trib

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2821

In propiul trib.
---2.6.1. Toate mesajele trebuie sa contina un numar de minim 4 cuvinte.Mesajele care incalca regula de post-lenght vor fi considerate Spam si sanctionate ca atare.
Orice abreviere de genul "LOL", "BRB", "ROFLMAO", "ICU", etc. va fi luata in calcul ca reprezentand un singur cuvant.
De asemenea, mesajele e nu se vor completa cu alte cuvinte de genul "unu, doi, trei", "patru cuvinte per post", etc
.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

anunt!

Anuntul oficial, al deschiderii tribului!

Tribul va lua nastere in data de 30.06.2009, la ora 12.30!Cei ce vor sa intre in el, sa imi scrie mesaj pe privat , si le voi da toate detalile
 

DeletedUser

Nu,nu vom fii tribul pacii!
Noi nu ne vom baga in razboi decat cu cei care ne sunt aliati,si la un moment dat,se opun ideilor noastre, in totalitate!

Sa inteleg ca va atacati aliatii ?

LE: Daca ma gandesc putin , e normal.Pentru ca voi o sa aveti aliati toata harta.

LE2:

Tribul va lua nastere in data de 30.06.2009, la ora 12.30!

da de unde sti ca lumea nu se va deschide la ora 12:31 ?

LE3:

Daca va lua nastere in 30.06.2009 cand va muri ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Sal

bine ma baieti si fete....succes....atata am avut de zis..papapa
 

DeletedUser

Sa inteleg ca va atacati aliatii ?

LE: Daca ma gandesc putin , e normal.Pentru ca voi o sa aveti aliati toata harta.

LE2:



da de unde sti ca lumea nu se va deschide la ora 12:31 ?

LE3:

Daca va lua nastere in 30.06.2009 cand va muri ?


Te rog nu ma insulta!Eu un ma fost nesimit si nu mi-am batut joc de nimeni pe acest forum!Dar daca tu esti asa cum esti, eu trebuie sa te ignor, pentru k nu am chef de oameni ca tn!
 

DeletedUser

da

fii sigur, ca te invit!
sa-ti alegi directia satului: Nord-Vest (NV)
 

DeletedUser

eu nu stiu de ce ma bag cu voi in seama!
Osa observati voi in joc ce o sa fac o, si apoi mai vorbiti!
 

DeletedUser17342

eu nu stiu de ce ma bag cu voi in seama!
Osa observati voi in joc ce o sa fac o, si apoi mai vorbiti!

(De obiei asi e alu sa obseve lururie aste...) --> De obicei lasi pe altii sa observe lucrurile astea, nu le zici in gura mare pentru ca atunci esecul(daca e cazu) va fi si mai mare. Dar si gloria va fi mai mare daca ai gura invers proportionala cu faptele. daca intelegi ce vreau sa zic :D

asa ca un sfat doar. si bafta cu tribul ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus