Tribal HUGS

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Un trib care va domina lumea 18 cu imbratisari, gratuite sau nu .

Cei ce vor sa joace intr-un trib profesionist , fara interne si barbari , sa trimita mesaj privat .

Mesajul trebuie sa contina o mica prezentare , din care sa reiasa ca macar pe o lume sunteti/a-ti fost in top 100 .

Sa nu va aud ca aveti 10 mil de puncte pe nu stiu care lume si trei-sfert din sate sunt interne sau barbari ... ca nu ma impresionati
 

DeletedUser30442

Mult noroc...Dar cum se va numi tribul , unde va fi poziţionat ... Dă-ne câteva detalii :D


Rectific : Poziţia , ora de înscriere... Care sunt ? Numele tribului am văzut că e în titlu :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

69 :tare:

dar o sa avem si academie :

Nume: MakeLoveNotWar
Prescurtare: [-_-]
 

DeletedUser

o sa fie bine daca iti faci trib:cool:mult succes...pacat ca pleci iar in vacanta:(
 

DeletedUser

Eu nu as intra in tribul asta ....fara interne jocul nu are nici un farmec :rolleyes:
 

DeletedUser30746

Un trib care va domina lumea 18 cu imbratisari, gratuite sau nu .

Cei ce vor sa joace intr-un trib profesionist , fara interne si barbari , sa trimita mesaj privat .

Mesajul trebuie sa contina o mica prezentare , din care sa reiasa ca macar pe o lume sunteti/a-ti fost in top 100 .

Sa nu va aud ca aveti 10 mil de puncte pe nu stiu care lume si trei-sfert din sate sunt interne sau barbari ... ca nu ma impresionati

eo jock de 5 ani pe lumea 16:D
Am experienta ma primesti si pe mine:)))))?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus