trib: BETTER THAM SEX!

  • Autor subiect DeletedUser30746
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser30746

hai la mare atunci..

Ungure uh esti slabutz la triburile..
pe l 14 tiam luat 3 sate:))))
 

DeletedUser30297

!!! ANUNŢ !!!

separe ca avem aici un trib misto dar nu uitati ca totusi PERSIA a facut istorie :)) =)) :d:smile:
 

DeletedUser

cu ce m-am facut de ras?...ca a luat cateva sate de la mine...sa-ti amintesc de l15 draga angel? :)

@YoZeFiNy chiar nu ma intereseaza ce s-a intamplat cu contu meu pe l14,poate mi-ai luat cateva sate,poate le ai luat pe toate,poate nu ai luat nici unu..chiar nu ma intereseaza :)
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Da, dar eu recunosc. Nu spun ca nu am jucat, sau ca am avut sitteri. Si agresorii ... nu-s aceiasi. Deci, nu mai comenta. Stai jos =)
 

DeletedUser30746

cu ce m-am facut de ras?...ca a luat cateva sate de la mine...sa-ti amintesc de l15 draga angel? :)

@YoZeFiNy chiar nu ma intereseaza ce s-a intamplat cu contu meu pe l14,poate mi-ai luat cateva sate,poate le ai luat pe toate,poate nu ai luat nici unu..chiar nu ma intereseaza :)

:)) las nuti aminti ca nu ai ce:))))=)))

Da orcum nu esti nici nob da nici expert...
:))):d
 

DeletedUser

!!! ANUNŢ !!!

separe ca avem aici un trib misto dar nu uitati ca totusi PERSIA a facut istorie :)) =)) :d:smile:

Ce-mi place de voi ca totusi va uitati la filme istorice dar nu intelegeti nimic :)

Ideea era ca darius care (pe vremea lui) conducea Imperiul Persan, s-a chinuit cativa ani buni sa strapunga zidurile Atenei, pe care n-a reusit sa le strapunga niciodata, a fost umilit atat pe mare (desi avea cea mai numeroasa flota), cat si pe uscat :p

Da, sa nu mai aduc vorba despre urmasul lui Darius, Xerexes, care si el de asemenea s-a chinuit cu cea mai numeroasa armata din istorie unde incerca sa invadeze "Termopile", desi acolo a dat de generalul "Leonida" (si nu leonidas), care cu o trupa relativ micuta, 7000 (dar mai mare decat in filme), a rezistat eroic si l-a trimis pe xerexes acasa in "Sardes", si asta pentru a scapa cu viata saracul "zeu" :)

Oricine e in stare sa spuna lucruri marunte, dar nu poate sa dea si o explicatie a urmarii faptelor :p
 

DeletedUser30746

mane eo am facut istorie si Persia a fost distrusa de catre SPARTA in mileniul 1;)
Si dupa au ramas cele mai mari puteri atena si sparta;)
Iar aneta sa dus drack..
Si dupa au venit asirieni si iau distrus pe sparta...
:)))

concluzie:Sa nu te rci beat la volanu unei masini:))))):confuz:
 

DeletedUser30746

ast cine a vazut filmul 300:)))

Va rog din suflet uitativa la Meet The Spartans e o parodie de o ora si ceva cu spartani...

Esi carmen electra pe acl:X:X::X
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus