Trib Nou

  • Autor subiect DeletedUser4901
  • Data de început

DeletedUser12965

scrie la descrierea tribului ce vanam...si cum vanam...se lasa cineva vanat?:)))
 

DeletedUser

Eu am niste sifilitice .....stai ca le scot inafara zidului sa nu stricati zidul degeaba :))
 

DeletedUser

la mine sunt numai barbati :), pedofili si homosexuali :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Hmmmmm aia nu sunt buni ...... vin astia ...tii rapesc ..si ii arunca la mine peste gard si le-o trag la aia mici ai mei
 

DeletedUser4901

ho ca ati deviat de la subiect:p deci cum ziceam..care mai vreti prin trib?

am aflat ca lui gangster ray ia murit si cainele si momentan nu poate reveni...a zis ca revine doar daca ii moare vita(cea care mam referit eu mai sus)...=))altfel nu poate
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4901

cum a zis bogdan(alias incepatorul)...suntem liberi sa jucam jocul asa cum ni se scoala noua...si noi cum suntem moldovenii nebuni acuma ni sa sculat sa facem tribul asta...ca sa facem jocul mai interesant:D...ajungem la toti stati linistiti...puteti face rezervare la secretara(bogdane aveem secretara?)...sau personal la mine daca vreti sa scapati mai repede:p
 

DeletedUser4901

apropo...primim mita...insa numa in natura;;)asa ca pregatiti femeia daca vreti sa scapati:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4901

respect pe naiba...vino cu damigeana de vin si atunci te respectam:X
 

DeletedUser1546

o intrebare: sunteti 5 nu? parca 2 sunteti siteri la alti doi care sunt in concediu, 1 este neconectat si daca aveti nevoie de sprijin? sa zicem? cum procedati? sau poarte ca va dati parolele de la unul la altul ca sa va trimiteti sprijin nu????...
 

DeletedUser4901

care tea prostit in halul asta?=))toti 5 suntem activi=))vrei sa facem o proba pe tine?=))
 
Sus