Top 20

  • Autor subiect DeletedUser18538
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Normal ca fac. Doar Wall lupta vs ei restu in mare parte ii ajutati. Cea mai interesanta alianta o au cu v V v care au alianta si cu Moh cu toate ca nu au granita cu ei. Bravo lor ca se descurca.

Ar putea face si wall o fuziune cu ei sa le fie mai usor:)
In felul asta din lista lunga de razboaie (NOI, Shock, FUN, MOH, vvv, RD) am merge lejer, razboi pe o singura granita
16.gif
, dar poate nu vrem asta, vrem ceva ce mare parte din voi intalegeti deabea cand va lasati de joc.

NOI, jucam pe lumea asta numai pt voi (wall, lethal,inq), nu sunteti fericiti??? varsati frustrarea voastra aici.....
 

DeletedUser6843

asta este, fiecare cu defectele lui:)

stiu si de unde aveti aceaste probleme :

a.cand erati mici vi se "luau" tot timpul machetutele , cand ieseati cu ele pe afara.
b.dupa ce ati renuntat la masinute , ati reusit sa strangeti o incredibila serie de papusi.
c.dupa ce ati renuntat la papusi in clasa a 8-a , ati inceput sa va recomandati anticoncepitonale intre voi si totusi nu a fost de ajuns....


succes la joc

(dorim sa nu ne mai certam de aceea uram : "succes" )
 

DeletedUser11867

Normal ca fac. Doar Wall lupta vs ei restu in mare parte ii ajutati. Cea mai interesanta alianta o au cu v V v care au alianta si cu Moh cu toate ca nu au granita cu ei. Bravo lor ca se descurca.

Ar putea face si wall o fuziune cu ei sa le fie mai usor:)
In felul asta din lista lunga de razboaie (NOI, Shock, FUN, MOH, vvv, RD) am merge lejer, razboi pe o singura granita
16.gif
, dar poate nu vrem asta, vrem ceva ce mare parte din voi intalegeti deabea cand va lasati de joc.


eu am inteles ce faceti voi...nuti fa griji chestia e ca tu nu tea chinuit sa explici la toti si iai tratat pe o parte cam de sus...de asta aveti razboiul cu shock...un razboi aiurea parerea mea...
 

DeletedUser6843

eu am inteles ce faceti voi...nuti fa griji chestia e ca tu nu tea chinuit sa explici la toti si iai tratat pe o parte cam de sus...de asta aveti razboiul cu shock...un razboi aiurea parerea mea...

adica voi o dati in retragere acum si doriti diplomatie?
asa se intelege
 

DeletedUser12312

eu ma intreb oare astia din noi au de gand sa invite toata harta?? de cand au intrat pe lumea asta numai asta au facut...acuma au luat si de la XII catva jucatori...in zona mea se roaga astia de 2 milioane sa vina la mine in trib si nui iau...ma refer la inamici...pai pe urma nu te plictisesti??
astia din noi nu mai joaca triburile joaca sim...pt ei ar trebuii facuta o lume speciala...din aia cine face mai multe fuziuni...

Cand ai sa intelegi si tu termenul "gandire strategica" mai discutam.Pana atunci te rog frumos ia niste cursuri de gramatica limbii romane si nu ne mai ingrozi cu textele tale!
 

DeletedUser11867

gandirea strategica a voastra nam sa o invat niciodata ca numi place sim...dar iti dau un sfat citeste regulamentul forumului exterior poate pe urma nu o sa mai vii cu chestii asa de inteliginte ca si "gandire strategica"...daca pana acuma nu ai invatat regulile forumului nam ce cere de la tine esti ca si altii stii tu cum :cool:
 

DeletedUser6843

gandirea strategica a voastra nam sa o invat niciodata ca numi place sim...dar iti dau un sfat citeste regulamentul forumului exterior poate pe urma nu o sa mai vii cu chestii asa de inteliginte ca si "gandire strategica"...daca pana acuma nu ai invatat regulile forumului nam ce cere de la tine esti ca si altii stii tu cum :cool:

Esti atat de prost , incat pasti iarba de pe asfalt
 

DeletedUser11867

exact raspunsul pe carel il asteptam de la un membrul al tribului care vede iarba crescand pe asfalt :D cateva litere puse unele langa altele...totusi nu prea multe litere ca se suprasolicita materia aia cenusie putina pe care o aveti:)
oricum va doresc sarbatori fericite in continuare si sa fiti fericiti in continuare cat jucati sim pe triburile :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

hai .....mars la cotet..

ce rasp. fratilor creca rasp astea le da-ti la nervi ca nu prea inteleg e ca in filmu cu autoboti va suprasolicitati intrati in stare de neliniste si acuma na sa fie ceva scris pe forum scrieti numa ca scrieti mult si prost!Din doua posturi proaste se cam lumineaza parerea altora despre limbaju si decenta voastra!
Nu inghite in sec,te-ai gandit la postu meu deaia!
___________________________
E mediocru ucenicu ce nu-si depaseste maestru!
 

DeletedUser11867

iar aceste raspunsuri au aratat gradul vostru de inteligenta...mai ales ultimul...team jucat cum a vrut eu...pacat ca nu esti pe langa mine ca te terminam numai din mesaje si nu mai era nevoie sa te atac :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

2 Wall 94.530.411
3 XII 92.764.680
4 ShOcK 92.070.758
5 FUN 91.077.571
6 MoH 90.296.889

O lupta stransa pentru locul 2 :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus