul TLB...
in rest, sa vedem acum BURN cum se va descurca ;)
 

DeletedUser3369

cei din tlb si-au format momentan divizia lor in burn, pentru a evita un haos pe forum si in administrarea intregului trib.
m-am exprimat gresit, nu sub un alt nume, sub alta forma, intr-o "familie" mult mai puternica.
dar gata, ajunge, nu mai fac propaganda.
am vrut doar sa evidentiez ca tlb-ul nu a murit, doar si-a unit fortele cu burn-ul, "ca degetele unei singure maini, stranse intr-un pumn, care sa loveasca"....continuarea - bug mafia - romania :)
 

DeletedUser

interesant cum si tlb a avut aceeasi soarta ca si fratii lor din tgh:Dsi cand ma gandesc cu cata pompa a fost anuntata infintarea celor 2 super-puteri ce vor conduce L3 si acum...:p:D:cool:

nu aceeaºi soartã. am rãmas aceiaºi mebri ai TLB cu acelaºi stil de joc. doar cã acum avem mai multe puncte albastru închis pe hartã. în rest, it's business as usual :) .
eu zic cã e o asociere bunã, cel puþin luându-ne dupã nume. suntem talibani ºi le vom da foc duºmanilor ;)
 

DeletedUser523

gresit!!!!!oameni buni!!!!!! acum burn va face legea sau ce mai credeti voi ca va face dar...TLB nu mai exista!
 

DeletedUser

TLB va exista mereu. pariez ca toti care au avut vreodata legatura cu TLB ne va tine minte :p
 

DeletedUser

gresit!!!!!oameni buni!!!!!! acum burn va face legea sau ce mai credeti voi ca va face dar...TLB nu mai exista!

tzepes, stii cum se spune, "nu tot ce zboara se mananca". Ne-am asigurat locul in istoria L3, deci cum s-ar spune, ne-am facut datoria:)
 

DeletedUser523

da...bine zis...in istorie...pt k acum doar asta mai sunteti: subiect de discutie la istoria L3 ;) iar peste o luna nimeni nu va va mai pomeni decat asa ca o referire la o nota de subsol din istoria L3; asa ca recunoasteti, proiectul vostru nu a reusit!retineti eu nu zic ca cei ce au format ex. TLB nu ar fi jucatori buni si f buni, doar atat zic: numai vb de TLB pt k e istorie, asta e....
 

DeletedUser

guess who's back
15.gif

vorba unui coleg... la fel de urati si de doua ori mai rai :D
 

DeletedUser

:eek::eek::eek::eek: TLB is back :eek::eek::eek::eek: ...
Show time :D

P.S.: Mandru ca pentru faptul ca sunt TALIBAN
 
Ultima editare de un moderator:
Sus