Tribal Wars Summer Games!

  • Autor subiect DeletedUser39591
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser40960

Interesant ,insa cred ca se vor face magarii datorita premiilor:eek:
 

DeletedUser38023

Sitterul este permis. Da, premiul il vei primi acasa.

Nu e adevarat .. Premiile alea sunt puse acolo ca sa joace cei dornici de a fi fraieriti .. :D

Amaratii aia de pe masters au sa imi dea mie si la inca 19 romani campioni mondiali cate o cupa de mai bine de 2 luni de zile.. Am primit fiecare cate 250 de puncte premium si noi suntem campioni mondiali, nu campionii unui rahat de concurs de vara.. Se intelege ideea, noi cei mai buni de pe planeta la speed (da?), avem de la saracii aia de pe masters 250 de puncte premium pe care nici macar nu avem cui sa i le dam de mila si niste cupe imaginare la care, cica, lucreaza mesterii-tamplari de la INNO Games de 2 luni de zile, zi si noapte, si nu le mai termina..

Asa ca:


Daca noua, care suntem cei mai smecheri si mai buni care au calcat si care o sa calce in urmatoarele 15 milenii pe serverul masters ne-au dat 250 de puncte premium si o poza cu o cupa, cum sa le dea astora Ipad-uri pentru un concurs in bikini?!?!?!

Daca jucati, puneti steagul Romaniei la emblema si rupeti-le capul, pentru mandria voastra si a noastra, dar acele premii nu au cum sa vina .. :D
 

DeletedUser35377

pana la urma ce conteaza pentru ei cateva i poduri si telefoane mobile sau ce or fi?Sunt o investitie infima,pentru un castig mult mai mare
 

DeletedUser

Ne Strangem Romanii in triburi care sa nu se atace macar la inceput sa scapam de concurenta si dupa ne batem si intre noi
 

DeletedUser38023

pana la urma ce conteaza pentru ei cateva i poduri si telefoane mobile sau ce or fi?Sunt o investitie infima,pentru un castig mult mai mare

Frate, astia de la INNO fac cheta prin birouri pentru un baton de parizer, un pateu si o ceapa sa manance la serviciu.. Decat sa le dea alora 10 Ipaduri, 10 Galaxy si 10 skype-shits mai bine ............. mai bine nu .. :(
 

DeletedUser18437

ar fi pacat sa ne atacam intre noi :D daca intram mai multi triburi :p
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
@Immortal R

Nu pot sa iti spun ca nu ai dreptate ( legat de acele premii ), dar faptul ca prezinti oarecum tendentios ceva, nu iti justifica cu nimic "supararea", da, este adevarat ca nici acum nu ati primit acele trofee despre care ati fost anuntati ca le veti primi, nu stiu a cui este vina si nici ce s-a intamplat si unde. Nu stiu daca ai specificat de premiile primite aici pe serverele romanesti, ma rog, daca ai facut-o, imi cer scuze.
Dar, de primit le veti primi, chiar daca cu o oarecare intarziere, asa ca nu e cazul sa arunci cu noroi in ceva/cineva ce nu cunosti, de fapt ne-am cam obisnuit cu tine si atitudinea ta si nu mai este nimic anormal, ar fi fost ciudat sa apari pe aici si sa bati din palme si sa strigi "bravo ba, ce chestie tare" ( nu ironic, logic ).

Daca s-a lansat acest turneu inseamna ca s-au tras niste invataminte din greselile primului turneu si organizarea sa fie mult mai "nemteasca" decat la primul, iar premiile ( cat se poate de reale ) sa ajunga la castigatori la timp, nu dupa 2 ani.

In rest, oricine e liber sa participe acolo, pentru premii, pentru faima sau pentru distractie.

Toate cele bune.
 

DeletedUser38023

@Immortal R

Nu pot sa iti spun ca nu ai dreptate ( legat de acele premii ), dar faptul ca prezinti oarecum tendentios ceva, nu iti justifica cu nimic "supararea", da, este adevarat ca nici acum nu ati primit acele trofee despre care ati fost anuntati ca le veti primi, nu stiu a cui este vina si nici ce s-a intamplat si unde. Nu stiu daca ai specificat de premiile primite aici pe serverele romenesti, ma rog, daca ai facut-o, imi cer scuze.
Dar, de primit le veti primi, chiar daca cu o oarecare intarziere, asa ca nu e cazul sa arunci cu noroi in ceva/cineva ce nu cunosti, de fapt ne-am cam obisnuit cu tine si atitudinea ta si nu mai este nimic anormal, ar fi fost ciudat sa apari pe aici si sa bati din palme si sa strigi "bravo ba, ce chestie tare" ( nu ironic, logic ).

Daca s-a lansat acest turneu inseamna ca s-au tras niste invataminte din greselile primului turneu si organizarea sa fie mult mai "nemteasca" decat la primul, iar premiile ( cat se poate de reale ) sa ajunga la castigatori la timp, nu dupa 2 ani.

In rest, oricine e liber sa participe acolo, pentru premii, pentru faima sau pentru distractie.

Toate cele bune.

Am toate motivele sa le fac reclama proasta.. :) Ca sunt neseriosi, al caror cuvant nu valoreaza 2 bani.. Ei cred ca noi suntem nemti sau francezi din aia idioti .. Noua sa ne dea ce ne-au promis, ca ii ia mama dreacu pe toti..

In ceea ce priveste .ro, eu, unul, nu am ce sa va reprosez.. Ati fost cu noi toti si baietii au primit si pp-uri si titluri, chestii care nu erau obligatorii si pe care nu le promisese nimeni.. Din bun simt si recunostiinta.. Dar nesimtitii aia nici nu s-au achitat de ce au promis sa ofere..
Nu cred ca ne intereseaza pe vreunul din noi in mod deosebit cupa aia, cu toate ca ar fi o amintire frumoasa, dar ne intereseaza sa nu ne ia spartii aia peste picior nerespectandu-si datoriile fata de noi, ca nu suntem nici nemti, nici francezi, nici italieni ca sa isi poata permite asta cu noi .. noi suntem romani, asa ca sa fim tratati ca atare..

De-asta zic, daca la campionatul mondial, nu au fost in stare sa se achite de o promisiune mai putin costisitoare, sunt convins ca nu se pune problema sa ii ofere nici macar castigatorului de concurs in bikini un Ipad.. :)
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Totusi nu cred ca e cazul sa incepem cu acuzatii de genul asta si mai ales apelative, asa ca am rugamintea sa cenzurezi cuvintele jignitoare de mai sus ( chiar daca ai motive sa fi suparat ), cel putin nu pana stim cu exactitate ce s-a intamplat cu acele premii...o fi murit ala care le graveaza, s-o fi scufundat vaporu' care venea din china cu ele...naiba stie. Eu am intrebat de ieri ce s-a intamplat si sper sa primesc si raspunsul cat mai curand posibil, intr-adevar s-au cam pus intr-o lumina proasta cu intarzierea asta, ca de fapt asta este, doar o intarziere.
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Are dreptate Immortal R, însa cuvintele sunt un pic cam dure. Managementul de data trecută a fost extrem de defectuos și nu numai în privința premiilor, prin urmare imaginea lor având mult de suferit după aceste incidente și mai e și problema cu comunicarea care a fost mai mult sau mai puțin în regulă.
Cu toate astea cred că a doua șansă ar trebui sa le fie acordată. Personal consider că vor să iși spele acum imaginea printr-un management profesionist așa cum au demonstrat în cele mai multe cazuri ca pot avea.
Pe de altă parte cred că fiind prima dată când un astfel de turneu s-ar organizat, se poate spune că lipsa de experiență și-a spus cuvântul deși pe pielea unor jucători care nu au avut nici o vină.

Mult succes participanților la concursul de vară!
 

DeletedUser

In calitate de capitan al echipei Romaniei, am fost informat ca vom primii "niste premii", au trecut vreo 3 luni de cand suntem campioni mondiali, iar acei "clovni" ca altcumva nu am cum sa le spun, se ascund pe dupa bara circului. Campionatul a fost unul dur, in care am investit si pp-uri, deci n-a fost unul free. Eu va inteleg parerea in cea ce va priveste aici ma adresez adminilor de pe .ro, dar sa va mai spun ceva, : NU VOI ATI JUCAT, NU VOI V-ATI CRAPAT NERVII, NU VOI ATI PURTAT TRICOLORUL" ati fost simplii spectatori, deci va rog frumos sa nu va dati cu parerea, cred ca rakanishu e cel mai in masura sa explice, desi si el trage putin spre nemti.

Concluzie pentru cei ce vor juca : Daca vreti stres, munca si sudoare sunteti invitati sa bagati pp-uri pentru a putea accesa acel server, dar si daca veti castiga, ne aveti exemplu, sa nu va asteptati la premii, pentru ca acelea nu exista.

Daca INNO se respecta, nu statea la discutii. In maxim 1 saptamana aveam premiile. Dar se pare ca se urmareste altceva, prostia jucatorului. Dupa cum vedem acest joc in ultimii ani si-a pierdut din consistenta, se anunta premii, sa stiti, asa am zis si eu cand am fost intrebat de prieteni, si nu vorbesc de cei din joc, vorbesc de cei din real life, atunci cand le-am spus ca sunt campion mondial, si ca o sa primesc un premiu, m-au intrebat daca am incredere ca vor ajunge la mine, si eu am spus "Da normal" la cati bani fac ei din toate jocurile, ar fii penibil sa se faca de ras. Uite cam asta s-a intamplat, promiti premii, dupa care nu mai raspunzi.

In incheiere: Va doresc spor la joc, rusine INNO. O sa incerc sa atrag atentia si pe TWM, in legatura cu aceste premii.

O zi buna,

I R C
 

DeletedUser39591

@Immortal R

Nu pot sa iti spun ca nu ai dreptate ( legat de acele premii ), dar faptul ca prezinti oarecum tendentios ceva, nu iti justifica cu nimic "supararea", da, este adevarat ca nici acum nu ati primit acele trofee despre care ati fost anuntati ca le veti primi, nu stiu a cui este vina si nici ce s-a intamplat si unde. Nu stiu daca ai specificat de premiile primite aici pe serverele romanesti, ma rog, daca ai facut-o, imi cer scuze.
Dar, de primit le veti primi, chiar daca cu o oarecare intarziere, asa ca nu e cazul sa arunci cu noroi in ceva/cineva ce nu cunosti, de fapt ne-am cam obisnuit cu tine si atitudinea ta si nu mai este nimic anormal, ar fi fost ciudat sa apari pe aici si sa bati din palme si sa strigi "bravo ba, ce chestie tare" ( nu ironic, logic ).

Daca s-a lansat acest turneu inseamna ca s-au tras niste invataminte din greselile primului turneu si organizarea sa fie mult mai "nemteasca" decat la primul, iar premiile ( cat se poate de reale ) sa ajunga la castigatori la timp, nu dupa 2 ani.

In rest, oricine e liber sa participe acolo, pentru premii, pentru faima sau pentru distractie.

Toate cele bune.

Cred ca ar trebui sa te contrazic...
A zis un coleg de pe forumul intern...
Ca ca sa intri la acel turneu...concurs trebuie sa platesti PP...
EI bine pentru antrenamente nu...dar ca sa intri da...
Deci nu oricine... ci acel care are pp...
Si daca colegul are dreptate...atunci acest turneu e facut pentru a lua $ de la jucatori...
 

DeletedUser17308

eu cred ca e mai importanta faima decat niste amarate de pp sau cupe, 1000-2000 pp le freci imediat:)dar cu faima si respectul celor din jur ramai
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Cred ca ar trebui sa te contrazic...
A zis un coleg de pe forumul intern...
Ca ca sa intri la acel turneu...concurs trebuie sa platesti PP...
EI bine pentru antrenamente nu...dar ca sa intri da...
Deci nu oricine... ci acel care are pp...
Si daca colegul are dreptate...atunci acest turneu e facut pentru a lua $ de la jucatori...


Si colegul ala al tau e vreun organizator cumva ? Mai sa fie...iar vorbesti aiurea, de fapt nu ma mai mira nimic la tine.

Ai fost macar curios sa intri sa citesti regulile ?

Uite si raspunsul la ce te macina pe tine :
1.3 The participation in the Summer Games is voluntary and free of charge and can be terminated by the player at any time.

Regulament complet : aici !
 

DeletedUser

Bre, chiar daca n-ati primit nimic sa nu fiti tristi si sa nu va para rau . Noi inca ne mandrim cu voi si sa nu va puna dreacu sa mai participati la viitorul ca poate v-o luati si cand reveniti acasa o sa fiti huiduiti la mare arta.Eu o sa fiu primul care va huiduie ca si pe Bute l-am huiduit cand ia dat englezu perversa ca pe Londra.Chiar daca Bute a dat vreo 34 perverse de K.O. de-a lungul carierei . Ultima conteaza intotdeauna . Mai bine ramaneti PRIMII PT TOTDEAUNA decat sa ajungeti ULTIMII BOSCHETI PT VIITOR . Sa nu va para rau de premiile alea, oricum erau niste abtibilde cu mine in Stegozaurul gol sau niste magneti de frigider cu gaby89 in fundu gol....hahahaha
 

DeletedUser

Duckje a spus:
Dear,

Concerning the prizes for the championship I'm writing you this e-mail. I understand you've been waiting incredibly long, though please keep in mind it's not the current management that has responsability for these prizes. After a small conversation I had with your co-community manager earlier this morning I found out nothing has yet been done about this.

I took responsability and contacted the persons that should've done this. I was informed your community-manager was about to contact you for adresses.

I would advise you to contact your own community-manager once again (I was informed you're doing this daily).


I would like to kindly request you not to spoil the current tournament for this. We've worked hard to get this up and running.

With best regards,
Duckje

Rakanishule tu le iei aparare, si ei dau vina pe tine :))vai de oraganizarea voastra, atata e de zis, si cu asta am zis tot.

In final se roaga de mine sa nu mai scriu nimic pe topic, pentru ca ei au muncit mult la viitorul concurs. Noi n-am muncit dragi prieteni, noi am jucat cu scripturi, si am respectat prea mult, chiar si atunci cand am fost facuti tigani, nu am ripostat, de dragul tau Rakanishule, sa nu te facem de ras. Iar tu, ne intorci spatele.. cand venim sa discutam despre chestia asta, o sa tin cont, si eu pe viitor, si o sa ma asigur, ca daca va mai fii vre'un campionat, romania nu v-a participa, sau daca va participa, o va face cu amatori.
 
Ultima editare de un moderator:

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
I would like to kindly request you not to spoil the current tournament for this. We've worked hard to get this up and running.

Le e frica sa nu le boicotati turneul asta...au muncit mult saracii :)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus