Trib l18!

  • Autor subiect Vezi numele pe L18
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser11365

io ma dau batut..m-o intrebat care mi nicku din joc...cu asta ajung la sapa de lemn...ma duc sa-mi iau un suc..si un calmant..
 

DeletedUser4920

Mai cunosc eu un jucator care stie sa farmeze in stil mongol.. Pot sa vorbesc si cu el? pls pls pls



Da ce are farmingu meu in stil nomad...nu iti mai place acum a ?....vrei stil mongol...esti mai rau ca moni...schimbator ca vantu...
 

DeletedUser

am vorbit pe mess , ia ce jucator vrei zii numai sa se bage in nord vest si le dai tu invitatie
 

DeletedUser

:p

Vezi numele pe 18 pot sa vorbesc si cu unchiu?dar e mai invarsta,are vreo 60 de ani.Stie juca ca l-am invatat eu.O data o spart 2 in una(glumesc)...are coduri la triburile.Poate sa vina?te rog enorm
 

DeletedUser

Cum ramane?
Il primesti pe rhadookoo la pachet cu setzel,pe setzel la pachet cu mine si pe mine la pachet cu misu? :D
 

DeletedUser

nu vreau in trib la voi ca sunteti suspect de secreti...si mama mia zis sa nu vorbesc cu suspecti...si sa nu il primesti pe iurka...numele lui e suspect
 

DeletedUser

nu vreau in trib la voi ca sunteti suspect de secreti...si mama mia zis sa nu vorbesc cu suspecti...si sa nu il primesti pe iurka...numele lui e suspect

Nu ma da de gol,ma...
Vreau sa-mi fac si eu cativa prieteni pe triburi si tu imi strici planurile :mad:
 

DeletedUser

Da se pare ca mai sunt :) INCA O DATA REPET ( CINE DORESTE SA-si REZERVE UN LOC IN TRIB CONTACT LA ID MESENGER : IONUTSTEFAN34

SAU SKIPE : EXTREME_TDK!
:D
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus