TOP 25 Triburi

  • Autor subiect DeletedUser42057
  • Data de început

DeletedUser38023

Clona ???Nu stau pe extern :)))Am venit sa rad de tine .Zici de ibidem ca nu a facut 8 milioane in atatea luni ...Dar GTG ?are 11 milioane ...Iti este foame?Ca vad ca vorbesti de foame!:))))Vrei sa-ti iau o franzela ?Apropo sunt coplayer .Vezi poate te ataca vreun barbar,baga un split daca stii ce-i ala .Gasesti tu ceva de facut .

Nu ne lua cu din astea grele.. "SPLIT", chestii.. Am auzit si eu de SPLIT, dar nu stiu cum se face si nu cred ca e posibil decat in basmele cu Quzor si Vae Victis.. :eek:
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Bun ,sa revenim la subiect (ne-a amuzat destul noobul clona cu franzeluta lui)

Felicitari obi*wan pentru modul in care v-ati aparat ,cred ca erati cei mai activi din tribul ala si se vede.In plus le-ati luat si 40 sate in doar 10 oameni .Respect!
 

DeletedUser42614

Eu nu am avut sitter niciodata, si nici nu am nevoie. Ibidem stie treaba asta destul de bine, doar a fost ultimatumul lor: sittter sau afara.

Afara feels good :D


Multumesc prieteni dragi (Lady, Immortal) pentru felicitari ,speram ca vor mai fi motive sa ne felicitati :D
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Noi ne bucuram ca ai plecat din tribul ala .Dupa ce am vazut cum ataca ,tu erai cam singurul care putea sa ne faca ceva probleme .Si singurul on mereu.Faptul ca nu au stiut sa isi pastreze jucatorii in trib e o mare greseala a conducerii Ibidem,una din multele facute de la inceputul jocului.

Eu stiu de ce ai plecat de acolo ,nu propaganda ieftina facuta de conducacioase.Nici un om nu ar fi ramas dupa ce a fost injurat de Dark Internal.

Asa ca o mica paranteza ,mangotaru ..stiu ca citesti desi nu postezi ,te felicit ca ”cel mai bun” din tribul tau face conferinte skype stil kenji in care se aduna 5 handralai sa injure o fata.
 

DeletedUser42614

Motive sunt o gramada sa pleci din asa trib..dar lipsa bunului simt le pune capac la toate .
 

DeletedUser38023

Greu trece o zi fara un motiv de lauda si felicitari pentru aliati, care, dupa cum arata in statistici, sunt mai hotarati si mai determinati ca oricand sa ceara socoteala pentru vorbele spuse impotriva lor.. Au fost Aka si SuS, iar acum a venit randul GTG-ului sa muste din ei:

http://ro.twstats.com/ro41/index.php?page=player&mode=conquers&id=743606933

Felicitari! Ne dau sate pe toate fronturile si sper ca, impreuna, i-am convinvs ca "viata reala e mai importanta", ca "triburile se joaca pentru spam" si ca "nu conteaza daca ramai cu un sat atata timp cat ai un forum intern activ".. :)
 

DeletedUser

Greu trece o zi fara un motiv de lauda si felicitari pentru aliati, care, dupa cum arata in statistici, sunt mai hotarati si mai determinati ca oricand sa ceara socoteala pentru vorbele spuse impotriva lor.. Au fost Aka si SuS, iar acum a venit randul GTG-ului sa muste din ei:

http://ro.twstats.com/ro41/index.php?page=player&mode=conquers&id=743606933

Felicitari! Ne dau sate pe toate fronturile si sper ca, impreuna, i-am convinvs ca "viata reala e mai importanta", ca "triburile se joaca pentru spam" si ca "nu conteaza daca ramai cu un sat atata timp cat ai un forum intern activ".. :)

Vad ca a luat-o baietii.... care sunt smecheri in oras si in wekeend sunt la munca? :))))
 
Sus