TRACIA vs SELECT

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Side 1:
Tribes: TRACIA
Players:

Side 2:
Tribes: SELECT
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 19,480
Tabăra 2: 464
Diferență: 19,016

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 0
Diferență: 0

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 154,484,509
Tabăra 2: 4,673,903
Diferență: 149,810,606

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 0
Diferență: 0

image.php
 

DeletedUser21384

da, e oficial . O mare fasaiala intre Tracia si H@-Mda, care a atras celor 2 triburi foarte multi dusmani.. Si sa nu mai apara numele Friend, ei pot fi luati in calcul cel mult la statistica..
 

DeletedUser

...

Se pare ca se vor busi cateva triburi contra traciei !
Spor la sate si succes tuturor..Veti avea nevoie :cool:
 

DeletedUser

Frate, vom avea nevoie, ei e mari, da-i in spre naibii...mie mi-e cam frisca de ei, ce sa facem, sper ca na, poate, noi, sau macar eu, si cu prietenii chiar daca nu prea vrem, dar totusi intelegeti ce vreau sa zic...

Salvati-maaa, ma ataca unu:|:|:|
 

DeletedUser

Ba, ai dreptate:))mi-am omorat un nobil sa il fac in alta parte:))
 

DeletedUser13059

Side 1:
Tribes: SELECT
Players:

Side 2:
Tribes: TRACIA TRACIA
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2
Tabăra 2: 0
Diferență: 2

image.php



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 21,739
Tabăra 2: 0
Diferență: 21,739

image.php



asta ii scorul la pauza ? :D
 

DeletedUser

Fuziunea cu H@-mda a fost o mutare ce a adus numai efecte negative
-dusmani noi
-uni in loc sa vina unde trebuiau au plecat in alte triburi dusmane
-necesitate de sprijin de la distante infernale
-o gura in plus de hranit

Cu parare de rau pt unii si de bine pt alti(pot spune ca eu ma numar printre cei fericiti) sa decis sa renuntam la fuziune.
 

DeletedUser21384

daca cumva esti din Tracia, sa stiti ca v;ati atras deja cateva razboaie :) Voi poate dati inapoi, altii sunt destul de hotarati si au taria de a'si asuma consecintele deciziilor luate.
 

DeletedUser

daca tu crezi ca renuntarea la fuziunea voastra sau ce ati vrut voi sa faceti , ne va face sa nu va dam bataie , te inseli
oricum H@H@H@H@ ....ce sa zic erau ...aaaa ...mda ....-> praf .... e bine ca avem actiune
:D
 

DeletedUser

...

Va rog nu fiti rai cu cei din H@-MdA !
Poate ati fost colegi, aveti prieteni acolo si tot acolo surpriza ... a`ti crescut !
Va rog fara fostii colegi ca va incalec..
Destinul ne`a despartit intr`un mod neplacut !Se pare ca vor reveni cativa dintre cei cu renume ca sa readuca tribul unde a fost !
Nu intru in polemici dar va rog sa nu mai vorbiti la adresa H@-mda ..Cel putin nu aici !
Scrie mare TRACIA vs. SELECT !Deci sa pastram ordinea !
 

DeletedUser

Pai pana sa ajungeti la noi trebuie sa treceti prin ~ARM~ lucru care near ajuta si pe noi , asta o zic numai in cazul in care nu ati studiat inca hartile
 

DeletedUser

...

Stim hartile destul de bine !
Oare tu crezi ca in select suntem "cei fara mouse" ?
Ia fa un sondaj de opinii si vezi si tu cati jucatori cu experienta se afla acolo !
 

DeletedUser

Pai din cate sau aruncat in vorba colegi tai se vede clar ca au vorbit fara sa faca hartile , poate le place conversatia cat despre jucatorii cu experienta si cei fara ma abtin de la orce comentariu , nu cunosc situatia H@-mda
 

DeletedUser

Ne place distractia si munca in echipa !
Noi taiem noi spanzuram :) !
E unul dintre cele mai echilibrate triburi datorita numarului de membri si calitatea lor !

Aici am pus . discutiei ca incep laudele si nu e bine :p !
 

DeletedUser21384

mie imi ajunge ce ati luat voi din H@. Sunt lipiti de mine, fac parte din Tracia, deci deocamdata ma incadrez. Studiaza ceva mai bine si tu :)tot respectu ..
 

DeletedUser

Aia ce au venit din h@mda in tracia pana maine or sa dispara iar pentru king of all kings : Unde vrei sa ajungi ??? Sper ca nu ai postat aia numai ca sa te lauzi , aveam pretenti mai mari de la tine
 

DeletedUser

Nu am nevoie de laude :) !
Faptul ca ai "pretentii" de la mine imi suna bizar..chiar ciudat...poate chiar...lipsit de logica !eu stiu :-?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus