Top 20- Discutii si pareri.

  • Autor subiect DeletedUser35749
  • Data de început

DeletedUser

zi-mi un trib in care toti membrii au picat in aceeasi zona :rolleyes: deja va ganditi la marea albastra:) cred ca se discuta de prezent in acest topic, nu despre viitor:cool: marea albastra e pe vine:eek:


degeaba iti explica omu' tie,ca tu esti tot in marea ta prostie albastra,si intelegi ce vrei tu. somn usor
 

DeletedUser

:)))altu' care explodeaza, zi ma un trib care a avut toti membrii grupati, daca o luam cu "daca am fi fost grupati eram nu stiu unde..." toate triburile ar putea spune acelasi lucru, nu trebuie sa te iriti cand un adevar doare ;)
 

DeletedUser

mai omule, nu am spus nici macar odata "daca am fi fost grupati,am fi ajuns nu stiu unde" , pentru ca nu am/aveam nici o legatura cu tribul MoD cand a pierdut acele sate.Am spus doar ca satele acelea nu au putut fi tinute , si ca e o lege a naturii,respectiv a jocului, ca unu sa castige,altul sa piarda.Dar,daca ati luat 4-5-17 sate , nu inseamna ca MoD nu mai e..MoD e,si o sa fie..
Macar ai habar cu cine stai de vorba aici,sau te bagi si tu in seama aici in lipsa de spam pe forumul tau intern??
 

DeletedUser

mai omule, nu am spus nici macar odata "daca am fi fost grupati,am fi ajuns nu stiu unde" , pentru ca nu am/aveam nici o legatura cu tribul MoD cand a pierdut acele sate.Am spus doar ca satele acelea nu au putut fi tinute , si ca e o lege a naturii,respectiv a jocului, ca unu sa castige,altul sa piarda.Dar,daca ati luat 4-5-17 sate , nu inseamna ca MoD nu mai e..MoD e,si o sa fie..
Macar ai habar cu cine stai de vorba aici,sau te bagi si tu in seama aici in lipsa de spam pe forumul tau intern??

ca trib, MoD-ul face legea (a se vedea inamicii invinsi) , iar ca jucatori , TheReapper - nimic nu il scoate de acolo,cat timp are echipa de shock langa el :)

cu un lingau stau de vorba?:confused:

daca o iei dupa inamici invinsi uita-te mai bine sa vezi cine "face legea" ;)
 

DeletedUser34110

Jucător Alkesh
Puncte: 76.822
Loc: 2
Inamici învinşi: 16.653 (2257.)
Trib: TOM
» Scrie un mesaj
» În cartea de adrese
» Marchează pe hartă
» Invitaţie în trib
» Adaugă ca prieten
» Actele jucătorului: (pagina externă)

cam putini inamici invinsi pentru un punctaj ca al lui...
 

DeletedUser

cu un lingau stau de vorba?:confused:

daca o iei dupa inamici invinsi uita-te mai bine sa vezi cine "face legea" ;)


esti idi()t ; asta pt prima fraza.
si pentru a doua fraza : ai puncte dublu(si umpic) decat mine,iar inamici invinsi aproape jumatate fata de mine. Hai sa vad in cat timp iti dai seama cine sunt .. desteptule

 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Si asta inseamna ca esti mai bun sau ce? :))

Asta inseamna ca toltec a fost mai eficient decat tine ;) (eficienta = sate castigate cu minim de trupe pierdute ) iar in acest stadiu incipient al lumii este chiar bine sa reusesti sa fii eficient.
 

DeletedUser17004

Bre Gaby,am descoperit TSL-ul bre...
Hai,repede schimba numele la tribu tau in FotR, eu mi-l schimb in Narf si Neddhu in HK :))
Profucv e prin TOM...
Pacat ca nu mai avem d-alde zalast flori.
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Bre Gaby,am descoperit TSL-ul bre...
Hai,repede schimba numele la tribu tau in FotR, eu mi-l schimb in Narf si Neddhu in HK :))
Profucv e prin TOM...
Pacat ca nu mai avem d-alde zalast flori.

Ne mai trebuie Ioana cu HAITA, moryoka cu VIKING, MIR-ul sa faca si ei figuratie, -dark- sa si-o ia pe toate partile , FR sa stea degeaba... plus ca trebuie sa facem diplomatiile exact cum erau ... :))
 

DeletedUser

Si asta inseamna ca esti mai bun sau ce? :))

Asta inseamna ca toltec a fost mai eficient decat tine ;) (eficienta = sate castigate cu minim de trupe pierdute ) iar in acest stadiu incipient al lumii este chiar bine sa reusesti sa fii eficient.

bre gaby, lasa-l sa bata campii in continuare, de parca eu as avea vreo vina ca am prins satele cu putina armata, sunt nub, am mai recunoscut asta...el e marele djsnake care nici nu a jucat din start pe acel cont, acum sa ghiceasca si el cine sunt, asta nu ca as vrea sa ma laud, nu fac asta niciodata:D
 

DeletedUser17004

Fr-ul este, si inca cu membrii de pe L7 (aia 4 care erau :cool: )
Ioana tre sa faca bebe, am cautat-o luni pe acasa dar nu era sau nu mai sta acolo dupa ce s-a intors. Deci pa pa Haita.

Am face noi diplomatiile, da' uite ca ne incurca nubii astia din MoD, Spor,SFR si alte cele :( astia nu stiu sa joace, farmeaza toata ziua si ataca la secunda...
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Fr-ul este, si inca cu membrii de pe L7 (aia 4 care erau :cool: )
Ioana tre sa faca bebe, am cautat-o luni pe acasa dar nu era sau nu mai sta acolo dupa ce s-a intors. Deci pa pa Haita.

Am face noi diplomatiile, da' uite ca ne incurca nubii astia din MoD, Spor,SFR si alte cele :( astia nu stiu sa joace, farmeaza toata ziua si ataca la secunda...

Stai bre linistit ca ei se plictisesc pe viitor, si ramanem noi la putere :)))
 

DeletedUser

Bre Gaby,am descoperit TSL-ul bre...
Hai,repede schimba numele la tribu tau in FotR, eu mi-l schimb in Narf si Neddhu in HK :))
Profucv e prin TOM...
Pacat ca nu mai avem d-alde zalast flori.

eu mi-l schimb in lup alb nu in HK asa ca fatality pe partea asta... in alta ordine de idei am niste noobi care ma tot ataca syryus vor sa ma aduca in top 100 ... :)) Sa ma anunti cand vrei sitter dar ma tem ca la cum ataca ti se va parea la fel de "lame" ca atunci cu bazonica si tataie gycytuzius :D

Joaca si profu? :)

Si a jucat si opteronul da sa vezi sa nu crezi .... ghici ce a facut ? I s-a sters contul :D
 
Sus