Top 5 preferinte triburi

DeletedUser19124

1.PR. Lumea 14
2.RoD. Lumea 1
3.Tracia Lumea 9
4.=LN= (stiut ca:~Leon~) Lumea 10
5.BURN Lumea 8
 

DeletedUser

1.[-_-].l12
2.=nBz=.l13
3.TSL.l7
4.~BW~.l8
5.H.K.l7
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1647

1. [M~K] -> L9
2. GT -> L2
3. Wwizz -> L9
4. ULS -> L1
5. Scitii -> L3

:D
 

DeletedUser24393

1.Vm-ec ul 10(partea lioneza)
2.=GRL= lumea 4
3.KoH lumea 6
4.Enemy? lumea 16 chiar daca m-au doborat.
 

DeletedUser

1. - GD (L1)
2. - aLight (L1)
3. - WALL (L11)
4. - Pr. (L14)
5. - eToons (L2)
 

DeletedUser15860

1. ~HL~ L8
2. =nBz= L8
3. WaRooM L5
4. Wall L11
5. noobs L7
 

DeletedUser

cel mai bun trib ce a existat vreodata dupa parerea mea a fost ~BW~ de pe lumea 8 de pe timpul lui Mariolacatus.in niciun trib n-am vazut o organizare ofensiva mai buna ca acolo.Acel trib era organizat ofensiv perfect.Fac parte din acel trib si sunt mandru de asta...pacat ca vremurile acelui trib au apus.
In al doilea rand cred ca este =nbz= trib din care am facut parte pe lumea 13
in al treilea rand b-sea trib din care fac parte pe lumea 15
in al patrulea rand Hrv(lumea15,trib infiintat de mine) un trib care putea devenii cel mai bun dar diplomatia a fost potrivnica dezvoltarii tribului.(tribul meu de suflet)
iar pe locul 5 [sfh] lumea 17

:D
 

DeletedUser

cel mai bun trib ce a existat vreodata dupa parerea mea a fost ~BW~ de pe lumea 8 de pe timpul lui Mariolacatus.in niciun trib n-am vazut o organizare ofensiva mai buna ca acolo.Acel trib era organizat ofensiv perfect.Fac parte din acel trib si sunt mandru de asta...pacat ca vremurile acelui trib au apus.
In al doilea rand cred ca este =nbz= trib din care am facut parte pe lumea 13
in al treilea rand b-sea trib din care fac parte pe lumea 15
in al patrulea rand Hrv(lumea15,trib infiintat de mine) un trib care putea devenii cel mai bun dar diplomatia a fost potrivnica dezvoltarii tribului.(tribul meu de suflet)
iar pe locul 5 [sfh] lumea 17

:D


ai jucat in toate triburile de pe.ro? nu inteleg de ce esti asa siur de afrimatia ta...
 

DeletedUser

IMMO -L10!
Scitii/Die. -L3: nici acum nu sunt sigur care e mai bun :))
noobs -l5

cam pe astea le stiu: doar in noobs si Die.nu am jucat dar am auzit de faptele lor :))
 
Sus