Top 25 TRIBURI

DeletedUser45895

ar trebui sa iti fie rusine , asa putin....

sa vi chiar tu cu statistici pe forum ...si sa numesti noob pe cineva care v-a aratat ca daca nu e intern e cam greu sa inobilati ^^

PS: e bagare in seama sau purul adevar?
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
one love pe tine te-am fumat mai demult ,nu mai esti interesant,imi pare rau.In schimb bounty hunter cu 2 rr e adorabil,te rog sa nu te superi daca nu ma intereseaza ce spui.
 

DeletedUser45895

one love pe tine te-am fumat mai demult ,nu mai esti interesant,imi pare rau.In schimb bounty hunter cu 2 rr e adorabil,te rog sa nu te superi daca nu ma intereseaza ce spui.


1. ai vrea tu ..... imi pare si mie rau sa te anunt ca nu ai nas sa fumezi ceva asa cum sunt eu....
2. repet ca nu ma bagam in seama....vorbeai de statistici si noobi si nu e un exemplu mai bun pe lumea 40 cum esti tu....

eu ma limit doar la joc cand spun ceva....tu continua cu filmuletele tale...
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Mah ce sunt astea????????interne??
10,019 Pisicuta Maddy [DT.] one love [DT] 2014-08-09 13:41:13
002.Anemona (500|401) K45 7,364 Pisicuta Maddy [DT.] one love [DT] 2014-08-09 13:37:56
003 DRD (511|377) K35 2,478 durdule@ [Wind] one love [DT] 2014-08-08 22:28:28
012. Aenayn (502|380) K35 7,753 Pisicuta Maddy [DT.] one love [DT] 2014-08-08 21:33:24

Sa nu mai zic de colegul atacat care in loc sa primesca sprijin i-ai luat satele.Ca era "problematic":))))Tu ca sa ai tupeu sa comentezi trebuia sa nu ai interne ,dar ai asa ca mai usor
 

DeletedUser45895

gandeste-te mie ce rusine mie cu 3 sate.....

sa fiu in locul tau mi-ar cadea fata daca as ** pe forum de statistici....

nu te compara cu mine noobule ca nu imi ajungi nici la degetul mic de la picior :)

sper sa nu lasi lumea .... o sa vdm cine are gura mare si cine stie juca ;)
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Vai ,vai doar trei ai nu?
Triburile.ro Profil Jucător: Cristtianoo (tribe changes)Trib vechi Trib nou Dată/Timp Puncte
Nimeni DT 11th June 2014 - 00:20:40 110
DT Nimeni 10th July 2014 - 23:16:13 12,406
asta era cu siguranta dusman
 

DeletedUser45895

ti-am spus noobule :) nu te compara cu mine :D vrei sa facem noi 2 un duel 1vs1 ? jajjaaj defapt eu vs voi toti cei ce jucati pe acelasi cont :D


hai ca ma plictisesti , serios :) dai cu internele si urca bine satele pana ajung eu acolo ;)
 

DeletedUser45895

hai sa te las putin in ridicol :D ...aici 2 `interne` ale mele :D arata si tu ceva care sa para a fi o lupta pt satele care le ai ;)

oArFLH.png

sj5drs.png

0lHqWS.png


nu iesi tu pe forum sa ** de joc ;) baga capul in pamant ca strutul cand se vorbeste de statistici aici ;)
 

DeletedUser42783

hai sa te las putin in ridicol :D ...aici 2 `interne` ale mele :D arata si tu ceva care sa para a fi o lupta pt satele care le ai ;)

oArFLH.png

sj5drs.png

0lHqWS.png


nu iesi tu pe forum sa ** de joc ;) baga capul in pamant ca strutul cand se vorbeste de statistici aici ;)

oaaaaaaau, esti bun tare tu. dai autografe?

aproape ca a ripostat interna aia...
 

quz0r

member
Scor reacție
144
De ce nu vă certaţi bă pe scaip?
Trebuie să veniţi în gaşcă ca să ţineţi piept replicilor unei fete? :)

Din tot ce-am citit, voi sunteţi cei mai amuzanţi. De ce şi pentru ce vă agitaţi atâta, câte 4,5 posturi pe secundă :D? Nu ştiţi care e mai bun?
Nici barbarele nici internele nu sunt o ruşine. Important e să ştii ce să faci cu ele şi mai ales să nu rămâi fără ele atunci când vine peste tine un meseriaş/o meseriaşă cu 1 singur sat să te înveţe Triburile.

Ahoi!
 

DeletedUser43143

perfecta dreptate quz0r ... zipp up baieti si fete, inapoi la treaba

ps: dar pana la urma totusi cine a castigat cearta? mie lene sa citesc tot spamul asta :D
 

DeletedUser45895

la unii `wikend`-ul incepe lunea si se termina vinerea :D .... restu` zilelor muncim din greu :D
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Parca ieri am facut curatenie aici, vad ca nu va potoliti.

Din nou - topic inchis pentru curatenie. Ma mai gandesc daca il redeschid dupa.


----


LE: Cat de cat mai curat acum (v-am mai lasat ceva postari de tip spam sa nu spuneti ca sunt rea).
N-are nimeni nimic cu bicicletele sau ce ati mai mentionat voi. Ideea este sa spamati pe topicul de discutii libere cat doriti voi iar aici sa pastrati tematica 'top 25 triburi'.

Totodata va mai mentionez ca este si ultimul avertisment pe care il mai dau. In conditiile in care se mai repeta, spammerii vor fi sanctionati in baza regulamentului (e luna vacantelor dupa cum scria cineva pe un alt topic) iar topicul va ajunge in arhiva.
 
Ultima editare:
Sus