Top Jucatori

  • Autor subiect Frizeru din Peru
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Adenauer

member
Scor reacție
105
Ma tu esti noob cand jucai pe lumea 13 si erai atacat lasai sitter pe la colegi,poi tu vorbesti de ciomageala cand tu nu depasesti 200000 de pct pe nici o lume si ai jucat vreo 4 ani si pe 13 si degeaba,o despre ce vorbim aici 200000 e mult, esti mediocru,a cu papagalul o ai,nu degeaba te-o bagat astia moderator. http://ro.twstats.com/ro13/index.php?page=player&mode=conquers&id=973592&type=&pn=-1

Deoarece ma aduci in discutie pe mine, eu spun ca acest cont imi face cinste. Posibil sa fiu noob (ba chiar imi spune toata lumea asta si cred ca au/aveti dreptate) dar chiar nu e vorba despre lumea 13 aici (desi prin linkul pus de tine arati faptul ca pe L13 eu chiar am facut treaba foarte buna, am tinut granita in 2 razboaie mari de tot :), spre deosebire de tine, din ce vad, eu sunt respectat pentru felul meu de a fi, nu pentru ca ajung pe primul loc sau pt ca am cucerit primul nu stiu ce sat barbar).

In fine, nu are importanta, sa revenim la topic!
 

DeletedUser26528

Loc Numele tribului Punctajul celor mai buni 40 jucători Punctaj total Membri Medie de puncte jucători Sate Medie de puncte sat
1 Black 31.514 59.553 91 654 91 654
2 WoC 31.410 57.662 96 601 96 601


Pentru cat timp ? :)))))))))))))))
 

DeletedUser16966

:))))) sunt curios cand o sa apara black1, black2, black3 etc =)))
 

DeletedUser44410

am un feeling care imi spune ca nu va fi mult pana vom vedea black 1, 2,3...n. Da nici ceva nou nu va fi, am mai vazut eu triburi mamut care la primu stranut mai serios.. s-au evaporat :D
Pariu pe 1000 de pp ca nu black are sa inchida L35.
Cine se baga?
 

DeletedUser16966

am un feeling care imi spune ca nu va fi mult pana vom vedea black 1, 2,3...n. Da nici ceva nou nu va fi, am mai vazut eu triburi mamut care la primu stranut mai serios.. s-au evaporat :D
Pariu pe 1000 de pp ca nu black are sa inchida L23.
Cine se baga?

Pai trimite-mi mie deja punctele ca L23 a fost inchis de WoC =))))))
 

DeletedUser44410

am gresit eu scuze am vrut sa scriu L35 si era vorba de black
te bagi?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus