Tribalhugs

DeletedUser

Asa, va rog sa ma scuzati ca intreb, dar totusi, de ce nu ma pot inregistra pe acest server www.tribalhugs.net? Vad ca altii au sute de sate, dar eu cand intru acolo imi intra pe TW Stats, ce sa fac?:(
 

DeletedUser4610

e un pamflet . scrie-ti numele tau acolo si sa vezi cate sate ai :))
 

DeletedUser4610

exact . scrie-ti numele acolo si vezi ca ai la sate...si de un punctaj...:D
 

DeletedUser

Asa, va rog sa ma scuzati ca intreb, dar totusi, de ce nu ma pot inregistra pe acest server www.tribalhugs.net? Vad ca altii au sute de sate, dar eu cand intru acolo imi intra pe TW Stats, ce sa fac?:(

rofl mor de ras nu mai pot ma doare burta =))=)) va rog spunetii omului de ce nu ii merge tribalhugs sa nu mai piarda timpu aiurea aici =)):rolleyes:
 

DeletedUser

2 game worlds
beginner huggles and cuddles
simcitying encouraged
easy mergers
no war!


dak u vrei sa joci un joc fara razboi cu mult roz,cu iepurasi si prajituri.....si alte lucrur frumoase,unde dak apesi butonul de atac ti se sterge instant contul..ce mai cauti aici....si unde ai vazut u jucatori care au sute de sate...
 

DeletedUser4349

2 game worlds
beginner huggles and cuddles
simcitying encouraged
easy mergers
no war!


dak u vrei sa joci un joc fara razboi cu mult roz,cu iepurasi si prajituri.....si alte lucrur frumoase,unde dak apesi butonul de atac ti se sterge instant contul..ce mai cauti aici....si unde ai vazut u jucatori care au sute de sate...

jucatori cu sute de sate vad pe lumea 1,2,3 si clasic
 

DeletedUser

De ce-l descurajati pe om de pomana ?
@ alexcristi: Nu poti avea conturi pe ambele jocuri, pentru a avea cont pe tribalhugs, trebuie sa-ti stergi contul pe tribalwars.
E simplu.
Trebuie sa alegi unul din doua.
...ce rai sunteti,...
 

DeletedUser

bai deci era doar o intrebare, okay? care e faza, de ce radeti de mine? unii probabil intzeleg ca era doar o intrebare, putin imi pasa cum arata triburile din cutare tara sau federatie, important e sa fie triburile, e doar un joc, nu tre sa fii nush cum ca sa joci un joc, nu?:mad::mad:
 

DeletedUser4610

De ce-l descurajati pe om de pomana ?
@ alexcristi: Nu poti avea conturi pe ambele jocuri, pentru a avea cont pe tribalhugs, trebuie sa-ti stergi contul pe tribalwars.
E simplu.
Trebuie sa alegi unul din doua.
...ce rai sunteti,...

...ce bun esti si u:p:)
 

DeletedUser

Daca ash juca acolo, pana acum aveam 1 milion de sate de 12.130 pct
I luv simcity wars :D:D:D:D:D
Tribal Hugs = Simcity wars :))
 
Sus