Top:Cel mai...jucator

DeletedUser37

Cred ca ar fi interesat sa vedem mai multe pareri ale fiecaruia pe acest subiect.
Rog "certaretii" sa stea departe de acest topic!Rog postarea in formatul pe care il voi prezenta cu eventuale adaugiri si comentarii dar doar pentru a motiva alegerea facuta.


1.Cel mai temut jucator

-
Pot spune ca am vazut cativa membrii din TLD pe serverul international si ma bucur ca suntem de aceeasi parte a baricadei:p .Dar nu m-a impresionat cineva pe serverul asta inca.

2.Cel mai skilled jucator


LukDavid
S-a mentinut si se mentine in top avand o crestere spectaculoasa neavand totusi nici o nobilare interna.

3.Cel mai bun strateg/organizator militar

Aiurea

A organizat multe operatiuni cu succes folosind la maxim potentialul oamenilor sai.Probabil sunt si altii dar nu-mi sunt cunoscuti.


Astept parerile voastre.Fiti obiectivi!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

1.Cel mai temut jucator:

-->eu nu cred ca exista la momentul actual astfel de jucator...e prea devreme pentru asa ceva..:D


2.Cel mai skilled jucator:

-->la fel,e prea "in fasha" jocul ca sa precizam asta...parerea mea..;)


3.Cel mai bun strateg/organizator:


-->talibanul...din mai multe considerente...
:D


LONG LIVE ~TLD~ !!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

hmmm, Greu Vali, greu... Eu as spune asa:
1.Cel mai temut jucator
Nici unul, nu ink.
2.Cel mai skilled jucator
Valiusha - nu mai e nevoie sa explic de ce.
3.Cel mai bun strateg/organizator:
Guessswho- Nu este prea activ pe acest server, totusi pe w4 este un organizator militar exceptional, deci raman la el. Altcineva de pe acest server nu m-am prea impresionat.
 

DeletedUser

Cel mai temut: boga1884 :)) de cand l-a cucerit pe sego toata lumea trimite suport la lideri =)).

Cel mai skillat: Valiusha clar... ar mai fi liviust, dar nu prea joaca pe ro... :( #Vali: Tu vorbesti de LukDavid sau de DavidLuk? =))

Cel mai bun strateg: Undeva intre Talibanul si aiurea.

DISCLAIMER: Am pus numai jucatori din tribul meu pentru ca sunt singurii cu care am intrat in contact... bine, singurii cu care am intrat in contact si mai au sate in centrul hartii =)) hi,hi,hi
 

DeletedUser

Scuze ca sunt off topic, dar nu ma pot abtine!

Talibanul - cel mai bun strateg mi se pare cam subreda pozitia asta pentru el. A pierdut 4 nobili in acelasi timp prin atacarea unui sat. Deci nu-l mai nominalizati ca nu e asa, parerea mea.

Inca nu s-au nascut acei jucatori care sa fie nominalizati pentru cele 3 categorii. Parerea mea. Ma refer la joc.

Initiatorul threadului a rugat ceva in primul post. Daca incepem asa, vine si Talibanul cu dreptul la replica, vin si sustinatorii lui, vin si sustinatorii tai si iar incep atacurile.
Fiti pe subiect. Va rog.
 
Sus