Top 20 triburi

  • Autor subiect DeletedUser42057
  • Data de început

DeletedUser42593

Nu stiu cum poti sa deschizi tu gura in fata lui zeus...
Cand toata lumea stie ca tu nu stii sa joci in echipa, tragi doar pentru tine...restul sunt de umplutura si asa a fost mereu.
O sa iti vina randul cand o sa te simti tare mic printre noi cei care suntem si am fost mereu de caracter si nu am tradat asteptarile prietenilor, cunoscutilor si mai ales ale colegilor de trib.
Tu esti si cu gura mare...daca nu ar trage tribul pentru tine tu te-ai zbate la locurile 200-500 pe orice lume, crede-ma ca spun cu mare incredere ce spun.
Dar ai noroc vad de oameni care iti fac jocul si pun in miscare lucrurile pentru tine...cred ca le si place :)
In fine, nu stau sa mai detaliez alte chestii care nici tu nu vrei sa fie discutate aici pe extern...
Nu mai sufla cu mucii in fasole ca te faci de ras naiba...spui aici niste lucruri pe care doar tu le crezi :)) ca sa ce ?

Am sters conturile din cauza ca jucatori precum Zeuss sau maram nu pot duce un razboi in echipa si au avut alt scop decat razboiul cu EFU rile ( gen N sitere, conturi lasate cu parola si scopul NR 1 sa se mentina cat mai in top), iar in acest timp daca ar fi fost posibil ca jucatori precum D4alicios , corsarul alb, cipibucsa si multi altii sa tina granita.

Din cauza asta cand am revenit eu ne-am separat de ei si am format din nou tribul H, la care imediat ce am facut acest lucru am contacat conducerea din efu si le-am zis sa imi transmita si mie cand Zeus se va duce la ei sa ceara diplomatie pt ca banuiam acest lucru si am continuat razboiul..noi cu efu rile si Zeus/maram cu conturile in sitter si pe parola pana cand am fost lucrati pe la spate si s-a facut fuziunea intre EFU ri si tribul lui maram.
In momentul acela nu mai avea rost sa stau si sa joc pe lumea aia, pt ce?
Da zic cu voce tare ca am pierdut , si nu stau sa analizez prin ce mijloace am pierdut si nici nu imi este rusine sa spun asta cu toate ca as avea multe de argumentat!

Cand D4alicios va pierde pe vreo lume intr-un razboi direct si corect ( nu prin alte magarii) atunci sa faceti comentarii la adresa mea, iar pana atunci Snapyo , nu mai avea impresia ca esti un jucator wow si din cauza ta am sters conturile, ca te faci de rusine si poate cineva de aici te crede insa tu in sinea ta stii adevarul..
Esti si ai fost un anonim pe acest joc , iar daca vrei sa ma contrazici o poti face aratandu-ne ceva statistici si progrese ce le-ai facut dea lungul timpului..

Cat despre ranchiuna...nu iti port asa ceva dar nici nu pot juca cu astfel de jucatori care stiu ce au facut pe o lume si prin ce si cate mijloace muradare au incercat sa o termine..
Daca tot zici ca din cauza ta am dat stergere de ce ai venit la mine pe L39 sa jucam impreuna?






Sorine iti postez putin Twstast -ul tau aici sa aruncam o privire si sa numaram asa in mare cate sate ai luat tu de la EFU pe tot parursul..:

http://ro.twstats.com/ro33/index.php?page=player&mode=conquers&id=1576936&type=gain&pn=-1

observam ca ai luat 17 sate si ai pierdut 10...si la fel ca snapyo traiesti cu o impresia asa buna despre tine..incat vii aici sa ne vorbesti despre razboi adevarat..
Daca tu crezi ca eu am fugit atunci te las sa traiesti cu aceasta idee in continuare..insa spre deosebire de tine nu am fugit in tribul cu care am avut razboi..vezi ca e foarte important asta..

Nu ma intereseza parerea altora despre mine si nici nu ar trebui sa fac acest post dar cand va vad asa in extaz cum aveti o impresie asa buna despre voi nu ma pot abtine..

Cred ca ar fi mai indicat sa ne vedem fiecare de jocul nostru iar daca aveti ceva sa imi reprosati sau aratati sa o faceti pe harta..
 

DeletedUser42593

Si uite...ca sa fie treaba buna si sa fie toate bune, iti cer public sa redenumesti tribul pentru ca este o copie fidela dupa creatia mea.
Tu nu ai nici un merit si nici nu ai avut.
Tu ai luat totul de'a gata si te-ai vazut invingator pe ro22...
Mi-ar fi rusine sa mai deschid gura pe aici...mare jucator ce esti :)
 

DeletedUser45118

:)) Pe langa toate astea si pe langa toti jucatorii care se cred ZEI ..

Nu face nimeni o harta cu top25?
 

DeletedUser43917

Ca bine zici Symo :D ,dar cum vine treaba asta ''NU VORBII IN FATA LUI ZEUS" cam asa suna
 

DeletedUser

In top 20 sunt DOAR triburile extraordinare si legendare! Nu pot fi contrazis.
 

DeletedUser39910

simo hayha = Clear= inca 10 conturi sustinere cand incepe orice lume si mereu banate de admini= cersetor de PPuri..
Cum poti sa ai curajul sa vii pe extern ma Florine si sa vorbesti despre mine care tu ai mai multe datorii de pp uri la jucatori decat zile jucate pe triburi??
vrei sa iti fac un rezumat la lumea 22 sa iti spun exact pana la ce nivel ai jucat si de cate ppuri te-ai indatorat?

hai sa o lasam asa si sa lasam lumile anterioare la o parte si sa continuam discutiile despre lumea 39 unde jucam!
 

DeletedUser43917

corect ,[H]egemony locul 1 la inamici inca dd la caderea protectiilor , haha :p
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
simo hayha = Clear= inca 10 conturi sustinere cand incepe orice lume si mereu banate de admini= cersetor de PPuri..
Cum poti sa ai curajul sa vii pe extern ma Florine si sa vorbesti despre mine care tu ai mai multe datorii de pp uri la jucatori decat zile jucate pe triburi??
vrei sa iti fac un rezumat la lumea 22 sa iti spun exact pana la ce nivel ai jucat si de cate ppuri te-ai indatorat?

hai sa o lasam asa si sa lasam lumile anterioare la o parte si sa continuam discutiile despre lumea 39 unde jucam!

Tu daca imi dai mie pp-uri pe resurse inseamna ca sunt dator la tine ? :D
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
De ce,ma ? :D

Rolul meu pe forum este sa-l mai animez,sa fie mai multa galagie pe aici,sa fie activitate,sa se amuze lumea si sa se bage si ei la vorba.De la un timp de vreme forumul a devenit cam robot :(
 

DeletedUser42593

Unde sunt alea 10 conturi de care vorbesti tu ma ?
Vorbesti din amintiri ? Vrei sa imi spui tu mie ca nu aveai cate 5-6 suporti si tu ? Nu ma lua cu deastea ca nu tine.
Spune'le oamenilor de aici cum ai muscat tu mana care te'a hranit :)
Spune'le oamenilor cum te-am scapat de oamenii cu care incepusem lumea aia sa nu te innobileze si cum te rugai in stanga si in dreapta sa iti dam o invitatie.
Treptat ai intrat pe sub pielea noastra, a celor din conducere si ai cerut sa te primim si pe tine. La insistentele celorlalti te-am primit ca apoi sa ne iei tu drepturile de conducere, sa iei drepturile de intemeietor ale mele si sa spui ca tot ce ai facut acolo cu castigarea lumii aleia este numai munca ta.
Esti un mincinos care incearca prin diverse tertipuri sa schimbe total lucrurile.
Dar noi care stim exact cum s-a intamplat nu avem cum sa credem altceva.
Cat despre pp'uri, ce sa iti zic, nu mai jucam de multa vreme eu, cel ce a cerut acele pp'uri prin circulare este Geo care avea parola mea.
Roaga un admin sa iti faca un mic rezumat al pp'urilor mele bagate pe acest joc prin paysafe, card, sms sau alte modalitati de plata.


simo hayha = Clear= inca 10 conturi sustinere cand incepe orice lume si mereu banate de admini= cersetor de PPuri..
Cum poti sa ai curajul sa vii pe extern ma Florine si sa vorbesti despre mine care tu ai mai multe datorii de pp uri la jucatori decat zile jucate pe triburi??
vrei sa iti fac un rezumat la lumea 22 sa iti spun exact pana la ce nivel ai jucat si de cate ppuri te-ai indatorat?

hai sa o lasam asa si sa lasam lumile anterioare la o parte si sa continuam discutiile despre lumea 39 unde jucam!
 

DeletedUser42593

Maine, poimaine te aud pe aici ca spui ca tu ai intemeiat [H] si l-ai adus pe .ro :))
De fapt, la cat de infantil si cleptoman esti, ma astept la orice din partea ta.
 

DeletedUser42927

1 BBL 150.515
2 FOC 145.083
3 B.K. 135.431
4 MYM 125.844
5 GT 121.657
6 BURN 119.865
7 H-39 111.245
8 alias 108.421
9 =LI= 105.977
10 ZeISoF
11 PP 101.954
12 .:A:. 99.383
13 NS 92.828
14 G-N 84.953
15 Frs 82.877
16 TSL 81.687
17 HoS 80.214
18 -NS- 78.385
19 wkn 77.699
20 StronG 76.897

Succes tuturor :).
 
Sus