tribal wars w 65

  • Autor subiect DeletedUser11240
  • Data de început

DeletedUser11240

Impreuna cu cativa prieteni o sa intru pe lumea 65 de pe tribal wars . Daca este cineva interesat sa ma anunte ca sa intrem impreuna . Este limita de 65 de persoane in trib si putem sa ne adunam mai multi ca sa facem un trib . Eu cred ca este o lume foarte buna din punct de vedere al setarilor .


Speed: 2.0
Unit speed: 0.65
Flags: No
Hauls: No
Paladin: Yes, without weapons
Archers: No
Church enabled: No
Noble system: Gold coins
Morale: Points and unlimited time based
Bonus villages: Yes
Barbarian villages: Grow and shrink to 1065 points
Tech system: Simple
Beginner protection: 4 days
Tribe limit: 65
Other info: Players cannot choose their starting direction. There will be an attack and support gap of 65ms. No fake limit. Slightly higher resource rates.
 

DeletedUser20561

E fara farmat.

Si pe langa asta,deschidem si noi romanii o lume pur si simplu ideala,iar voi mergeti la straini ...?Si pe o lume fara farmat...
 

DeletedUser11240

Nu vazusem ca este fara farmat ....
Cat despre lumea de la romanii , tine doar 4 luni.
 

DeletedUser20561

Indeajuns pentru a te distra.Dupa poti cauta alta lume.Dar de ce sa dai cu piciorul unei lumi ca asta?
Ma rog,macar stiu ca daca asa gandesc romanii intru gratis in primii 3000 pe server.Ma gandeam ca poate se va stresa lumea sa prinda loc,da vad ca pot sa fac si 100 de conturi de suport si sa aibe timp si restu lumii sa faca...
 

DeletedUser

Aştept un pm cu id tăul , mă bag cu voi. n-am mai jucat pe o lume străină.
 

DeletedUser

Pentru cei care vreti sa intrati pe W65....dati-mi PM pentru detalii....

Eu am peste 40 persoane de incredere gata sa intre cu mine acolo....limita e la 65 membrii deci mai sunt locuri destule pentru doritori....

Daca tot intram acolo macar sa fim toti sau majoritatea romanilor in aceeasi zona....

Noi vom intra prin pre-inregistrare miercuri deci pana atunci va puteti decide si imi puteti da mesaje...astept..

Toate cele bune.
 

DeletedUser20561

Intradevar,e o idee buna sa intri cu 40 de oameni prin pre-inregistrare...
Adica,nu te va incomoda deloc ca vei avea in 15x15 90% din sate colorate cu albastru.
Ca doar mergeti pe tribalhugs.net,nu pe tribalwars.net,nu ?
 

DeletedUser

Intradevar,e o idee buna sa intri cu 40 de oameni prin pre-inregistrare...
Adica,nu te va incomoda deloc ca vei avea in 15x15 90% din sate colorate cu albastru.
Ca doar mergeti pe tribalhugs.net,nu pe tribalwars.net,nu ?


1.Nu cred ca e cazul sa-ti afisezi acest aer superior care nu impresioneaza nici o euglena verde...Noi (spre deosebire de tine) mai avem si viata personala si jucam in timpul nostru liber nu ca sa fim "Nambar uan" si nici ca sa demonstram cat de superiori suntem noi (ca unii de pe aici) ci pur si simplu ca sa mai uitam de problemele din viata de zi cu zi...Pentru tine e probabil o profesie a juca triburile dar pentru altii se poate sa fie un mod de a-si petrece timpul liber.

2.Daca ai fi intrat macar o data prin pre-inregistrare nu mai era nevoie sa pari atat de penibil prin afirmatia cu 90% sate albastre in 15x15 pe harta....satele sunt mai rasfirate si asezate intr-un cerc in jurul celui care a facut invitatia...mai mult de 5-6 sate nu au cum sa fie in 15x15

3.Ce-ti pasa tie ca intram noi pe tribalhugs sau pe tribalwars ?....a inceput si s-a terminat lumea cu tine?.....lasa-ma te rog sa-mi beau apa minerala ca de infumurati cu gura mare am mai dat eu....


Nu pot sa cred ce aere isi atribuie unii .... e o lume libera, teoretic e democratie....nu-ti place ca intru cu 40 amici ?...da-ti foc, emigreaza, construieste-ti o racheta si valea pe marte dupa "Curiosity" dar lasa-ma "sa-mi beau linistit apa minerala"....Asta e modul prin care faci tu inca o postare ?...intri la intamplare pe forum si incepi sa debitezi tot felul de cretinisme poate poate se nimereste cineva sa fie de acord cu tine..?

Esti tare ?...NU NE PASA

Stii sa joci triburile ?...NU NE PASA

Vrei sa te aplaude lumea pentru asta ?....NICI O SANSA

Suferi daca nu esti bagat in seama ?...NASPA
 

DeletedUser

Si ca sa mai postam si ceva legat de topic : Nu mai intram pe W65 pentru ca am citit pe forum ca se restarteaza lumea clasica la sfarsitul lunii si e mai avantajos sa jucam aici pe RO decat acolo...Deci pentru cei care ati fi dorit sa colaboram acolo imi pare rau dar se anuleaza.

Daca totusi doriti astept mesaje pentru L clasica

RESPECT
 

DeletedUser20561

Eu doar iti dadeam un sfat,si daca 5 aliati sunt putini pentru tine,e cam grav...
Ma rog,ne vedem pe clasica.
 
Sus