TLD&Stuff

  • Autor subiect DeletedUser816
  • Data de început

DeletedUser816

Daca tot ati inchis topicul cu NWO am sa scriu aici ce aveam de spus si ce voi mai avea de spus referitor la TLD.
valiusha a spus:
Da am luat membrii din GD si din multe alte triburi.Majoritatea au venit ei la mine si nu eu la ei
L am citat mai sus pe Vali ca sa-i readuc aminte ce mesaje si CATE mesaje trimitea membrilor GD zi de zi,nu zic ca or fi vreo 3-4 care au vrut ei acolo dar restul hai sa fim seriosi.
Btw nu as vrea sa mi aduc aminte cand se vroia ca GD sa intre cu TLD intr un razboi contra LF,prietenii vostrii de suflet:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser37

:mad: .Mi-ar fi rusine in locu tau.Cand anume am vrut eu ma sa lupt alaturi de GD?te rog adu-mi aminte!!!.
TI-am propus eu tie sau altcuiva asa ceva?De ce vorbesti aiurea??
 

DeletedUser

mareti teledeii, vad ca acumracoleaza din triburile dusmane, astia da "elite players" care trebe sa ia jucatori de la dusmani ca sa poata sa-i cucereasca pe ceilalti:rolleyes:
 

DeletedUser37

mareti teledeii, vad ca acumracoleaza din triburile dusmane, astia da "elite players" care trebe sa ia jucatori de la dusmani ca sa poata sa-i cucereasca pe ceilalti:rolleyes:

Spre deosebire de tine care vei cuceri toata harta singur,noi suntem amarati.
Asta e,ne acceptam conditia.Wow 5 sate...te-ai chinuit oleaca.AI facut si push sau ai reusit singur?:confused:
 

DeletedUser816

Mie logic ca nu mi-ai propus ptr ca nu eram un lider de trib si nici diplomat,dar totusi facand parte din conducerea GD din acea vreme am participat la conferinta din saptamana respectiva unde s a discutat acea problema.Din pacate din motive ce nu tin de acest joc nu am arhiva la messenger iar mesajele din joc am observat ca fac auto delete dupa un timp.
Oricum am sa fac tot posibilul sa gasesc ceva care sa ateste acest lucru.Din pacate sunt multi oameni in jocul asta carora le tremura fundul si se ascund sperand ca astfel isi vor prelungi viata pe aici (vezi exemplul TNT)
 

DeletedUser

:))....nu mai luati totul atat de personal..riscati sa pierdeti din imagine..
Vrem dovezi:))
 

DeletedUser37

Mie logic ca nu mi-ai propus ptr ca nu eram un lider de trib si nici diplomat,dar totusi facand parte din conducerea GD din acea vreme am participat la conferinta din saptamana respectiva unde s a discutat acea problema.Din pacate din motive ce nu tin de acest joc nu am arhiva la messenger iar mesajele din joc am observat ca fac auto delete dupa un timp.
Oricum am sa fac tot posibilul sa gasesc ceva care sa ateste acest lucru.Din pacate sunt multi oameni in jocul asta carora le tremura fundul si se ascund sperand ca astfel isi vor prelungi viata pe aici (vezi exemplul TNT)

Ce ati discutat voi la voi e problema voastra strict si nu are nicio legatura cu mine.Mie sa-mi aduci persoana care i-am propus eu asta sa-mi zica in fata ,eventual cu detalii!
 

DeletedUser

valiusha a spus:
Spre deosebire de tine care vei cuceri toata harta singur,noi suntem amarati.
Asta e,ne acceptam conditia.Wow 5 sate...te-ai chinuit oleaca.AI facut si push sau ai reusit singur?:confused:

unde vezi tu 5?:D
probabil 2 au fost cucerit intre timpul dintre postari :eek:
 

DeletedUser37

Mie logic ca nu mi-ai propus ptr ca nu eram un lider de trib si nici diplomat,dar totusi facand parte din conducerea GD din acea vreme am participat la conferinta din saptamana respectiva unde s a discutat acea problema.Din pacate din motive ce nu tin de acest joc nu am arhiva la messenger iar mesajele din joc am observat ca fac auto delete dupa un timp.
Oricum am sa fac tot posibilul sa gasesc ceva care sa ateste acest lucru.Din pacate sunt multi oameni in jocul asta carora le tremura fundul si se ascund sperand ca astfel isi vor prelungi viata pe aici (vezi exemplul TNT)


Faza e ca eu stiu despre ce crezi tu ca stii.Insa nu a fost ideea mea ,a fost a altcuiva,nu conteaza numele,iar cand am refuzat-o clar si am facut familia CA cu nwo,acea persoana a renuntat la joc pentru ca avea pica pe NWO.
Asa ca as dori sa-ti ceri scuze ca m-ai acuzat de asta.
 

DeletedUser816

Poate ca nu ai fost tu dar era cineva care reprezenta TLD ,Imi voi edita mesajul si voi inlocui Vali cu TLD pentru ca ceea ce a fost ,intr adevar a fost,adica a existat acea propunere.Scuzele ti le adresez tie personal nu politicii TLD.

O seara cat mai frumoasa.
 

DeletedUser37

Multumesc.Da ,a fost acea propunere insa nu de catre mine,iar fara aprobul meu nu se schimba politica TLD.
O seara buna.
 

DeletedUser

Spre deosebire de tine care vei cuceri toata harta singur,noi suntem amarati.
Asta e,ne acceptam conditia.Wow 5 sate...te-ai chinuit oleaca.AI facut si push sau ai reusit singur?:confused:

am fost n00b si poate inca sunt, am invatat cat de cat sa joc si spre deosebire de tine nu-l vad ca pe o ocupatie principala,stii uni avem si alte lucruri, cat depsre "ai reusit singur" sa-ti amintesc cum sta treaba cu unele din satele tale luate de la hades? nu am zis ca o sa cuceresc lumea singur...dar nu ma bat cu pumnul in piept ca eu caut onoare in joc cum faceti voi "maretilor", cu exceptia lui flamer pare-mi-se, care a zis aici pe forum ca nu cauta onoare, motiv pt care din punctul meu de vedere este de apreciat si pt care pot zice ca il respect desi nu am purtat nicio discutie cu el, revin ceea ce faceti voi cei care vorbiti de onoare aici nu este nici pe deprte onoare, in rest nu-ti contest calitatile de lider si nici pe jucatorii jucatorii buni din TLD, dar nu mai ziceti atat de onoare cand e evident ca e doar un joc de razboi in care onoare nush ce loc isi are
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Daca elite va ataca ca si implicit avalon, eu voi renunta la joc. la fel si daca tld va ataca elite. atat timp cat tribul elite va fi condus de adimutu nu mai discutati de atacuri elite impotriva tld sau invers. va rog frumos. ar fi trebuit sa stiu daca ar fi fost vreuna din situatii posibile. nu a fost cazul niciodata.
 

DeletedUser37

am fost n00b si poate inca sunt, am invatat cat de cat sa joc si spre deosebire de tine nu-l vad ca pe o ocupatie principala,stii uni avem si alte lucruri, cat depsre "ai reusit singur" sa-ti amintesc cum sta treaba cu unele din satele tale luate de la hades? nu am zis ca o sa cuceresc lumea singur...dar nu ma bat cu pumnul in piept ca eu caut onoare in joc cum faceti voi "maretilor", cu exceptia lui flamer pare-mi-se, care a zis aici pe forum ca nu cauta onoare, motiv pt care din punctul meu de vedere este de apreciat si pt care pot zice ca il respect desi nu am purtat nicio discutie cu el, revin ceea ce faceti voi cei care vorbiti de onoare aici nu este nici pe deprte onoare, in rest nu-ti contest calitatile de lider si nici pe jucatorii jucatorii buni din TLD, dar nu mai ziceti atat de onoare cand e evident ca e doar un joc de razboi in care onoare nush ce loc isi are

Eu chiar nu inteleg oamenii care fac afirmatii gratuite:-??

in primul rand de unde stii tu ca e ocupatie principala pentru mine.

In al doilea rand ,nu-mi amintesc sa fii vorbit eu prea mult de onoare,pentru ca, chiar ai dreptate intr-un fel in ceea ce ai spus ca e un joc de razboi.
 

DeletedUser

Poate ca nu ai fost tu dar era cineva care reprezenta TLD ,Imi voi edita mesajul si voi inlocui Vali cu TLD pentru ca ceea ce a fost ,intr adevar a fost,adica a existat acea propunere.Scuzele ti le adresez tie personal nu politicii TLD.

O seara cat mai frumoasa.
Am investigat cu Aquilla aceasta istorie. Bodu are dreptate, Hades a venit la Aquilla in calitate de lider TLD si mana dreapta a lui Valiusha si a propus sa facem familie GD, TLD si Avalon impotriva FL, NWO si a altor triburi.
M-as mira ca intr-un trib asa de bine organizat ca TLD sa nu stie stanga ce face dreapta :confused:
 

DeletedUser37

Am investigat cu Aquilla aceasta istorie. Bodu are dreptate, Hades a venit la Aquilla in calitate de lider TLD si mana dreapta a lui Valiusha si a propus sa facem familie GD, TLD si Avalon impotriva FL, NWO si a altor triburi.
M-as mira ca intr-un trib asa de bine organizat ca TLD sa nu stie stanga ce face dreapta :confused:

Repet!Nu mai faceti afirmatii gratuite!Unu,hades nu era "mana mea dreapta",doi avalonul era in LF 4fsake.
A refuzat aquilla oferta?nu cred.Si atunci de ce nu s-a facut hm?Iti spun eu,pentru ca eu am zis ca nu si am facut CA cu NWO.SI atunci hades a renuntat,poate si din cauza asta,in mare parte si din lipsa de timp.
 

DeletedUser

Repet!Nu mai faceti afirmatii gratuite!Unu,hades nu era "mana mea dreapta",doi avalonul era in LF 4fsake.
A refuzat aquilla oferta?nu cred.Si atunci de ce nu s-a facut hm?Iti spun eu,pentru ca eu am zis ca nu si am facut CA cu NWO.SI atunci hades a renuntat,poate si din cauza asta,in mare parte si din lipsa de timp.
Aquilla spune ca nu s-a mai facut familia din cauza ca a vazut ca se mai discutase si cu alte triburi, iar asta l-a pus pe ganduri; intre timp TLD recruta jucatori GD si noi nu doream sa devenim academia nimanui. Vroiam sa fim Geto-daci liberi, nu sclavii altora.
De aceea, el, Aquilla, a declinat oferta si a declarat razboi TLD-ului.
Hades zicea ca Avalon era de partea TLD chiar daca faceau parte din LF.
Faptul ca Hades ar fi actionat in nume propriu si nu reprezenta TLD poate altii il cred, insa nu cei care l-au cunoscut.
 

DeletedUser37

Aquilla spune ca nu s-a mai facut familia din cauza ca a vazut ca se mai discutase si cu alte triburi, iar asta l-a pus pe ganduri; intre timp TLD recruta jucatori GD si noi nu doream sa devenim academia nimanui. Vroiam sa fim Geto-daci liberi, nu sclavii altora.
De aceea, el, Aquilla, a declinat oferta si a declarat razboi TLD-ului.
Hades zicea ca Avalon era de partea TLD chiar daca faceau parte din LF.
Faptul ca Hades ar fi actionat in nume propriu si nu reprezenta TLD poate altii il cred, insa nu cei care l-au cunoscut.

Mai tu nu esti fata rea:)..nu inteleg de ce te arunci aiurea in afirmatii.tocmai te-ai contrazis.AI spus intial ca vezi-doamne vroiam noi familie cu GD si avalon contra LF si NWO.Si spui ca aquilla a declinat asa zisa oferta si ne-a declarat razboi.Pai mai cand ne-a declarat razboi TLD era in CA demult cu NWO si hades deja renuntase :).In fine..:-j
 
Sus