Traduceti asta !

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Momentan, serverul nu este disponibil
Pagina Triburile nu este disponibilă deocamdată, vă rugăm încercaţi din nou peste câteva minute.

Vă rog nu trimiteţi intrebări către suport, ne dăm silinţa să rezolvăm problema cât mai repede posibil.

» înapoi

A treia seara consecutiva cand se repeta !

Cu alte cuvinte nu planificati nici o actiune seara, domnii responsabili cu serverele nu vor sau nu pot sa faca in asa fel incat sa nu ne mai lovim de limba chineza cand vrem sa ne logam, pe ceva pentru care unii mai si platesc !

:mad::mad:
 

DeletedUser

Nu inteleg de ce tie iti apare asa pentru ca la mine e "in regula" :
Momentan, serverul nu este disponibil

Pagina Triburile nu este disponibilă deocamdată, vă rugăm încercaţi din nou peste câteva minute.

Vă rog nu trimiteţi intrebări către suport, ne dăm silinţa să rezolvăm problema cât mai repede posibil.
» înapoi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11458

mesajue clar dac nu le dau 100 de tikete cand merge serveru si 10 mesaje la fiecare admin nu ca deja mama enrevat nu pto eu sa iau satei dn cauza lor X( ca nu itnretin ** serveru
 

DeletedUser1195

mesajue clar dac nu le dau 100 de tikete cand merge serveru si 10 mesaje la fiecare admin nu ca deja mama enrevat nu pto eu sa iau satei dn cauza lor X( ca nu itnretin ** serveru

foarte bine intitulat topicul.Chiar asa imi traduce si mie cineva asta ,ca desi pare in romana eu nu inteleg nimic.
 

DeletedUser

daca trimite 100 de tickete scrise asa, va mai dura inca 10 zile pana se vor chinui adminii sa-si dea seama ce-a vrut sa zica in ele...
 

DeletedUser

1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greºelile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât conþinutul mesajului se pierde, puteþi raporta acel post. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problem
 

DeletedUser

1.2 Membrii forumului nu au dreptul sa se dea drept moderatori sau admini. Incearcarea de a actiona ca un moderator este interzisa si duce la primirea unui avertisment.

hmmm, sa inteleg ca faci vreo aluzie catre postul melaniei?
 

DeletedUser

hmmm, sa inteleg ca faci vreo aluzie catre postul melaniei?


Nu m-am dat drept admin sau nimic.. Vezi litere de diferite culori acolo sau anuntand ca voi pedepsi pe cineva ? .Daca postezi o regula din jocul asta sau din forum nu cred ca se poate numi a de da drept admin/moderator. Nu era o remarca la ce a postat melania, ma refeream la moderatori. ca ei ar trebui sa faca ceva daca unul scrie de nu se intelege nimic..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1195

Dragul meu nihilius(de fapt"dragul meu ",asta ca sa fiu cat mai exacta si mai specifica:) )eu nu am reprosat nimic nimanui;am afirmat doar ca nu inteleg.Poate ca e doar vina mea ca nu inteleg.:)
 

DeletedUser

gandeste asa cavalere.....aceste probleme sunt iminente asteapta ca oameni incearca sa rezolve problema
 

DeletedUser7086

Momentan, serverul nu este disponibil
Pagina Triburile nu este disponibilă deocamdată, vă rugăm încercaţi din nou peste câteva minute.

Vă rog nu trimiteţi intrebări către suport, ne dăm silinţa să rezolvăm problema cât mai repede posibil.

» înapoi

A treia seara consecutiva cand se repeta !

Cu alte cuvinte nu planificati nici o actiune seara, domnii responsabili cu serverele nu vor sau nu pot sa faca in asa fel incat sa nu ne mai lovim de limba chineza cand vrem sa ne logam, pe ceva pentru care unii mai si platesc !

:mad::mad:

Asa scrie pt ca nu ai setata .. sau instalata limba romana la browser ori la tastatura .. :| nici eu nu o am instalata :D
 

DeletedUser8812

acest lucru se intampla cand este lumea prea plina cu jocatori on-line !
 

DeletedUser

Asa scrie pt ca nu ai setata .. sau instalata limba romana la browser ori la tastatura .. :| nici eu nu o am instalata :D

asa este.si mie imi apare chestia asta.
dar sa fim seriosi! cand vedeti un film la comp la subtitrare aveti diacritice?
90% raspunsul este NU. si cred ca intelegeti ce se scrie;)
 

DeletedUser7086

Momentan, serverul nu este disponibil
Pagina Triburile nu este disponibilă deocamdată, vă rugăm încercaţi din nou peste câteva minute.

Vă rog nu trimiteţi intrebări către suport, ne dăm silinţa să rezolvăm problema cât mai repede posibil.

» înapoi

A treia seara consecutiva cand se repeta !

Cu alte cuvinte nu planificati nici o actiune seara, domnii responsabili cu serverele nu vor sau nu pot sa faca in asa fel incat sa nu ne mai lovim de limba chineza cand vrem sa ne logam, pe ceva pentru care unii mai si platesc !

:mad::mad:

ma daca era la cladirea principala grajd sau niste instructiuni trupe .. atunci mai ziceam .... e plin serveru ce vrei ? ... incerca sa tii tu un server si sa vezi ce lag ai ... 1 lume = 1 server = 1 calculator !!! ... unii mai fac chestia asta : 2 lumi = 1 server = 1 calculator ... si e lag mare ....
 
Sus