Tribal wars 62 !

  • Autor subiect DeletedUser41807
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser41807

Speed: 1.75
Unit speed: 0.75
Paladin: Yes, with no weapons
Archers: Yes
Church enabled: No
Noble system: Gold coins, half price
Morale: Points and time based
Bonus villages: Yes
Barbarian villages: Grow to 2000 points
Tech system: Simple
Beginner protection: 2.5 days
Tribe limit: 100
Other info: Players can choose their starting direction. There will be an attack and support gap of 50ms. No fake limit. Barbarian villages over 2000 points will demolish buildings gradually until they reach 2000 points. Hauls fully enabled.




Caut Membrii ! Pana maine ! :D Sa facem o figura frumoasa .
Cine vrea sa lase aici numele de pe tribalwars.net
 

DeletedUser41807

Maine .. nu stiu inca la ce ora ... oricum o sa intram in aceeasi zona ca o sa fac pre inregistrare si o sa va dau invitatii ...
 

DeletedUser41807

Paul , cred ca o sa abandonez 62 ... joc pe beta ... tribalwars... viteza 3 ...
 

DeletedUser38023

Daca se baga Burn, eu nu ma bag ca suntem dusmani inca din vremurile preistorice! hahaha!
 

DeletedUser

Nu te gasesc cu ce nick mi-ai spus , da-mi tu un mesaj am acelasi nick pe care il am si aici pe forum :D
 

DeletedUser42011

salut, nici eu nu te-am gasit desi te-am cautat, chestia ca de 2 zile am facut si eu un trib, tot in zona aia si pana acum suntem 6 romani, daca vreti sa veniti, va asteptam, sa facem o figura frumoasa, sau spune tribul ca sa facem o alianta contra strainilor mai tarziu poate o fuziune...


Deci cine vrea sa intre pe mine ma gasiti acolo cu numele zi ca nu poti...va salut

Ne gasiti in k24-23...nu dam invitatii in alte k-uri, poate doar daca e ceva la granitza invecinat
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41807

Va rog sa inchideti aceasta tema :) , si imi pare rau ca nu am putut juca acolo :) oricum pe .net putem face legea oricand , numai sa nu fie limita de farm :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus