trib de cheateri?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

sper sa nu incalc regulile acestui forum, mai ales ca sunt multumit de actiunile adminilor care s-au purtat exemplar in cazul tribului [ally]RIP[/ally]. acest trib foloseste pe banda rulanta jucatorii aflati in sitter pentru atacuri coordonate impotriva adversarilor (pana acum 6 jucatori de la ei au fost banati si au pierdut sate din acest motiv). avand in vedere ca jucatorii lor vorbesc extrem de urat imediat ce au iesit din bannare, adresand injurii ca la usa cortului, si avand in vedere ca aceasta politica de cheateri a lor este una de trib, nu ar trebui poate pedepsiti mai aspru?

Acest topic incalca regulile forumului. Regula incalcata este:
1.8. Pentru a depune o plangere impotriva unui alt jucator va rugam sa folositi sistemul intern de suport. Este interzis sa faceti acest lucru pe forum.
Topic inchis.

ciuly
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2943

Pentru d-l martian

Adevarat am gresit am primit pedeapsa ... Recunosc regulamentul nu a fost citit de mine si banuiesc ca de nici unu dintre colegi mei . Ceea ce s-a intamplat a fost un caz izolat si nu se va mai repeta .

In alta ordine de idei din cate stiu eu daca numesti pe cineva noob nu inseamna ca ii adresezi injurii asa ca te rog sa te abtii de la astfel de comentarii.

Rog sa fie sters acest topic care este inutil si pt d-l martian in 2 zile sunt la tine in sat degeaba tragi de timp si te folosesti de aceste tertipuri . Ciao !
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus