toata lumea ataca LT .

  • Autor subiect DeletedUser9858
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser9858

smileyx te lauzi cam mult.
mare lucru nu faci , nici u , nici tribul tau.
Tribul LT a trecut intr`o perioada mai grea, dar am inceput sa ne revenim.
Voi sunteti parsivi pt k recrutati d la dusmani,nu respectati aliantele voastre. si asa aveti aliante cu toate triburile,recrutati refugiati in prostie,sunteti un trib mamut + jucatori n00bi.

Side 1:
Tribes: LT
Players:

Side 2:
Tribes: DACII
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 3,037
Tabăra 2: 13,135
Diferență: 10,098

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 127
Tabăra 2: 140
Diferență: 13

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 30,780,643
Tabăra 2: 67,105,538
Diferență: 36,324,895

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,252,027
Tabăra 2: 1,373,253
Diferență: 121,226

image.php



da rey tu te lauzi cu 48 de ore eu ma laud cu statistica de la inceput pana acum in care tot avem avans asupra vostra
 

DeletedUser9858

si daca tot erati asa de tari si de ce sunteti in urma
?
Side 1:
Tribes: LT
Players:

Side 2:
Tribes: DACII
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 18
Tabăra 2: 22
Diferență: 4

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7
Tabăra 2: 2
Diferență: 5

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 182,581
Tabăra 2: 143,779
Diferență: 38,802

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 70,557
Tabăra 2: 16,971
Diferență: 53,586

image.php


uite si statistica de pe 24 de ore

doar 5 sate amarate ati luat asa sarbatori fericite amice sper sa iti aduca mosu mai mult decat lauda de tip gigi becali

inca nu sa termina perioada grea , ati intreat in toate razboiele din vina voastra din cauza ca tu si restu conducerii de acolo nati gestionat bine situatia , la fel ca aici leai zis la toti cei care vau atacat si vau declarat razboi ca nu au facut prea multe snici ei nici tribul lor,si din cauza asta nici tribu la juma de lumea 9 nu vau facut nimik sa vezi ce va pregatim dupa sarbatori:":":":":":":"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:))
noi ce am spus ? am trecut intr`o perioada mai grea , dar am inceput sa ne revenim.
iti crezi tribul tare ? :) sunt numai noobi in el , le ceri sitter iar ei iti dau =)) ce pretentii mai vrei ?
ai vazut ce am facut eu , dupa aceea ati incercat si voi sa cereti sitter la noi , si ce ati rezolvat la noi ? :)) NIMIC =))
recrutati in prostie numai refugiati , ferme.
Profilul Vostru "Recrutati- [OFF] - doar peste media tribului"
Cam ce puntaj ? 300k :))
mai ai d lucrat la tribul tau.
cum e posibil ca un dusman sa iti dea sitter daca ii ceri ? :))
 

DeletedUser

Te lauzi k esti inaintea noastra cu 4 sate ? =))

slab prietene , slab :)
Si care e faza cu forumul asta de te bagi in seama cu toti?
La fiecare chestie faci cate un topic nou. vrei sa te faci cunoscut sau ce ?
Multa lume ti-a zis pe aici k te bagi aiurea , si vorbesti numai prostii , dar u nu prea intelegi acest lucru =))
de prostie esti cunoscut , dar altceva ce mai vrei ?
Vrei sa iti aduca moshu disparitia LT ? nu ai sanse
 

DeletedUser9858

amice nu cu 4 cu 13 se pare ca de la vin numai vezi bine

si am vazut eu incepatori la voi de un milion jumate care ataca si apoi trimit sprijin ca sa isi omoare tot ei armata

si de revenit nu va mai reveniti ,din cauza ca sunt acceas conducatori ''experti"' care conduc tribul, si din cauza ca sunteti asa ''buni si uniti"' vau plecat jucatori de cate un milion din trib in ultima saptamna si din cauza ca tu rey esti atat de bun si de expert si ca nu tradezi colegii de trib lasandui carne de tun pentru dusmani cum faci pe toate lumile care joci sunteti voi pe locul 1 si sunteti voi cel mai tare trib
si de aia va atacat 40 la suta din lumea 9;) exact ca tribu tau e cel mai tare si voi aveti cel mai expert trib:D:D

la noi nui nevoie de 50 de jucatori ca sa ia 5 sate de la dusmani
daca o sa te uiti pe twstast o sa vezi ''expertii tai"'
 

DeletedUser9858

culmea asa zic toti :rolleyes: trecem printro perioada grea :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
dar odata:rolleyes: o sa ne revenim

asa au zis si KN,GV,OSD si multi altii inainte sa fie terminati pe zona noastra vom vedea cat de ''expertii"' sunteti voi :d
dupa sarbatori, si diferenta e ca voi nu aveti pe nimeni care sa va ajute noi avem:D:D:D:D:D


bucurate:rolleyes: nici no sa mai apara alti inamici la orizont:rolleyes::rolleyes: asa brusc si culmea sunt prieteni acum cu voi:D:D:D vei vedea
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Craciun fericit tuturor celor ce n-au uitat ca acesta este doar un joc si cel mai mult conteaza oamenii din spatele monitoarelor...
Lumina sarbatorilor de iarna sa va patrunda in case si sa va aduca numai fericire si bucurie!
 

DeletedUser

Multumim pentru urari, Sarbatori Fericite la toata lumea! cat despre cei cu gura mare, daca vreti sa fiti smecheri luati-mi mie vreun sat, nu va laudati ca ati prins niste inactivi in granita si brusc TW-statul va avantajeaza, statisticile alea nu reflecta intotdeauna adevarul si nici valoarea unui jucator sau trib, totul este pur orientativ... Abia astept acum sa vad ce o sa-mi mai razpunzi:)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9858

draga corneliu din pacate pentru tine tu esti la distanta mare de noi alfel nu te mai bucurai asa de mult, si inca ceva
daca acolo erau inactivi insemna ca REY, ST si mesterul lutz@a sunt cei mai inactivi oameni , nu stiu de ce voi cand o luati in freza ziceti repejor ca acolo erau niste "'inactivi"'
 

DeletedUser

Cornel se refera k satele pe care le-ati luat voi au fost luate de la jucatori cam inactivi.
 

DeletedUser

vrei sa ii iei sate lui cornel ?
eu iti zic k nu aveti sanse , si distanta nu este chiar asa de mare precum spui u.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25671

Smileyx esti acelasi jucator care l-am cunoscut in Master-ul de pe L3 sau altul???

Rey pune te rog o statistica din data in care sa inceput razboiul si pana acum...statistica dintotdeauna poate fi una mincinoasa pentru ca sigur sunt si sate care s-au luat si de pe vremea cand erau aliate
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: Crazy
Players:

Side 2:
Tribes: DACII
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 3,037
Tabăra 2: 13,135
Diferență: 10,098

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 127
Tabăra 2: 140
Diferență: 13

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 30,780,643
Tabăra 2: 67,105,538
Diferență: 36,324,895

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,252,027
Tabăra 2: 1,373,253
Diferență: 121,226

image.php



Diferenta 13 sate.
Si aceste sate au fost multe luate de la jucatori bagati la inobilare interna.
oricum nu ma pun la mintea lui smileyx
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: Crazy
Players:

Side 2:
Tribes: DACII
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 228
Tabăra 2: 364
Diferență: 136

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 38
Tabăra 2: 12
Diferență: 26

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,291,473
Tabăra 2: 2,640,429
Diferență: 348,956

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 363,410
Tabăra 2: 108,722
Diferență: 254,688

image.php
 

DeletedUser9858

Smileyx esti acelasi jucator care l-am cunoscut in Master-ul de pe L3 sau altul???

Rey pune te rog o statistica din data in care sa inceput razboiul si pana acum...statistica dintotdeauna poate fi una mincinoasa pentru ca sigur sunt si sate care s-au luat si de pe vremea cand erau aliate

:rolleyes:yeap
;)
 

DeletedUser9858

Cornel se refera k satele pe care le-ati luat voi au fost luate de la jucatori cam inactivi.
nu rey ma refer la alea care ziceti voi care erau inactivi ca chipurile din cauza asta ati pierdut voi sate , si chipurile tot din cauza asta eram noi in avantaj, si chipurile tot din acceas cauza va impreunati cu alte triburi nu de frica doar asa degeba ca nu aveati ce face
numai existati oricum ca trib ,rey
tribu LT numai exista, tribul nou format e alceva dar in niciu n caz numai e LT nici macar orgoliu numai aveti sa va pastrati numele si identitatea pe triburile va schimbati numele si faceti orice numai sa va scapati fundurile, ca sa numai zic ca nici macar nu sunteti originali copiati un nume de trib plagiatorilor.

va urez acealas succes ca si cu LT cat o sa mai dureze pana dispare si ''nou''l ''crazy''



rog moderatorii sa inchida tema , din moment ce tribul LT numai exista nu isi mai are rostu
multumesc anticipat
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus