Top 20!

  • Autor subiect DeletedUser22674
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser19164

lexyno s-a referit că ştie să găsească sate mai golaşe, cu minele mari :) Dacă tu eşti mai deştept ca noi, spune-mi tu că nu e aşa şi că inamici învinşi nu înseamnă trupe pierdute faţă de unul care a luat prin curăţare :)

asta vroiam sa spun!!:D
 

DeletedUser

dar esti cu ochii pe mine nu gluma...nu era vorba de mine pentru ca nu sunt pe 1,mai am de inobilat intern pana acolo ;) cu satul luat de la aliati cu minele la 24 imi blestem zilele ca nu am spionat :)))))))

Lexyno,facem un experiment?

Cere sitter la 3/4 din membrii nBz si vezi la ce nivel sunt urmatoarele cladiri:

Ferma,Cladirea Pr,Fieraria,cazarma,grajdul,minele si apoi sa imi zici ce crezi.Daca imi aduc aminte,gansac a facut cam ce a facut colegul ei "moneoz" pe lumea 10.Prima ferma 30 full ;)

O zi buna si succes
 

DeletedUser

Unde a mai disparut Yakuza ? AAA stati ca am gasito , pe locul 21 :eek: :
21 YAKUZA 202.917 318.425 81 3.931 106 3.004
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11365

Lexyno,facem un experiment?

Cere sitter la 3/4 din membrii nBz si vezi la ce nivel sunt urmatoarele cladiri:

Ferma,Cladirea Pr,Fieraria,cazarma,grajdul,minele si apoi sa imi zici ce crezi.Daca imi aduc aminte,gansac a facut cam ce a facut colegul ei "moneoz" pe lumea 10.Prima ferma 30 full ;)

O zi buna si succes

fa un experiment si invata sa joci..m-am saturat de sfaturile si impresiile tale de pe extern..apuca-te de triburi si dupaia da din gura..nu te obosi sa imi raspunzi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ferma,Cladirea Pr,Fieraria,cazarma,grajdul,minele si apoi sa imi zici ce crezi.Daca imi aduc aminte,gansac a facut cam ce a facut colegul ei "moneoz" pe lumea 10.Prima ferma 30 full ;)
Din cate stiu eu, primul pe L13 cu ferma full (adica avand un sat full) am fost eu (daca pui si productia)... Eu aveam acum mult mult timp ferma 30 cu 23k+ ocupata, iar pentru simplul fapt ca aveam fieraria 10 si trebuia sa am apuc de nobil am fost nevoit sa-mi fac magazia 30 ca nu aveam ce face cu resursele + vreo 2 zile no farm ! :D
 

DeletedUser

asta vroiam sa spun!!:D
Ia zi'ne si noua cum e cu internele si cu cucerirea satelor aliatilor sa intelegem...ca poate ca suntem mai prostani.
QUOTE=cristian ciura octav;344915]fa un experiment si invata sa joci..m-am saturat de sfaturile si impresiile tale de pe extern..apuca-te de triburi si dupaia da din gura..nu te obosi sa imi raspunzi[/QUOTE]

In Total(atacator+aparator)1251 cristian ciura octav 6.371(si probabil astia i'ai facut farmand :)) Tu mare Atotştiutor, ia dezvaluiene si noua secretul cuceririi a satelor goale ca vad ca la ODA esti bun de otravit vulpi,sau avem de a face din nou cu "inteligenta".
Mancatori de mocaciuni....

Atentie la modul de adresare!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

bestrain.... iti sugerez sa incetezi cu comentariile cas de prisos... fiecare joaca cum vrea... daca chiar esti asa bun batete pe harta cu el si scoatel... daca nu atunci ciocu mic ca nu ai dreptu sa judeci pe nimeni
 

DeletedUser523

Rang Numele tribului Punctajul celor mai buni 40 jucători Punctaj total Membri Medie de puncte jucători Sate Medie de puncte sat
1 =nBz= 579.662 806.390 92 8.765 185 4.359
2 CN 405.740 505.638 71 7.122 139 3.638
3 =R= 400.200 426.798 55 7.760 114 3.744
4 +SaS+ 355.575 570.231 116 4.916 198 2.880
5 Infern 343.370 437.892 79 5.543 132 3.317
6 ROAR 305.863 486.938 103 4.728 163 2.987
7 C.K. 303.378 534.215 119 4.489 168 3.180
8 TigerS 292.658 445.099 94 4.735 140 3.179
Inamici învinşi (Triburi)
Ca agresor
Rang Numele tribului Cucerit
1 N o o b Z 1,24 Mio.
2 CartoonNetwork 1,16 Mio.
3 Crusader Knights 920.732
 

DeletedUser

Ia zi'ne si noua cum e cu internele si cu cucerirea satelor aliatilor sa intelegem...ca poate ca suntem mai prostani.
fa un experiment si invata sa joci..m-am saturat de sfaturile si impresiile tale de pe extern..apuca-te de triburi si dupaia da din gura..nu te obosi sa imi raspunzi

In Total(atacator+aparator)1251 cristian ciura octav 6.371(si probabil astia i'ai facut farmand :)) Tu mare Atotştiutor, ia dezvaluiene si noua secretul cuceririi a satelor goale ca vad ca la ODA esti bun de otravit vulpi,sau avem de a face din nou cu "inteligenta".
Mancatori de mocaciuni....
minciuni, a crescut un pic... 30 k ))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11365

Ia zi'ne si noua cum e cu internele si cu cucerirea satelor aliatilor sa intelegem...ca poate ca suntem mai prostani.
QUOTE=cristian ciura octav;344915]fa un experiment si invata sa joci..m-am saturat de sfaturile si impresiile tale de pe extern..apuca-te de triburi si dupaia da din gura..nu te obosi sa imi raspunzi

In Total(atacator+aparator)1251 cristian ciura octav 6.371(si probabil astia i'ai facut farmand :)) Tu mare Atotştiutor, ia dezvaluiene si noua secretul cuceririi a satelor goale ca vad ca la ODA esti bun de otravit vulpi,sau avem de a face din nou cu "inteligenta".
Mancatori de mocaciuni....[/QUOTE]

hai sa lamurim o treaba..nu am auzit in viata mea de tine da iti raspund ca sa fiu politicos...daca te interesezi,afli ca am fost locu 1 la inamici invinsi pe l8 ceva vreme..poti sa ma cauti pe l2 unde am un fel de vitrina de trofee la profil...referitor la Oda-u meu de pe l13..voi fi pe un loc cu 4 cifre atata timp cat va depinde de mine..in cazu in care in care voi fi atacat voi creste involuntar si la capitolu asta...distractie placuta sa ai si ia-te te rog jucatorii de o seama cu tine
 

DeletedUser

Tu mare Atotştiutor, ia dezvaluiene si noua secretul cuceririi a satelor goale ca vad ca la ODA esti bun de otravit vulpi,sau avem de a face din nou cu "inteligenta".
Mancatori de mocaciuni....
Eu nu mare Atotstiutor iti dezvalui secretul meu ! Rabdarea si atacarea in momentul cel mai bun ! :) Restul e CanCan ! ODA-ul meu suna cam asa: 49 Red Furry Maniak 43.849 = Foarte mare deoarece in ultimul sat atacat am spart ceva trupe de aparare ale baiatului ! :D
 

DeletedUser5712

In Total(atacator+aparator)1251 cristian ciura octav 6.371(si probabil astia i'ai facut farmand ) Tu mare Atotştiutor, ia dezvaluiene si noua secretul cuceririi a satelor goale ca vad ca la ODA esti bun de otravit vulpi,sau avem de a face din nou cu "inteligenta".
Mancatori de mocaciuni....

f bine a procedat... nu acum trebuie sa fii sus la atacatori, acum trebuie sa ataci si sa cuceresti cu cap...

decat sa-ti pierzi trupele de pomana atacand un jucator care a facut defensiva la greu, mai bine ii cauti pe aia care nu prea fac trupe sau fac de atac...in felul asta nu pierzi nici timp pt a reface trupele si nici materiile pt ele... parerea mea :D
 

DeletedUser

f bine a procedat... nu acum trebuie sa fii sus la atacatori, acum trebuie sa ataci si sa cuceresti cu cap...

decat sa-ti pierzi trupele de pomana atacand un jucator care a facut defensiva la greu, mai bine ii cauti pe aia care nu prea fac trupe sau fac de atac...

Sunt total de acord cu tine,dar hai sa te intreb ceva....
Poti luat 3-4 sate de 5-6 k fara sa rupi aproape deloc armata?Si de interne ce spui?
Numai Bine
 

DeletedUser5712

exact cum spune si theory, sunt destui care nu isi fac trupe sau doar de atac, asta e ideea sa ii cauti pe ei la inceput nu sa-ti pierzi trupele aiurea...

pt mine asta inseamna un start bun...dar asta tine si de noroc, daca prinzi in zona ta jucatorii buni nu ai de ales... mai bine le rupi tu trupele decat ei tie, si deci cresti la atacatori mai mult... dip partea mea juctorul care profita de toate oportunitatile ivite este un jucator mai bun decat cel care sfasie in stanga si in dreapta...la inceput

pe l8 nu am luat decat vreo 6 sate interne, pt restul am muncit, a fost o cursa a mea personala de a prinde fara sate moka locul 1, care 80% erau din interne... la un mioment dat satele se cuceresc mai greu decat internele si se poate ajunge la un decalaj considerabil, iar daca cel care primeste din interne sate e bun, 1 la 1 conteaza mult acele sate... dupa apar scuzele, te intreb atunci, care e cel mai bun, cel care nu a luat sate si a pierdut sau cel care a castigat?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8715

Unde e O.S.-ul?:confused:
Nu vreau sa iau pe nimeni peste picior, doar ca nu am mai intrat pe l13 si am vazut ca au disparut.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus