Top Jucatori

  • Autor subiect Frizeru din Peru
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser26528

Informaţii subiect
Momentan sunt 17 utilizatori care navighează în acest subiect. (12 membri şi 5 vizitatori)
mefisto., -Timon si pumba-, AmiraL90, andrei999999, Daredevil MephistO, frumoasa si bestia, horto, imbalanced, lucy97, mangotaru, RRtfk


Oare ... care din ei e ? =))) (se elimina cativa ..raman aia ingrosati :)))) )
 

DeletedUser41613

Am mai vazut eu jucatori buni si asa mai departe, dar BereCACAu asta e senzational, unde trebuie sa stau la coada sa primesc un autograf de la acest Zeu al triburilor ? :D
 

DeletedUser44434

Daca tu crezi ca eu sunt Barecau, ai o problema. Nu te-ai deranjat sa ma cauti si in joc, nu? Eu sunt jucator nou in triburile, asta fiind primul post pe care il fac. :p N-am o treaba cu barecau. :)
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Hai sa incetam cu jignirile si aluziile de prost gust. Daca se poate...daca nu...facem sa se poata :cool:
 

DeletedUser42487

Cat ne roade invidia :))

Va dati seama cat are de sters moderatorul?
Propun sa facem un ticket sa-l incoronam pe Barecau, ca el nu mai e altul oricum.
Sau ar trebui propus un alt set de trofee... negative, unde sa voteze jucatori... ne-ar bate detasat si macar acolo ar fi pe bune si ar fi doar meritul lui.
 

DeletedUser29445

:))
Ar trebui sa dam stergere, lumea e deja a lui.. din acest moment.


Mihnea, nu de tine de barecau. Daca vrei vorbim si de tine =))
 

DeletedUser43196

Mefisto nu stiu la ce se referea :)) dar na infine..
Hai sa bem o bere in cinstea lu Barecau :D
 

DeletedUser35491

Mesaj de la BARECAU pt. voi :p :p :p


BARECAU astăzi la ora 14:15
o sa le dau satisfactie pana fac spume la gura,stii dc?ca ei isi mananca muci in fata la pc si nu reusesc asta,poti pune asta si pe extern.
5t1ng astăzi la ora 14:08
:)))
Esti nebun la cap ma :))))
Lasai pe aia si veziti de joc ca e mai bine decat sa iei sate destea de 150 de pct
BARECAU astăzi la ora 14:07
sa aibe aia pe extern ce scrie.deja era cam monoton forumul.
5t1ng astăzi la ora 14:06
Ce naiba ai luat satu ala asa prapadin ma Barecau :(
 
Scor reacție
12
Se vede ca barecau are faima sunteti foarte invidiosi ca reuseste mereu sa ia primul sat
pana la urma ce va intereseaza pe voi ce ia el ?
e treaba lui munca lui omu nu se baga pe voi cand luati sate
si a lua primul sat o sai dea avantaj
cand voi veti lua al 2 lea el va avea 2 si ful atac :)) ) si mai mare ca al vostru asa ca zic sa va vedeti de treaba voastra
 

DeletedUser42487

In locul lui as fi ramas ascuns in continuare, eventual as fi incercat sa invat sa joc cum trebuie ca sa le dau peste nas, nu sa confirm ca sunt cel mai mare non jucator de triburi.
 
Scor reacție
209
Informaţii subiect
Momentan sunt 17 utilizatori care navighează în acest subiect. (12 membri şi 5 vizitatori)
mefisto., -Timon si pumba-, AmiraL90, andrei999999, Daredevil MephistO, frumoasa si bestia, horto, imbalanced, lucy97, mangotaru, RRtfk


Oare ... care din ei e ? =))) (se elimina cativa ..raman aia ingrosati :)))) )

Mai degraba e unul din cei 6 vizitatori. Poti citi externul si fara sa ai cont.

on-topic, pariez in continuare pe

5 Onra WoC 2.406 1
 

DeletedUser42487

Oro, cat el va creste chichineata aia de sat, altii vor face trupe.
Cat el a batut taler si a facut nobil, altii au facut trupe.

Stii... jocul asta se castiga cu trupe.


Dare si eu tot cu Onra pariez.
Pana ii voi lua iar satele :)))
 

DeletedUser41613

Eu in locul lui Berecau doar sate de sub 100 de puncte as lua ca sa-i fac in ciuda lui mefisto ca el nu poate sa se laude cu asa ceva, invidiosule :p
 

DeletedUser16966

=)))))) daaaaaaa ce greu e sa iei sat de 166 pct. oare cine ma invata si pe mine?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus