top BaCkStAbB

  • Autor subiect petrisorrr
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

puteti da cate nume vreti...puteti aduce chiar si dovezi
:))
 

DeletedUser

petrisoare :)) te caut prin ghg si numa backstabb-uri peste cap iti dau :))))
 

DeletedUser

PeTrIsOrRr
greu de ucis 2
petrisor2008
OwNeD???
1000 bqWINNERpd
 

DeletedUser34906

sarumana copii ... cum mai e pe speed? tot kala e bosu?
 

DeletedUser

se pare ca nu prea are succes topicul...ma asteptam la mai multe posturi...
 

DeletedUser

Nu are succes pt ca asta nu e subiect de lauda ,si nu multi se vor lauda cu asta ,si pt ca lai facut sa te lauzi ca ai dat si tu un backstab in viata ta ,oricum nu mai juca nimeni pe cont ,dar cum spui tu ,tot backstab se cheama ,felicitari ,ai castigat o lupta ,contra ta.
 

DeletedUser

Nu are succes pt ca asta nu e subiect de lauda ,si nu multi se vor lauda cu asta ,si pt ca lai facut sa te lauzi ca ai dat si tu un backstab in viata ta ,oricum nu mai juca nimeni pe cont ,dar cum spui tu ,tot backstab se cheama ,felicitari ,ai castigat o lupta ,contra ta.

in primul rand,nu trebuie sa ne laudam....trebuie doar sa dam nume de backstaberi...al doilea rand e ca nici nu te cunosc...si al treilea rand,cand dadeam eu backstaburi tu nici nu stiai ce inseamna jocul asta
intreabal chiar si pe kala daca nu crezi
chiar daca e certat cu mn m-ar lauda
 

DeletedUser

daca spui ca nu ma cunosti ,de unde stii de cand joc eu ....eu nu am vechime ,nu am rezultate ,nu am valoarea si nici experienta dar pot recunoaste ca am legat prietenii cu jucatori mari
 

DeletedUser

Da ,ai dreptate dar diferenta a fost ca pe speed 1000 nu am jucat cu prietenii ,sau ma rog asa trebuia sa fie ,dar unii au fost in sitter ,iar altii nu au fost on ,dar tu nu te poti numi prietien ,deci sa fiu sincer ma asteptam la asta.
 

DeletedUser

sincer,nu ma intereseaza parerea ta...si revino la topic
ps: prefer sa joc fara prieteni jocul asta
prefer sa am prieteni in realitate
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus