Tocmai cand va pierdeati sperantele....

  • Autor subiect DeletedUser37
  • Data de început

DeletedUser37

...ca va mai exista vreodata vreun trib pe vreo lume despre care sa se povesteasca legende...care sa va uimeasca .....ne-am hotarat sa va salvam:eek:

Ei bine da!
Tribul Insane a intrat in top 20.Si va ramane.Si va urca.Si va nobila.Si va rima:cool:

Cateva chestii despre noi...ca sa puteti visa cu ardoare clipa in care veti primi invitatie in acest trib...evident veti ramane doar cu visul pentru ca nu recrutam : ))
In primul si in primul rand avem o sefa :eek: activa,care se implica..si mai ales care e un model de jucator...si nu numai:eek:
Pe langa asta she is really a badass;)


Ladies and gentlemen....here comes............Nienna!!!!!
Inamici invinsi:95 Nienna 675.377

Bow to her mortals:p

Dar sa continuam prezentarea:p....suntem membrii unul si unul...toti activi,cu simtul umorului..si mai ales cu un IQ pozitiv(stiu ca pentru multi dintre voi asta pare o utopie...poor humans:rolleyes:)
Avem profil si forum original si distractiv:D.Avem imn.doh.i freakin invented the idea;)

Avem un jucator de 11 ani care probabil e mai istet si mai coerent decat 80% dintre voi : ))..si na..daca o luati ca pe un afront...inseamna ca sunteti printre cei 80% =))).Avem o jucatoare de 60 de ani.Multi inainte din partea colegilor nebuni.

Acum ii voi lasa pe ceilalti colegi ai mei sa preia microfonul.:p

We Rock!\m/

PS:The new age SPAM,NOBLE,RIM....Insane style:cool:
 

DeletedUser

ya ya ....

ve-ti vedea ce poate face un trib organizat ... format din putini membri...!:)
 

DeletedUser

we are the best

dupa cum v-a explicat si colegul meu Valiusha suntem ceva ce altii numai ar visa....unitate si putere....distrugere in masa......putini dar eficienti si mai ales...mai ales....aproape tot timpul online:D.....sa traiasca sefa noastra...cea mai bune organizatoare si razboinica.....NIENNA...
 

DeletedUser

;))

super tare tribu:-> doi conducatori la fel:p...toti cu simtul umorului;))..ati vrea voi sa veniti aici,putine sanse:p putini membrii dar buni jucatori.apropo...valiusha--->you are nuts...ca toti din trib...nu radeti ca poate va treziti fara sate=)) lol
 

DeletedUser

Trib nebun , sefi nebuni , membri nebuni :D...Ce v-ati mai putea dori?:confused:

Dis is za parfect traib :D
 

DeletedUser

Bai, ce se intampla aici?!:eek::eek::eek:
Au innebunit nebunii? :confused:
Nu mai atrageti atentia asupra noastra...ca va ploua cu cereri de invitatii, god damn it...oh, oh...i mean Allah damn it:eek: Daca ma enervati si nu sunteti membri cuminti, fac aliante cu toate triburile vecine (exact, cu LR), si-atunci sa vad pe cine mai rimati...:mad::p
 

DeletedUser37

Bai, ce se intampla aici?!:eek::eek::eek:
Au innebunit nebunii? :confused:
Nu mai atrageti atentia asupra noastra...ca va ploua cu cereri de invitatii, god damn it...oh, oh...i mean Allah damn it:eek: Daca ma enervati si nu sunteti membri cuminti, fac aliante cu toate triburile vecine (exact, cu LR), si-atunci sa vad pe cine mai rimati...:mad::p

Pai dupa ce terminam harta..ne rimam intre noi bineinteles=))..and so on:D
 

DeletedUser

Bai, ce se intampla aici?!:eek::eek::eek:
Au innebunit nebunii? :confused:
Nu mai atrageti atentia asupra noastra...ca va ploua cu cereri de invitatii, god damn it...oh, oh...i mean Allah damn it:eek: Daca ma enervati si nu sunteti membri cuminti, fac aliante cu toate triburile vecine (exact, cu LR), si-atunci sa vad pe cine mai rimati...:mad::p

Oricum nu ne baga nimeni in seama. Nu te ingrijora sefa :D.
 

DeletedUser

Valiusha , sa nu uiti ca doar prin ajutorul prietenului tau Talibanu ai reusit sa nu faci cunostinta cu marginea hartii ... a doua data nu te va mai salva nimeni , asa ca mare grija pe unde te gandesti sa calci si ce sate sa inobilezi .
 

DeletedUser

felicitari oameni...:D:D ati inceput in zona grea...(granita swat-LR) dar uite ca ati ajuns o forta in acea zona....:eek: respect ;)
 

DeletedUser

vali dupa ce luam toata harta...imi dai mie satele tale nu?!:->=))
 

DeletedUser37

Valiusha , sa nu uiti ca doar prin ajutorul prietenului tau Talibanu ai reusit sa nu faci cunostinta cu marginea hartii ... a doua data nu te va mai salva nimeni , asa ca mare grija pe unde te gandesti sa calci si ce sate sa inobilezi .

Scuza-ma prietenul meu NUB care se foloseste de situiri ca sa trimita trupele pe rim propriilor membrii pentru ai innobila,daca TE IGNOR TOTAL.

buh-bye now;)
 

DeletedUser

U're nuts...:D

Hmmm...ce-i aici mah? :D:D:D:D

Who is Insane...Mama, deci asta chiar e un trib aparte....daca ne luam dupa spusele conducatorului Valiusha (si-a gasit sefa)...App. Anca lasa tigaia....:D:D:D

Avem un jucator de 11 ani care probabil e mai istet si mai coerent decat 80% dintre voi : ))..si na..daca o luati ca pe un afront...inseamna ca sunteti printre cei 80% =))).Avem o jucatoare de 60 de ani.Multi inainte din partea colegilor nebuni.

- hmmm...jucator de 11 ani... e clar au o cresa....:))
- jucatoare de 60 de ani => toata stima...mama m-ar omori daca ar stii ce fac eu...adik joc triburile.


Felicitari conducatorilor,Nienna si Valiusha...faceti treaba buna pe acolo...:D A sa nu-l uitam pe infamul de lamine. :p

Great job Vali!!! :rolleyes::rolleyes:
 
Sus