top jucatori

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Cat sunt la munca ,incredibil :eek::eek: nu doar tu muncesti.Stau cat vreau ,nici un minut in plus.Daca nu ai timp ,nu farmezi ..de ce te trezesti comentand?Eu vad in top niste jucatori despre care stiu sigur ca farmeaza si joaca bine ..cucumov,evolution,sorin1212, Artemis and Addy ,tr3izpr3i0..sunt doar cateva exemple si mai sunt multi dar nu ii cunosc eu.
 

DeletedUser46877

Asa e romanu cand spune cateva ceva sare altu mai **** (sa nu zic cum) sa ii dea in cap
Eu nu sunt asa tehnologizat sa intru si la munca pe triburile , plus sa mai dau o parere eu nu cred ca joci doar tu pe cont.
Si in plus fiecare om are dreptu la o gandire libera , dar asa sunt romani mai fitosi
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Ii cunosti pe jucatorii din top?Le vezi protocolul ,farmul?Generalizezi ca asa ai tu impresii.Adica tu nu joci ,dar iti dai cu parerea despre ce fac altii.Ai pomenit pp,timp .Da ,am coplayer?Altceva?
 

DeletedUser

Asa e romanu cand spune cateva ceva sare altu mai **** (sa nu zic cum) sa ii dea in cap
Eu nu sunt asa tehnologizat sa intru si la munca pe triburile , plus sa mai dau o parere eu nu cred ca joci doar tu pe cont.
Si in plus fiecare om are dreptu la o gandire libera , dar asa sunt romani mai fitosi

Cand faci o afirmatie aiurea , te trezesti ca primesti un raspuns pe masura , cine e de vina ? :) cum ai vrea sa ajungi printre primii , cu 20 , 30 de pp-uri si o ora petrecuta in fiecare zi pe joc ? :)
 

DeletedUser46877

Eu cred ca afirmatia mea nu este aiurea de cand sa bagat treaba cu pp pentru resuse si -50% timp la cladiri
Si nu intru doar 1 ora/zi stai calm , eu imi bag doar cont premium ca asa m-am invatat dar nu fac treburi cum am precizat.
De cand am intrat pe lume ( adica la inceput ) peste 1 saptamana maxim 2 deja un jucator avea peste 2k puncte ... Zimi tu cum a facut punctele asa repede?
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Si cand nu erau resurse pe ppuri tu tot nu erai in top .Si astia care sunt acum erau si atunci.Intelegi?Cu pp sau fara pp ,topul e acelasi . Un jucator care vrea si stie sa joace se adapteaza la orice .Jucati pe speciale .Mie imi convine setarea..vand resurse intr-o veselie .:eek::eek:
 

DeletedUser46877

De unde sti ca nu eram in TOP ? Poate nu jucam cu contu asta.
Nu cred ca topul este acelasi fara pp (acum depinde si cate ore depui acestui joc)
Te cred ca vinzi resurse intr-o veselie este in floare.
 

DeletedUser

Ba da , este aiurea , din moment ce se pot cumpara resurse cu pp-uri ... ce ai vrea , sa nu foloseasca nimeni facilitatea asta ?

Intodeauna am avut o mare nedumerire , de ce sunt blamati aia care cumpara , dar , de cei care vand nu se spune nimic ? ba am vazut , chiar jucatori care vindeau resurse plangandu-se in legatura cu aia care baga prea multe pp-uri :))

Problema nu sunt pp-urile , problema e ca se folosesc si alte metode mai putin ortodoxe ca sa se ajunga in top .

Stimata LadyLethal in legatura cu generalizatul si jucatorii de top , eu zic ca e un tipar pentru 99% dintre ei :)

Nu am vazut prea multi jucatori cu cugetul curat in jocul asta :))
 

DeletedUser46877

Nu am zis asta dar mi se pare aiurea sa cresti mai rapid cu pp ( eu raman oldschool )
Ai dreptate sunt multe metode neortodoxe ca sa ajungi in top , am trecut prin ele :))
Nu vreau sa ma cert cu nimeni doar comunicam si facem schimb de pareri , acum fiecare o ia cum vrea :)
Sunt tare curios ce mai scoate echipa triburile , poate pe viitor cumparam si nobili cu pp =))
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Stimata LadyLethal in legatura cu generalizatul si jucatorii de top , eu zic ca e un tipar pentru 99% dintre ei :)

Nu am vazut prea multi jucatori cu cugetul curat in jocul asta :))

Aha ,si eu am vazut 2 intemeietori si doi conducatori banati de la un tichet dintr-un trib care promova ”joc ,nu bataie de joc”.Doi dintre ei nici nu au binevoit sa accepte pedeapsa si sa dea satele colegilor:rolleyes:.Stii cum e vorba aia ,cu hotul care striga hotii;)
 

DeletedUser38023

Jucatori din top cred ca au rupt resursele cu PP si -50% timp ...
Nu se mai joaca ca acum ceva vreme

Vad scrisa chestia asta mai des decat "fumatul dauneaza grav sanatatii tale si a celor din jur"..
smileys-smoking-402384.gif
 

DeletedUser

Aha ,si eu am vazut 2 intemeietori si doi conducatori banati de la un tichet dintr-un trib care promova ”joc ,nu bataie de joc”.Doi dintre ei nici nu au binevoit sa accepte pedeapsa si sa dea satele colegilor:rolleyes:.Stii cum e vorba aia ,cu hotul care striga hotii;)

Ai vrut sa imi dai lovitura letala Lady ? :) nu imi dau seama cum , daca renunti la joc si lasi contul in sitter , ce se intampla apoi cu el ...
 

DeletedUser

Si cand nu erau resurse pe ppuri tu tot nu erai in top .Si astia care sunt acum erau si atunci.Intelegi?Cu pp sau fara pp ,topul e acelasi . Un jucator care vrea si stie sa joace se adapteaza la orice .Jucati pe speciale .Mie imi convine setarea..vand resurse intr-o veselie .:eek::eek:

se vand resurse pe speciala:O:O???mama si eu nu am intra phiuuu//
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Ai vrut sa imi dai lovitura letala Lady ? :) nu imi dau seama cum , daca renunti la joc si lasi contul in sitter , ce se intampla apoi cu el ...


200.gif
Mie mi s-a parut foarte clar regulamentul in acest caz.


Mod de vacanţă (locţiitor)

Jucătorii şi locţiitorii acestora sunt responsabili în egală măsură pentru acţiunile întreprinse în modul de vacanţă. Asiguraţi-vă că aveţi încredere în persoana desemnată ca locţiitor sau în persoana al cărui locţiitor urmează să fiţi.
 

DeletedUser

Esti tare simpatica :)

Intodeauna cand am parasit o lume , daca in tribul in care am fost , au existat si persoane pe care le-am stimat , le-am lasat parola ori sitter , ce se intampla apoi...d-zeu cu mila , asadar...sunt curat la trup curat la suflet :)
 

DeletedUser489

Cine are curiozitatea să citească forumul Lumii 1 poate vedea că multicontul şi diverse manevre pe .ro au fost inventate cam odată cu jocul şi că este în firea omului să nu fie chiar egal şi cinstit. Cine plânge după vremurile de altă dată, ori nu a jucat atunci, ori a uitat, ori plânge, de fapt, vechii prieteni. PP-urile au adăugat doar banii în ecuaţie. Uite un scandal mai vechi care ar putea fi util de (re)citit şi de către cei care se plâng, şi de către cei care acum sunt invincibili http://forum.triburile.ro/showthread.php?33102-Politica-si-propaganda-Turma
 
Sus