Trib de viitor

DeletedUser523

atunci sa-l trimitem in cel mai de viitor trib sa vedem daca e contagios ;)
 

DeletedUser39777

Hai ca deja s-a trecut in alt univers de discutie, sau bad este trib de viitor?

Care trib din top25 dispare in 2 zile de la ridicarea protectiei? Ceva pronosticuri?
 

DeletedUser43325

Prea multe triburi de viitor,mai taiem din ele :))
Primul pe lista kk
 

DeletedUser45492

:D cat a putut sa imi placa postu asta:))) K.O


cat despre triburi de viitor vad cam asa

Taxi
shock
~MeD~(insa nu stiu cat de mult ,s-au strans o groaza de speederi in acest trib)
-DK-

Speederi mai sunt si AlinaPlugaru (TruscaAlex parca e aici sau Totkumita) , orochimaru , nu doar tu , bad esti acolo :)) GrennBull , rzn imi zice ca e cont furat de la google , insa acuma nici dracu nu mai stie care joaca acolo , insa ~MeD~ chiar e un trib de viitor , impreuna cu Shock , Taxi si DT , e putin amuzant cum cele 4 triburi sunt pe locurile de dupa 1 , locul 1 fiind luat de un trib care joaca la cantitate , un trib slab cum este NO1 ..
 

DeletedUser43917

Speederi mai sunt si AlinaPlugaru (TruscaAlex parca e aici sau Totkumita) , orochimaru , nu doar tu , bad esti acolo :)) GrennBull , rzn imi zice ca e cont furat de la google , insa acuma nici dracu nu mai stie care joaca acolo , insa ~MeD~ chiar e un trib de viitor , impreuna cu Shock , Taxi si DT , e putin amuzant cum cele 4 triburi sunt pe locurile de dupa 1 , locul 1 fiind luat de un trib care joaca la cantitate , un trib slab cum este NO1 ..

Totkumita nu joaca cu acel nume .

Prea multe triburi de viitor,mai taiem din ele :))
Primul pe lista kk

De ce spui asta ?
In academie sunt jucatori mai buni ca in tribul mare:)) precum Puyut , Condorul etc..
O sa ai de furca , maine expira protectia ai grija mare.
 

DeletedUser45000

hau hau hau hau :)) castigatori !


FAMILIA:

300 A
300 B
SP@RTA
SP@RT@
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Speederi mai sunt si AlinaPlugaru (TruscaAlex parca e aici sau Totkumita) , orochimaru , nu doar tu , bad esti acolo :)) GrennBull , rzn imi zice ca e cont furat de la google , insa acuma nici dracu nu mai stie care joaca acolo , insa ~MeD~ chiar e un trib de viitor , impreuna cu Shock , Taxi si DT , e putin amuzant cum cele 4 triburi sunt pe locurile de dupa 1 , locul 1 fiind luat de un trib care joaca la cantitate , un trib slab cum este NO1 ..

Totkumita e un noob.Pe GreenBull joaca Adytzu si pe Robert0690 joaca google. Sti si tu ceva dar nu sti bine :D Lu' google nu poti sa-i furi nimic,am incercat eu asta :))))))
 

DeletedUser39777

Speederi mai sunt si AlinaPlugaru (TruscaAlex parca e aici sau Totkumita) , orochimaru , nu doar tu , bad esti acolo :)) GrennBull , rzn imi zice ca e cont furat de la google , insa acuma nici dracu nu mai stie care joaca acolo , insa ~MeD~ chiar e un trib de viitor , impreuna cu Shock , Taxi si DT , e putin amuzant cum cele 4 triburi sunt pe locurile de dupa 1 , locul 1 fiind luat de un trib care joaca la cantitate , un trib slab cum este NO1 ..

1 TAXI 22.527 28.679 59 486 59 486
2 ShocK 22.388 28.641 57 502 57 502
3 NO1 21.660 27.791 59 471 59 471

S-a modificat clasamentul... :)
 
Sus