Top pe toate lumile.

  • Autor subiect maestrul arn
  • Data de început

DeletedUser

Ar fi frumos sa se faca un top al tuturor lumilor de joc(inclusiv speed si clasic).Mi-a venit aceasta idee,cand ma gandeam care poate fi jucatorul cu cele mai multe puncte de pe triburile.Astept parerile voastre.


Cu respect,
maestrul arn
 

DeletedUser

Tie ti se pare corect ca cei de pe lumea 1 sa concureze in top cu cei de pe lumea 9 ?Ca sa nu mai vorbim ca pe speed faci puncte repede si e foarte posibil ca cei de acolo sa ii intreaca pe cei de pe o lume mai putin dezvoltata .
 

DeletedUser7039

Ar fi frumos sa se faca un top al tuturor lumilor de joc(inclusiv speed si clasic).Mi-a venit aceasta idee,cand ma gandeam care poate fi jucatorul cu cele mai multe puncte de pe triburile.Astept parerile voastre.


Cu respect,
maestrul arn

Ba nu ar fi frumos..

Cu respect, Rhadookoo.
 

DeletedUser

Off-topic
Tot ce nu tine de triburile. ATENTIE: 1. fara provocari - de nici un fel (fie si ele subtile) 2. fara manifestari nationaliste - de nici un fel 3. fara discutii in 2 (doi) 4. regulamentul se aplica ca si pe celelalte sectiuni 5. temele noi aprobate de moderatori
Sa inteleg ca si aceasta tema noua a fost aprobata ?
Sau sa inteleg ca nu incercam decat sa descoperim off-topicul la off, ca ne deranjeaza discutiile one to one, dar alte reguli le trecem cu vederea.
Din pacate, mie mi se pare ca off-ul a devenit un loc foarte plictisitor, in ultimul timp.
Banuiesc ca cineva a primit multe mesaje, cu persoane indignate de felul in care se posteaza la off, ca ei nu pot posta din acest motiv.
Bun, am devenit mai drastici,... se vede vreo imbunatatire ?
Doar o intrebare,... daca se vede vreun atac,... suport consecintele.
Macar sa nu fie sters. :(
 

DeletedUser

Off-topic
Tot ce nu tine de triburile. ATENTIE: 1. fara provocari - de nici un fel (fie si ele subtile) 2. fara manifestari nationaliste - de nici un fel 3. fara discutii in 2 (doi) 4. regulamentul se aplica ca si pe celelalte sectiuni 5. temele noi aprobate de moderatori
Sa inteleg ca si aceasta tema noua a fost aprobata ?
Sau sa inteleg ca nu incercam decat sa descoperim off-topicul la off, ca ne deranjeaza discutiile one to one, dar alte reguli le trecem cu vederea.
Din pacate, mie mi se pare ca off-ul a devenit un loc foarte plictisitor, in ultimul timp.
Banuiesc ca cineva a primit multe mesaje, cu persoane indignate de felul in care se posteaza la off, ca ei nu pot posta din acest motiv.
Bun, am devenit mai drastici,... se vede vreo imbunatatire ?
Doar o intrebare,... daca se vede vreun atac,... suport consecintele.
Macar sa nu fie sters. :(

Ai zis-o cum nici nu se putea mai bine. Perfect de acord!

Nu cred ca am anuntat dar personal sunt de ceva vreme in greva de a posta la Off Topic:mad::mad:
 

DeletedUser5151

Ar fi frumos sa se faca un top al tuturor lumilor de joc(inclusiv speed si clasic).Mi-a venit aceasta idee,cand ma gandeam care poate fi jucatorul cu cele mai multe puncte de pe triburile.Astept parerile voastre.


Cu respect,
maestrul arn


alooo gara, noi pe l1 incercam sa batem un taler pe saptamana, pe cand ala de pe l3, l7 bate la 3 zile.. sa nu zic de ala de pe clasic care nici nu bate asa ceva, doar innobileaza intern fara masura..

ar trebui sa fie 2 categorii: viteza 1, si viteza 2

cat despre speed :-? ce top vrei sa ii faci?

acolo iti fac suta de mii intr-o frumoasa seara :D:D
 

DeletedUser

fals daca te uiti cand joaka mcl nimeni nu misca


Speed Ranking #182 Round 172
Rank Name Tribe Points Villages
1 mutu2000 McL 922.056 93
2 floadi McL 738.695 74
3 adry cel mare McL 632.782 58



Speed Ranking #173 Round 164
Rank Name Tribe Points Villages
1 Tribunel MCL 1,27 Mio. 104
2 floadi MCL 696.466 64
3 Decebal07 MCL 594.527 57
4 mutu2000 MCL 511.496 50
5 razvy94 MCL 395.360 32



Speed Ranking #170 New Year's round
Rank Name Tribe Points Villages
1 floadi 3-M-S 970.557 95
2 mutu2000 DriNke 572.011 55
3 pele32 DriNke 502.599 45


#2 #3 is mcl members


Rank Name Tribe Points Villages
1 AusKillaD ChAoS 1,57 Mio. 135 - era cu noi
2 T3ribilu MCL 1,32 Mio. 114
3 floadi MCL 326.527 32
4 Chili BomB MCL 313.102 34--floadi jr.



Rank Name LP Points Cups
1 floadi 218 4.117.317
2 mutu2000 134 2.855.157
4 Decebal07 116 2.321.242


3 membri in primi 4 pe tw total c are fac parte din MCL
 
Ultima editare de un moderator:
Sus